Suçluyum biliyorum lütfen yardım edin :(

Lütfen kusuruma bakmayın.yeni level4 oldum ve bu soruyu sormak istedim.daha önce bu bölümde soru sormadığım için bir yanlışım olursa şimdiden özür dilerim.konu şu:ben hayatında hiç mastürbasyon yapmayan bir kızım.bakireyim ve evlenmeden cinsel ilişki yaşamayacağım.dini ve kültürel sebeplerim var ve yaşamak istemiyorum.bunu sorarken kendimi çok kötü hissediyorum inanın vicdanım çok sızlıyo.ben mesaj aracılığla tanıştığım bazı kişilerle(birkaç kişi)cinsel muhabbete girdim.çok üzgünüm ama bakir olsaydınız böyle bir kızla evlenir miydiniz?ben bakire miyim ruhen ve bedenen?çok suçluluk duyuyorum lütfen yardım edin :'(

Güncellemeler:
Soruyu dikkate alıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bir daha böyle şeylere bulaşmayacağım. Herkese +1.

0|0
3|30

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlım şimdi bu soruya sorarken de beklediğin cevaplarla vicdan masturbasyonu yapıosun. Rahat ol. İnsanız hepimiz günahlara girioruz ve affedilmeyi istioruz. Affedecek olan belli. Ama rahatsızlığınla zaten pişmanlığın aşikar. Ama bir daha yapmıycam konusu bana zor gibi gelio. Ondan mutlu olduysan şeytan çok oynar senle. Ben de aynı düşüncelerdeydim senle bir daha gşrmiycem p*rno sşteye diyorum her gece bir bskıorum yine girmişim. Allah affetsin. Bakiresin canım korkma kızlığın bozulmaz. Ruhun bekareti yoktur zaten. Böyle şeyleri kFana takıp psikolojini bozma. Yapıosan da yap.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• bende senin gibi düşünüyorum. yani evlenmeden yaşanan cinsel birlikteliğe karşıyım.evlendiğim kişi ilkim olmalı aynı şekilde bende onun ilki olmalıyım tabi.saçmalama bir hata yapmışsın. herkes yapabilir bunu. keşke herkes senin kadar temiz olabilse.bir daha yapmazsın olur biter. sıkma canını.

1|0
    0|1
  • önemli olan ne yaşamış olduğun değil ne yaşayacağın bence.. kocasına bakire varıp on boyunuz takan kadnındansa kocasından önce on kişiyle olan her zaman tercihimdir.. sen eşine içten ol ona dürüst ol gerisi yalan dolan zaten...

1|0
    0|0
  • merakına yenik düştüğün için böyle bir şey yapmışsın. bedenen bir şeyin yok ama ruhen bilmem. bu arada pişman olup bu yaptıklarını evlenene kadar bir daha yapmazsan bir sorun olmaz. dini ve kültürel sebeplerim var diyosun. tövbe edip tövbene evlenene kadar uyarsan bir sorun kalmaz diye biliyorum. bu arada bu kadar üzülme ve merak etme senden daha kötüsünü yapanlar var. sırf böyle bir düşüncede olman birçok erkeğin tercih sebebidir.

1|0
    0|1
  • Aslında bakire sayılmazsın, bunu evleneceğin adam yapmış olsaydı emin ol içerde bir yerlerde ukte düşerdi...

Ama buna çok takılma olan olmuş artık, neler neler yapıyor şimdiki kızlar, erkekler sindirebiliyor artık bazı şeyleri...

1|0
    0|0
  • daha dejenere olmamışsın tekrarlama insan oğlu haz ve istekleri doğrultusunda yaşar, Ki sende cinsel içerikli sohbetin içindeyken heyecan ve haz içersine girmişsindir. Tavsiyem ya bir kişiyle sürekliliği olan bir şekilde takıl ya da bu muhabbetlerden uzak dur...

1|0
    0|0
  • Bunu sorun edecek kadar hassas bir erkeğe rastlarsan ancak sorun olur. Benim açımdan sorun yok.

1|0
    0|0
  • Yahu neyin pismanligi bu :D sacmalama ya bozle biriyle evlenirmiymisiz . Nie insan degilmisin artik sen ? Asil böyle utangac kendi fikriyle dusunemeyen bir kizla evlenmem ..

