Bayan arkadaşlar bir dakikanızı alabılırmıyım ?

makina bölümü mühendisliği falan neden sevmıyorsunuz ve gerı planda oluyor sızın ıcın az once bir videoda ideal erkek sorusuna kız kesınlıkle makina olmasın dedı pekı neden dıye devam ettı soran arkadas ve kızın cevabı makına yanı nedenımı var dedı benım bılmedıgım bı sıkıntısımı var gay falanmı doluyor orası anlamadım dipnot: gay degılım ve makina öğrencisiyim rumuz : makinacıyım yaralıyım

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• az abaza oluyolar malum yokluk çekiyolar orda çoğu genelleme yapmıyom

0|1
    0|0
    • abazalıkmı bütün mesele bunun içinmi tercih dısı

• bence öle

Kızlar Ne Diyor 2

• ya takma aklı basında olmayan kızdr o meslegın olsun karını doyur helal lokma getr yeter snıde böle begenen zaten snın gercek kaderındr

0|1
    0|0
    • zaten pek umrumda degılde yınede hanı kafama takıldı neden böyle bir düşünceye sahipler ?

• aman iş yokken iş arıyolar bnde anlamıyorum aklı basında olmayan kız işte

• tüm bayanlarda öyle bir kanı yok. =) kaale alma güzel kardeşim arkandayım :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak ben sana söyleyeyim biz okulda çok alay ederdik mühendislerle. Mühendisliğin genelinde her erkeğe 100 gram kız düşer zaten bölüme giren kızlar 2. Senede erkeğe dönüştü için 2 sene hatunun H harfini bilmezler zaten cogu okulu uzatır 5. Yıla. 5 yıldır hatun nedir bilmeyen mühendis sonrasında askere gider olur sana 6 yıl. 6 yıl sonunda hatun bulan genç mühendis aptallaşır. Vajinasına görmüş tarzana döner aaa meme demeye başlar. Sebebi bu.

Not mühendislerin hepsi abazalık konusunda yüksek lisans yapsa 2 yıllık programı 1 ayda bitirir

0|0
    0|0
  • bir makina mühendisi olarak özetle şunu söyleyebilirimki sen bu soruya bayanlardan cevap bekleme

0|1
    0|0
    • senden bekleyelım yorumna cevap neden ?

Yükleniyor...