Kararsızlığım: Renkli göz, gözlük, lens, renkli lens...

Merhaba sayın KS sakinleri.. Sizlerin fazla vaktini almadan konuya girecek olursam, 5.50 numara miyop, yeşil (yemyeşil değil ama), normal büyüklükle gözlerim var. (Çok ilginç :P ) Bir süre lens kullandım, fakat bırakmam gereken bir durum sonucu yaklaşık 6 aydır gözlük kullanıyorum... Büyük numaralı gözlük kullananlar bilir, o gözlük gözü olduğundan küçük gösteriyor ve burnuma fazla baskı yapıyor, burnumun kenarları kıpkırmızı oldu... Bununla beraber hassas gözlerim var ve uzun süre lens kullandığımda kızarıp kanlanıyor...

Şimdi tekrar lens alıp almama konusunda kararsızım, bir taraftan da lens alacaksam neden renkli olmasın, sorusu var kafamda.. Renkli lens yanlış anlaşılmasın, renkli gözlüler için enhançer diye geçen gözün rengini belirginleştiren bir çeşit alırım, alırsam. Şimdi,

Lens mi kullanayım gözlükle devam mı edeyim?

Enhançer lens kullanmalı mıyım? Renkli lensler hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sevgili gizli bir soruyu tamamlamadan sorunun içine soru koymuşsun.öncelikle basit bir yöntem olarak gözlük mü yoksa lens mi kullanacağına karar ver.eger lens kullanıcaksan da sana yakışan rengi seç.eger bunda da kararsızsan bir tanesini seç işte.sonuçta herkesin gözü senin üzerinde değil emin ol kötü dursa dahi insanlar farketmez.farkedenler ise sana yalan söyleyerek yakıştığını söyliyceklerdir.sonuçta sana ne taksan yakışıcaktır.

0|0
    0|0
    • Iki soru birden aradan ciksin istedim aslinda :) gozluk mu lens mi kismi icin yardimci olabilirsin sanirim?

• şimcik sevgili gizli burda ne yardan ne serden vazgeçme durumu var.evde gözlük dışarda lens iyi bir çözüme benziyo.ama dışarda çok uzun süre kalıcaksan yanına gözlüğünü de al çünküm burnunun kızarması gözlerinin kanlanmasından daha ehemmiyetsizdir.fil hakikat göz lan bu.şakası yok kanlanmaya gelmez.

Kızlar Ne Diyor 1

• sen en iyisi benim gibi yap.dışarı çıktığında lens kullan evde ya da lüzumsuz şeylerde gözlük.renkli alma hassassa çünkü renkliler için bir doktor tamamen boya o demişti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...