Cinsellik vaktii geldi artikk acıyı hafifletmek için ne yapılırr

19 yasındayımm artık cinsellik zamanı geldi diye düşünüyorum şimdi bazı namus bekçileri çıkıcak eleştiricek o yüzden baştan söyleyeyim. Namus ahlak herkese göre farklıdır günah zina vb. Yorrumları okumuyorum bile kendi örümcek beyninize göre yorum yapacaksanız hiç yapmayın. Ben eşya değilim kendimi kimseye saklamak zorundada değilim.beni seven 2 damla kana bakmaz.sevgilimlede ciddi falan düşündüğüm yok.

Neyse asıll şörüm sevgilimle ilişkiye giricem o gayet tecrübeli ama bazı yorumları gördüm 1-2 ay boyunca zevk alamayan acı çekenler oluyomuş. Zar yırtılırken gerçekten çok acıyo mu? Acıyı en aza indirmek için ne yapabilrim? Bol kayganlaştırıcı sürsem etkisi olur mu? İlk ilişkide zevk alınır mı?

Güncellemeler:
Ve ilk defa gercek penis gorucem oral yapicam. Oralin inceliklerini anlatirmisiniz? Yutabilirim igrenmiyorum
Arkadşlarr tavsiyeniz için çok tesekkürler çok güzel bir gece gecirdim acı olmadı bol kayganlaştırıcı kullandık herkese tesekkürler çok rahat gecti ve inanılmaz zevkliydi suana kadar ki en güzel gecemdi

0|0
520

En İyi Kız Görüşü

• Kayganlaştırıcı bir yana..sıkı bir ön sevişme de seni rahatlatır..oral yapmasını iste..kendini kasarsan canın yanar kasma..ilk ilişki içinde öyle hayallere dalma. ;)

kokusu sana hoş gelmiyor olsa gerek..temizliğinde emindirsin ama koku yediğinden kaynaklanır daima..yediğinize dikkat edersen o kusma durumu azalır hatta yok olur..tamamını ağzına alma sakın..zorlarsa al diye..ona zamanla olacağını dile getir..başını ağzına al dilinle daireler çiz..ve hayalarından yukarıya doğru dilini gezdir..dişlerini sakın kullanma.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Eğer sevgilin dediğin kadar tecrübeliyse o zaten yapması gerekeni biliyordur. Ön sevişmeyi olabildiği kadar uzun tutun , sevişirken birbirinize bir şeyler söylemeniz heycan katar. Ama bu konu da açık olmanız heyecanı daha da arttırır. Kulak memesi , boyun , göğüsler , karın , bacaklar falan küçük öpücüklerle uyarması lazım ki , vajinanın iyice sulanması lazım. Tamamen soyunduktan sonra öpüşürken klitorisini eliyle uyarsın. Dudaklarından yavaşça aşağıya doğru insin , oral yapacaksa yapsın. Sana gelince sende vücudunu okşayabilirsin , boynunu emebilirsin. Oral konusuna gelince de , dikkat et. O keskin dişlerinizi sürtüp durmayın bütün zevk kaçıyor yani. Dişlerini geriye doğru çekip dudaklarını öne çekip dudaklarınla bastırarak yapman iyi olur. Ama dediğim gibi eğer dişlerini sürtersen bütün zevki kaçabilir. O ne biçim acıdır öyle ya...

0|0
    0|0
  • Zar konusunda sana yardımcı olamıcam malesef ama oral konusunda yardımcı olabılırım ve ilişki sırasında erkeği baştan çıkaracak bir kaç bişi söyleyebilirim. Öncelikle oral yaparken "oo" dıyerek dişlerini geriye çekip dudaklarını ve dilini etkili kullanabılırsın.Dişini asla değdirmemeni tavsiye ederim.Yalarkende farklı stillerde yalayabilirsin.Hem yalayıp hem elinle masturbasyon yapabılırsın ona yani 2 sini bir arada. Vede ağzınla partnerinin, pesin başını vakumlayabilirsin. Bunlar ilk deneyimine göre çok yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Benim dikkat ettiğim diğer husus ise ilişki sırasında partnerimin nasıl ses çıkardığıdır. Tahrik edici sesler çıkararak aldğın zevki ona yansıtabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kızın biri arkadaşına demiş ki :

--Annem anneni kerhane de görmüş demiş.

Diğer kızda demiş ki:

--Madem annen doğruydu ne geziyordu orada demiş.

Yani şunu söylemek istiyorum. Ulan madem namuslusun ne geziyorsun cinsellik bölümün de.

Önce bir git kültür bölümüne kültürün artsın öyle gel...

Ohh be şu soru sayesinde içimi döktüm sağol ya ..

