Dudak kuruluğu için tavsiyesi olan var mı?

Havalar soğuk olmasa da dudaklarımda hafif bir çatlama ve kuruluk hissediyorum. Nemlendirici lipstickler dışında önerebileceğiniz şeyler var mı?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• hava soğuk olmadığı halde kuruluk varsa, muhtemelen yeterince sıvı almıyorsundur veya aldığından fazlasını atmana sebep olacak bir başka yiyecek içecek vs. tüketiyorsundur. olabildiğince sıvı tüketmeye bak derim ben...

0|0
    0|0
    • Maalesef dudak hassasiyeti suyla yerine gelmiyor. Güneşin zararlı ışınları bile kurumasına neden olabilir, bu yüzden güzel bir koruma kullanması gerekebilir hassaslık için.

• orası kesin, ancak dudak koruyucusu dışında bir alternatif sorduğu için, zaten bir koruyucu kullandığını varsayarak destek çözüm önerisi getireyim dedim:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Var :)))

0|0
    0|0
  • lipstick iyidir ayrıca nivea veya arko

0|0
    0|0
  • Lipstick neyine yetmiyor diye düşünüyorum.

Şeftalili güzel olur... Bende de var :)

0|0
    0|0
  • nemlendirici kullanmaya devam et

0|0
    0|0
  • kesinlikle arko :) tabi yaşadıgın ülkede temin edebiliyormusun bilemiyorum :) ama 2 güne bomba gibi dudaklara sahip oluyorsun :) yani sağlıklı demek istedim :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dudak peelinglerinden kullan ve her gece yatmadan lipstick kullan fakat bazi lipstikler dandik oluyor iyilerden almani oneririm.Renk verme,parlatma falan gibi ozellikleri yerine nemlendirme ozelligine dikkat et.

0|0
    0|0
  • gece yatmadan önce bir nemlendirici sür sabah çok güzel oluyor he birde benmim de cok çatlıyor du snra bal sür 15 20 dk dursun yika gerçekten besliyor ve yumuşak oluyor

0|0
    0|0
  • Shiseido - Water in Lip Cool Lipbalm (naneli)

Üstüne tanımam!

0|0
    0|0
  • watsons'ın dudak balmı bana çok iyi geldi canım benimde senin gibiydi

0|0
    0|0
  • Aynı durum bendede oluyo ama benimki dudağımı ısırdığım için. Nivea'nın nemlendiricisini kullanıyorum ben. Hem doğallığımı bozumuyo hemde iyi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...