Ah Türkiyem ah niye böylesin ki...

Yurt dışında lise 1 de sınıflarda prezervatif dağıtmaya başlarlar..

Türkiyede ise...

Yurt dışında daha ilköğretimde cinsel eğitim vermeye başlarlar...

Türkiyede ise...

Yurt dışında lisede sexin dibine vururlar..

Türkiyede ise üniversitede bile sex yapamamış olan vardır...

Yurt dışında becer beni derler..

Türkiyede ise...

Ah türkiyemmmm ahhhhh... Niye böylesin bea... Soruyom siz gençlere niye böyle türkiye ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yurt dışında evlilik muessesi çökmüş durumda, gençlerin aile kurmak gibi bir düşüncesi yok, genç nüfus her geçen gün azalıyor.Hükümetler var gücüyle gençleri evliliğe teşvik etmeye çalışıyor...

Türkiye'de ise...

(Bu kafayla olmaz kardeşim.Önce bir düşünmek lazım bu yazdıkların iyi şeyler mi ?!)

0|3
    1|0
    • Ya doğru diyon kardeşim de ne bilim yurt dışında yaşayıp tr ye gelince insan garip olyo

• Orası öyle ama Türkiye daha geleneklerini, göreneklerini kaybetmemiş bir ülke.Bu kimine göre geri kafalılıktır kimine göre benliğini kaybetmemektir.Bana sorarsan iyi ki böyleyiz.Senin içinde zor tabiki ama Türkiye'de de yaşadığın yerler ve çevrene göre o işler değişir.Cinselliği dediğin gibi yaşanan yerler de vardır muhakkak.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bu kafayla sen Türkiye'm de deme. Git yurt dışında istediğin kızla yat. Bizim damarlarımızda namusunu 14-15 yaşında peşkeş çekmeyen adam gibi adamların kanı dolaşıyor da ondan Türkiye böyle.

0|1
    0|0
  • Yazık sana geri kafalılar. İnsan bu hayatta namusu için yaşar. Senin ananı babandan önce bir dolu erkek becerdigini ve ileride karın olacak kişinin senden önce defalarca birilerinin altına yattığını düşün biraz cehennemi düşün Allahı düşün ölümü düşün. ...

2|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben memnunum hacı. Hayat her gün vuruşmak değil. Türkiye'de insanlar karnını doyurunca orgazm oluyor. Valla bak inan bana.

1|1
    0|0
  • O zaman git Yurtdışında yaşa abicim.Kültür ve İnanış meselesi bunlar :)

0|1
    0|0
  • Belki de senin istediğin gibi olsaydı ileride karın olacak insanı şu an birileri beceriyor olacaktı.

0|0
    0|0
  • ya sen onu bırak üniversite öğrencisi olup cinsel ilişkiyi bilmeyen adam var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...