Erkeklerin bakır olup olmadığı nerden anlaşılır?

Hep işleri güçleri kızlardır.Kendilerinin nasıl birisi olduğu daha önce cinsel ilişkiye girip girmedikleri nasıl anlaşılır.?Bakire kızım bakır erkek istiyorum ben de o zaman!banane

Güncellemeler:
o zmn sevdiği erkekle ilişkiye giren kızlara da hakaret etmeyi bırakın artık.hemcinslerim bu kadar aşağılanmayı haketmiyor.ben bakireyim boşuna mı bekliyorum ben de bakir isterim o zmn.iyi kızla serseri erkek ne ala memleket evlenmeden önce zampara sonra 30 yaşına kadar sonra masum bir kız bulup aile babası ayakları.oh iyimiş (pç olanlara lafım)kendiniz gibi birini bulun size yakışan o.spu karılar ztn hakarete vgerek yok tencere-kapak oluyosunuz.
kızlar vermeyin lan siz de.dinini bilsin herkes ya.erkeğe de zina kadına da.atarlandım iyice.doğru durun.evlenin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aradığın benim :) ben bakirim :D

• vallahi takdir ettim sizi... hele son güncelleme bayıldım :)

• genel olrk bir azar

Erkekler Ne Diyor 30

• Anlayamazsın, hele modern şehirlerde ve bu dönemde hiç.

• Milletin anlında yazan birşey değildir bu. :)

• Sevişmeyi bilmiyorsa, bodozlama dalarsa, nelerden haz aldığını bilmiyorsa, girerken tedirgin olup sürekli bakmaya çalışıyorsa, çok çabuk boşalırsa daha önce deneyimi olmadığını anlarsın. Bakir erkek vardır elbet ama cinsel cahillik de kötü be gülüm.

• bu sorduğun anlaşılmaz yaşanır..

• davranışları cinsel konudaki tedirginligi ve heycanı ille ele verir kendini

• öyle bir tip çıksa öper başıma koyarım ztn.de anlamak istyrm,beraber öğrenmek.

• Öncekileri Göster
    • okumak iş gçten kafa yrmayan da vardır tabi

• bakış açısına göre degişiklik gösterebilir tabi

• İsteğinde çok haklısın ve düşüncelerine katılıyorum, hatta çok defa kızlara dedimki bakiremisin diye soran ekeklere sizde sen bakirmisin diye sorun..! Burada cahil ve bencil çok insan var onları hiç umursama çünkü sadece sinir bozucu insanlar. Benim buna benzer sorduğum sorularda oldu link buradan az çok fikir alabilirsin.

• ekle konuşalım bir istersen bende bakirim

• Bide bu dusunce varya hastayim size

• bakırım gel tanısalım :)

• yani 18 yaşndasın:))

• :D 20 ye gırcem

• haklısın bakireysen bakir isteyebilirsin ama senin cinselliği o hızla keşfetmen 20 seneyi bulur...şu an düşündüğün cinsellikle yaşayacağın arasında hayal kırıklığı yaşamadığın ölçüde mutlu olursun,ayrıca ilk gece tüm abazanlığıyla ırzına geçmek isteyen ve muhtemelen bir süre seni cinsellikten soğutacak değerli eşinle yaşayıp yaşamama olasılığı ölçüsünde de şanslısın

• sen harika düşünüyorsun ve o düşünceyi savunuyorsun biliyormusun...daha öncede söyledim şimdi de söylerim...ben de bakirim ve bakire bir kızla evlenmek isterim...Allah senin gibi birini nasip eder inşallah bana,cümlemize...tabi bakire kız kalırsa

• bi sürü var bulmak zor olmasa gerek

• bende çok şükür bakirim kız eline değmedim bile

• git kur-an'ı kerimi getir önüne koy bakir olduğuna dair yemin ettir :D

• ama haklıyım yani herkes dengine gitsin hakaret de etmesin kadınlara kızlara kendisine de bir bksın azck yani.

• dürüstluğune kalmıs bisiy erkekler bu konuda yalan soylemez ama

• Eğer çekingen ve kararsız davranıyorsa ya da saçma sapan öpme taktikleri uyguluyorsa %90 bakirdir.

• %90 değilde %60 falan olabilir kişiye göre değişiyo o iş :D

• saçma sapan öpme taktiği uyguluyorsa tecrübesizdir eğer daha önce birkez olsun ilişkiye girmiş olsa idi partnerinden uyarı almış olup aynı saçmalıkları tekrarlamazdı.Sonuç ; %80'de anlaşalım ? :)

• bak bu konuda haklısın kım ne derse desın sonuna kadar haklısın ! ya konusmasından davranısından terbıyesınden anlarsın zaten. ısı sureklı cınsellıge vuruyo ise reddettıgınde anlayıs gostermıyıp garıp garıp trıpler atıyosa ne bılım kısa zamanda cok yol katettıp edepsızlık yapıyosa emın ol bakır degıldır o. neden dersen cunku ınsan bazı seylerı ozellıkle cınsellıgı yasadıysa helekı erkekse rayından ayarından cıkıyo cok rahat oluyo hanı ne bılım cogu kısının kalkısamıycagı cınsellıkle ılgılı konusmalara rahat katılıyo. ben daha once ysamadım ama cevremde bunu yasıyıp sankı cok buyuk bır maharetmış gıbı kasılıp kasılıp anlatan ınsanlar cok . onlardan esınlenerek yazdım.