1|0
    0|0
  • Yav saçmalama tertemiz kızsın

1|1
    0|0
  • sen delımısın ya kızım olur mu oyle sey...

ben senin gibi kıza amuda kalkar evlenme teklıf ederim ya... sacmalama lütfen

1|1
    0|1
  • belki cinsel arzuların ağır bastığı için kendine hakim olamadın ve cinsel muhabete girdin..bence sen tertemiz bir kızsın.moralini bozma ;)

1|1
    0|0
  • Evlenırdım bende sütten çıkma ak kaşık değilim sonuçta. Tövbe edersin bir daha yapmazsın

1|1
    0|0
  • Evlenmelisin bence, bu duygular bastığında karşı koymak çok zor ve gittikçe fazlasını istersin, ben olsam evlenirdim böyle durumda, bence bundan sonra dikkatli ol, birde taliplerini değerlendirmeye başla :))

1|0
    0|0
    • öyle bir niyetim yok henüz 18 yaşındayım

• kendime engel olmasını bilen biriyim ama hata yaptım :(

• O zaman bundan sonra en başından duruşun tavrın belli olsun hiç yaklaşma bile o konulara, çok kötü olursan kendin kendini tatmin et..

• Kendi vicdanın nasıl rahatsa öyle kal. Şu veye bu şöyle der diye takma derim.

1|0
    0|0
  • Sadece yasinizin gerektirdigi meraklar bunu yasamayan kadin yoktur heralde bu soruyu sorman bile bana cok temiz bir kiz izlenimi verdi sen hic kafana takmaa

1|0
    0|1
  • 0|0
    1|0
  • Hayaına devam et vicdanlısın ama buda çok fazla

1|0
    0|0
  • sıkıntı yapma gayet rahatız burda sende rahat ol..

1|0
    0|0
  • Cehennem de yanacaksın.

1|0
    1|2
  • Telefonuna gusul aldırmak farz olmuş :( 2 darp bir turp <3

0|0
    1|1
  • gösterip te vermeyen bir kız olursan erkekler etrafında pervane olur...

0|0
    0|0
  • biran önce evln daha duramazssın

0|0
    0|0
  • Öyle çok bastırınca cinselliği suyu çıkıyor işte.

0|0
    0|0
  • amacın ne oldugu bellı ve ortada

0|0
    2|0
  • ruhen istiyorsun zaten veren memnun alan da memnun zaten git masturbasyon yap yolda yakın zaten erkege 31 çektirmişsin ztn yazık sna da günah oluyor şuan bilmiyorsun sanırım

0|0
    0|1
  • tek kelime ile "vesvese" şeytan aldatmış seni

1|0
    0|1
  • mastırbasyon bile yapmadınmı korkma abdest al halolur

1|0
    0|1
  • Telefonunu diktir ikinizde gusul alin tamamdir

2|1
    1|0
  • bak ben bakirim ve senin gibi bir kızla seve seve evlenirdim neden dersen bakiresin mast. bile yapmaya utanıyorsun daha ne olsun namuslu kızın önde gidenisin :)

1|0
    0|1
  • mesajla tatmin olacağına mast. yapsana en güzeli..böyle saçma sapan şeylere gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önemli olan ya inandıklarınıza göre yaşamanız, ya da yaşadıklarınızın doğru olduğuna inanmanız. Üçüncü bir hal vicdan azabı yaratır.

1|0
    0|0
  • Bedenen bakiresin ama telefonda görüştüğün kişilerle nasıl seks yaptın bilmiyoruz :) kızlıgıni bozdumu konuştuğun kişiler yoksa anal mi yaptınız yoksa yüzeysel mi yaptınız :)

0|2
    1|0
    • belirttiğim gibi hiç kimseyle bir ilişkim olmadı sadece mesajlaştım

• Mesajlastıklarınla ilişkiye girdin mi mesajlarda .

• bi hatadir yapmissin.tovbe et ve bidaha yapma.hele masturbasyona hic bulasma,yoksa birakamazsin.iyiki senin gibi boyle vicdan azabi cekenler var.hata yapmis olsalar bile.en azindan belki bizim gibilerin sayesinde kurtulur bu dunya igrenc insanlardan

2|1
    0|0
Yükleniyor...