2|1
    3|0
  • çok geç kalmışssın aman yetişşş:)

3|1
    0|1
  • kendini kasmazsan vajina esniyor zaten

ön sevişmeyi uzun tutun uzun uzun öpüşün koklaşın falan

ondan sonra kanama olmaya da bilir illa kanama olacak diye birşey yok

kanamasının veya çok kanamasının sebebi genellikle gergin olmaktır.

oraldada içgüdülerine güven partnerinin sesini ve hareketlerini takip et bence

1|0
    0|0
  • Bir Türk kızı heleki müslümansa bu kafada olmamalı bence =_= Namus bekciliginden günah falan oldugundan degil bu çok basit bir şey aşksız sevişmek kadar basiti yok benim gözümde tamamen ondan..

2|2
    2|1
    • Asigim seviyorum cokta istiyorum ciddiden kastim evlilik falan hayali kurdugum yok

• Azdirmadigimi nerden biliyosun?

• Kahinim ben =_=

• kendini rahat bırak ilk defada fazla üstelemeyin akışına bırakın zaten bazı mallar gibi bu durumu hiç bilmiyormuş gibi rol yapma ihtiyacın olmayacağı için rahat takılacaksın bu sayede acı kasılma olacağını pek düşünmüyorum bu tabi senin zarına da bağlı ...ama önemli olan rahat olmak ..

0|0
    0|0
  • İlk başta bir deneyin acıyosa sürersiniz birşey olmaz ama ilk ilişkinin yolunda gitmemesi normaldir. Endişelenme.

0|0
    0|1
    • Cok aci hisseder miyim

• Bilinçaltına karşı çıkmak zor olabilir ama yenersin. Bu arada oral yaparken ısırmamaya özen göster. Keskin uyarıcılar zevki azaltabilir(erkek için). Ben teşekkür ederim :)

• İlk seferim olcak isirmamaya ozen gosteririm :)

• işin ustası olursa acı falan duymazsın

0|0
    0|0
  • Bekle , bir gün zamanı gelir.

1|0
    0|0
  • ilk ilşkiden sonra bir kaç gün yırtılan zar bölgesi kendini onardıktan sonra gerisinde yapılan sex acı vermez zevkine bakacaksın yola devam

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi uzatabildiğin kadar uzat sevgilinin oral yapmasını iste. Eğer kuruluk problemin varsa su bazlı kayganlaştırıcılar kullanabilirsin. Birden çok fazla zorlarsa acı çekebilirsin ama aylarca sürecek bir şey değil.

0|0
    0|0
  • İlk ilşkide zevk zor daha çok heyecan olur

0|0
    0|1
  • acısız olcanı sanmıyroum! ilk vajina genişleyene kadar acı çekiceksin ama i,lk sex inde zevke bırakıcak yerini merak etme!

0|0
    1|0
  • zaten korkmadığın belli anal yaparsa krem gerekir ama oralla başlayın acı olmaz

0|0
    0|0
  • Naptin yasadin mi

0|0
    0|0
  • Yardır panpaa.

0|0
    0|2
  • kimseye bir şey sorma , kendi tecrübelerini kazan ;)

0|0
    0|0
  • Don olmak isterdim.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlenmeden cinsellik yaşayanlar eşya mı ki beraber olmamışlar? Kendini nede güzel kandırıyorsun.

3|1
    0|0
    • Sanane ? Olurum olmam

• Benim bedenim aileme ne ? Günahsa benim günahım sevapsa benim sevabım

• ama onların sorumluluğundasın canım. O zaman aile olmanın anlamı ne. Elbette ki büyüklerinin fikri önemlidir.

• :) vay canına:)

0|0
    0|0
  • sen bence buraya sorma, buradaki herkes ahlak bekçiliği yapıyor. internette bununla ilgili çok güzel paylaşımlar var, onlar faydanalabilirsin. zar konusunda ise herkesin vajina şekli farklı olduğu için acıma olayı da ona göre değişiklik gösterir

2|2
    3|2
    • İnsanlarin fikirlerine saygi gosteren bir insan +1 :)

• soran kişi...insanların fikrine saygı gösteren bir insan demişin ama alttaki bazı cevaplara verdiğin yorumlarda pek saygı duymadığın anlaşılıyor...önce sen milletin fikrine saygı duy ki onlarda senin fikrine saygı duysun değil mi...kişiliğin hakkında çok açık veriyorsun

• Ben kimseye kufretmedim dikkat ettiysen sunu yap bunu yapta demedim. Benimle ayni fikirde olmayanlar yorum yazmasin dedim. Yazdigim yorumlara bak anlarsin

• ee ben geç kalmışım desene yaş 27 :/

0|5
    0|1
Yükleniyor...