• teşekkür ederim

• rica ederim

• eğer karşındaki kişi dürüstse bakir değilim der amma değilse seninde anlaman mümkün değil

• Anca belki dua falan edersen gece rüyanda ak sakallı dedeler söyler

• bakirsen anlayamazsın tecrübeli olsaydın anlardın :D

• tecrübeliler nasıl anlıyor

• hal ve hareketlerden erken boşalmasından kısacası tecrübeli mi tecrübesiz mi onu anlayabilir..

• anlayamazsın bebeğim...

• Benim gibi odun,soğuk,kızlar hakkında bişey bilmeyen kazmalara denk gelirsen anlayabilirsin.:P

• Zampara ve serserilerin arkasından köpek gibi koşuyosunuz suç sizde..

• yk be ne koşması.ben denk gelmesin diye fikir alıyorum mesela

• Seni demiyorum çoğu kendi cinsin,kendini bilmeyen cinsin bitiyor öylelerine.

• Fiziksel olarak anlamak mümkün değil.

• Sana bir tüyo vereceğim ama sakın başkaları ile paylaşma; öğrenmek isteyeceğin erkeğin sol kulak memesinin hizasından 4 parmak kadar ensesine doğru ilerle şayet kel değilse saçlarını ayır bak koyu yeşil nokta varsa bakirdir ne kadar açıldıysa o kadar yapmışlığı vardır eğer nokta yoksa bil ki o adam artık iflah olmaz

• :))

• test ettinmi:))

• tamam ytr tadında kalsın şaka

• atarlanma Nur suresi 2 ci ayeti oku

• ben blyorm,paylaşaydın da bilmeyen görsün

• zarından...sakın cevap verme! böyle soruya bu cevap inan az...kafan iyi mi?Neden bakir erkek isteme gibi bir gaflette bulunduğunu ilk ilişkinden 5 yıl sonra anlarsın...bu lafımı unutma 5 yıl..senin için anca

• ne oluyo ki.mrk ettm

• Bak tatlı kız,bu aslında şans işi..senin bakir erkek aklı selim ve kendini bu konuda da yetiştirmiş,kültürlü ve cinselliği teoride bilen biriyse kendini şanslı say.Yoksa inan ilk geceden tüm hayat boyu seni cinsellikten soğutabilir,böyle bir şey ister misin..davranış ve duygu çok önemli bu işlerde,her bakir olmayan da perfect anlamında değil elbette...çok zor işler bir bilsen :) neyse sen iyi kızsan umarım iyiler de seni bulur...

• arkasına bakarsın ordan anlarsın

• sen ne herkese karışıyon la ?! namus bekçisi olmuşsunuz hepiniz.! sanane el alemin kzından..ister sevişir ister ölene kadar bakire kalır sa-na-ne ?!

• hemcinslerime sürekli orda burda hakaret edilmesi dokundu.edenler de onlardan farksız değil onu dyrum

• yapanı aşağılayan bşey demiyorm.herkes dengine gtsin,hakarete grek yok.serserilerin de kendine masum kızı layık grmeye hakkı yok

• Ama erkekle kız arasında epeyce fark var dediğin doğru aslında eşit olması gerek fakat eşit değilevlenmeyi bırakın arkadaşımın bir kız arkadaşı oldu geçen sene sonra çocuk pişman oldu olacağına bütün heryerde dedikodusu çıktı işte ahmetin yattığı kızla çıkıyo mehmetin ellediği kızla çıkıyo falan diyebu tür konularda daha doğrusu ülkemizde erkeğin yapması normal kadının yapması anormal olarak anlaşıldığı için sanki kadın bir ödül erkeklerde onun için savaşan savaşçılar gibi oluyor senin bulduğun ödülü ben daha önce kullandım gibisinden ama erkeklerde aynı durum olmuyor şimdiye kadar hiçbiryerde duymadım şu erkek beni becerdi diye övüne övüne anlatan kızı ama erkek olarak çok duydum yakınlarımdan biliyorum bir başarı gibi görülür bu iş o yüzden erkekle kadını bizim ülkemizde bir tutamazsınız o konuda

• kadına yükleniyo yapılanın sorumluluğu.yetti be.ypdığında iki kişi yapıyo mantık olarak.kadın tek başına bişeyi ypmıyo.

• Mantık olarak öyle ama bizim ülkemizde 2 kişi ile yapılan bişey olarka değil

Yapan yapılan olarak değerlendiriliyo

• anlayıp da napacan ? sevmişsin evlenmişsin..bakir ya da değil ne fark eder ?

• bi o.spuyu sevip evlenen grmedik ztn :))

• Öncekileri Göster
    • bir kere sevişip sonra kızı bırakan adam "adam" değildir zaten. sen bakma onlara.

• aman bnden uzak Allaha yakın olsunlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...