Arkadaşlar birine aşık oldum..

Ben bir kıza aşık oldum çok hoş biri teni ay kadar parlak gözleri deniz kadar engin sakinleştirici sesi iyileştiriyor beni kokusu cennet gibi. Düşmüş bir melegim dese hiç yadırgamam. Fakar bazı sorunlar var onla bir olamama için en basiti mesela o ateist sonra benim yaşam şeklim ona ters. Birde aşırı hırçın biri erkeklere güveni olmayan biri hatta.. Lezbiyen olabilir bak düşününce neyse işte öyle.. Sizce bu sorunları nasıl atlatırım ? İmkansızmı aşkım ? Üzülüceksen hiç bulaşmamayı planlıyorum. Sizce ne olur bizden ?

Güncellemeler:
Arkdaşlar kızı bilmiyorsunuz bilseniz kız beni üzmez ben onu üzerim yani öyle çok masum bir tip..
Ya hırçın olmasının nedeni hayatına birini sevgili olarak sokmamak için normalde aşırı iyi biri çok iyi hatta böyle herkesle iyi geçinir ama hayatına girmeye yönelik bir hareket sesince hem diş gösteriyor o denli bir şey aşırı iyi insancıl biri normalde bir ateist ama müslümanlardan daha iyi..

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Sabah evlenmeyi düşünmüyordun gece aşık olmuşsun =/

1|1
    1|0
    • Hala evlenmeyi düşünmüyorum :D

• Yarın çocuğum olacak ne yapayım diye soru açma da adasfds

• :D :D Yaa aslında haklısın kafam çok karışık şu sıralar.. En sonda madem kirlenmeyi kızlar umursamıyor bakirelik bu kadar ucuz şekilde tedavi ediliyor ya da ne biliyim karşılanıyor kirletiyim dedim.. Sonra günah diye vaz geçtim ama o fikirde vardı bir ara.. Kafam çok karışık şu sıralar yaa..

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayırlısı ben gulum sızden bırsey olmaz elmayla armut kadar zıtsınız tek ortak noktanız ıkısınınde meyve olması

0|0
    0|0
  • üzülürsün aq

0|0
    0|0
  • allaha inancı yoksa olmaz bu iş

0|0
    0|0
  • hırçın ve ateist .. kendin söylemişsin aslında

0|0
    0|0
  • karar versen bir hırçın diyosun bir masum

0|0
    0|0
  • ben o ingiliz sevgilisi olan kız.hırçınlık güven filan bir şekilde hallederisn ama ateistlik sorun yaratır senin için.bugün olsun ben onu her şekilde severim dersin ama bu bir süre sonra dayanılmaz olur.siz farklısınız.ne kadar zamandır aşıksın,ne kadar süredir tanışıyosunuz?

0|0
    0|0
    • 1 yıl falan oluyor sanırım.. Pek konuşmadıgım biri arkadaş ortamlarında konuşuyoruz sadece hayatını sevgili amnasında birilerini sokmamaya kararlı =_= Benim dert ettigim şey ateist olması degil aslında.. Dert bile sayılmaz o da ne biliyim siz kızı hiç bilmiyorsunuz yaa boş verin..

• Yok ben ona cidden deger veriyorum ve aklına ben gelince üzülsün istemiyorum çünkü oyuncu olmama az kaldı yakında ünlü biri olabilir ve o beni hep görebilir ondan onu düşünüyorum..

• bak insan sevdiğini üzmekten zarar vermekten korkarmış demek ki.ilişkiye girmiyosa yetersiz olduğu için de olmayabilirmiş demek ki.hala aynı fikirdeyim pişman olma.bugünü bir daha yaşamicaksın.yapmak istediğin neyse onu yap

• evet üzülürsün sana ters biri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hadi diyelim oldu hırçınlığını ne zamana kadar çekeceksin ? ya da sen dinimi yaşıyorum diyosan onun ateist olması onun giyiminden tut herşeyine kadar senin karışmana sebebiyet verecek şekilde olacaktır erkeklere güveni boşver hiçbir kızın güveni yok o konuda hemfikir olalım :D bence aşkın imkansız değil ama bile bile zehir içmek gibi bişey sadece acısını çekersin

0|0
    0|0
    • Ben müslümanım ama giyimine karışmam kimsenin.. Yobaz degilim müslümanım..

• yobaz olup olmaman umrumda bile değil o ateist bana ters demişsin bende kendi fikrimi söyledim.

• valla bence hic bulasma kardes yani o yolunu secmis hristiyanı yahudiyi dine döndürebilirsin ama hic inanmayan bir insanı cok zor

0|0
    0|0
  • kanka sana kızmı yok

0|0
    0|0
  • kardes hem hırcın diyosun hem beni üzmez diyosun sen tam karar ver bizde öyle cevap verelim

0|0
    0|0
    • Ya hırçın olmanın nedeni hayatını birini sokmamak istediginden. Normalde çok iyi biri aşırı iyi ama öyle böyle degil çok iyi biri..

Yükleniyor...