Eşim seni aldığımda çok temiz sayılmazdın zaten dedi

biz evlendiğimiz gece bakireydim gerçekten bakireydim.ama ilk gece kan gelmedi benden ama zorlanma oldu biliyordu bakire olduğumu bal gibi.neyse ben doktora gidelim dedim yok ne gerek var ya dedi.neyse geçti şimdi aradan 2 yıl. dün gece kavga ettik tartıştık biraz sonra birden zaten seni aldığımda çok temiz sayılmazdın kan bile gelmedi belkide bakire değildin kimlere verdin kimlerin koynuna girdin falan dedi bende bağırdım çağırdım.evden çıktım geldi durdu.ben boşanmayı düşünüyorum. sizce boşanmalı mıyım çünkü ilişkiler güvene dayalıdır dedikleri ağırıma gitti :(

0|0
12|35

En İyi Erkek Görüşü

• boynuzlu musun sen güvenmedigin kadını aldın diye cevabını ver ona yeter kızgınlıkla demistir pişman olur 3-5 güne

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 34

• bir kere bu soruyu burda sorman yanlış ne kadar kendini gizlersen gizle sayfa yönecileri seni görüyor...bunu kocanla konuş oturun detaylı konuşun olmazsa profesyonel yardım alın psikologtan ve ya daha doğru bilgin kimseden dini açıdan bu gibi sorunlarda beler yapılır ne yapmalıyım giye müftülere sorulabilir ..her zor durumda ya da alınmana küsmene sebep olan bir söylemde boşanmayı düşünmek hiç doğru değil...ne için tartıştınız neden bu kadar sinirlendi insan sonuçta kızgınlıkla söylemiş belliki evlilikler karşılıklı hoş görüyle olur gerektiği zaman alttan almayla olur gerekirse otorulur konuşulur bir bilginden yardım alınır hemen ben boşanmak istiyorum demek iradenizin sabrınızın hoşgörünüzün zayıf olmanızdan bu kocanız içinnde geçerli

0|0
    1|0
    • neden yanlış olsun :D

• çünkü herkes kendi düşüncesine göre cevap veriyor senin ve kocanın düşünccesine göre değil senin kocanı en iyi sen bilirsin iyimmidir kötümüdür sinirlendiğinde ya da sevindiğinde patavatsız mı olur sen bilirsin bilimsel ve dinsel yardım aldığında bilgin kişi kocanın ve senin içinde olduğunuz durm ve şartlara göre sizin için en doğrusu nedir ona göre cevap verir sizin sorununuzu size göre sizin akıl kalp ve ruh üçlünüze göre size çzödürür o çözmez fark bu muhtaç olduğunuz kudret kanınız da mevcut

• Boşanmayı düşünüyorsun ama boşanacağını sanmam. Sen kızgınsın şuan. Eğer istikrar gösterebileceksen ok boşan çünkü o hökkkküz kocan haketmiş. Tartışma oldu diye seni rencide edip bu şekilde bir hakaret etmesi yanlış.

1|0
    0|0
    • :D yo canım istediği an boşanırım şirketin avukatları bekliyor

• O zaman hiç durma görsün bilmem kimin neresini :)))

• Agır hakaret olmuş,yine de karar senin ama sana güveni yoksa neden devam ettirmiş,şimdi bir şey bahane bulmak için bu yola başvuruyor,şerfsizlik yapmış,

0|0
    0|0
  • Sinirle belki de bile bile sadece seni sinir etmek, canını yakmak için demiş olabilir. Bence konuşup sorunlarınızı çözebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • denmeyecek sözü etmiş yazık olmuş yani bu durumdan sonra aynı yatağı paylaşmak düşüncesi bile kötü haklısın ...

0|0
    0|0
  • sınırle hersey soylenır onemlı olan sakınken dedıyse bu lafları bosanma duzgunce konus aklında suphe vardı ıllakı ınsanız sonucta suphelerı gıder

0|0
    0|0
  • Bu zırt pırt önüne çıkabilir.Ne kadar küçük beyinli olabiliyor bu hemcinslerim ya anlamak mümkün değil...

0|0
    0|0
  • 2 sene geçmiş hevesini almış şimdimi aklına gelmiş dallamanın,eğer onunla yapamıyorun,düzelmeyecek,geçinemem dersen boşan bence

0|0
    0|0
    • ya geçiniyoruz ama böyle devam ederse boşanırım

• yok gerçek amacının o olacağını sanmam..

bence farklı amaç için söylenmiş gibi geldi bana..

2 yıldır neredeydi..

sende yangına körükle gitme..azıcık sakin ol..

ve bence alttan al..

0|0
    0|0
    • alttan almak mı? üzgünüm maddi manevi gücüm çok fazla ona muhtaç değilim herkes yerini bilsin

• ben aksini söylemedim zaten..sen bilirsin?

• tam bir O.ç... karaktersiz, kendi namusuna dil uzatan bir şerefsiz... onun yanında bir dakika bile durma, emin ol yine ve daha fazlasını duyacaksın kalırsan.

0|0
    0|0
  • bence bura için çok ciddi bir soru

durum agırmıs

güven cok önemli ama alacağın kararda cok büyük bir karar

0|0
    0|0
    • inan bana büyük bir karar değil benimle evlenmek isteyen yığınla erkek var :D

• :) eminim cok güzel bir kadınsındır cok erkek vardır seni istiyen ama sen severek evlenmedin mi?

dolayısıyla sen o adama mecbursun baska yolun yok anlamında demedim,

evlenmekte büyük karar bence boşanmakta tüm hayat değişiyor

o yüzden tekrar düşün, senin kazma pişman mı dediklerinden ona bir bak

• aşık olduğum için evlendim inan bana yoksa zengin birine vericekti babam

• çok ağır konuşmuş, 3 kere boş ol dese sana daha az koyardı heralde

0|0
    0|0
  • İlk geceden aklına girmiş şeytan bu zamana kadar iyi dayanmış..

0|0
    0|0
  • Ben bayan olucam kocam bana bunu diyecek yuzunee bakmam ne demek lan bu iki yillik namusun olmuss kadinaa kimlerin koynunaa girdin demek cahil sey her kadinda kanamami oluomuss madem guvenmiodun niyee evlendin kadinin hayalleriylee oynadin

0|0
    0|0
  • evet çok ağır böyle düşünmesi yazık seni aşağılamış bunu yapmaya hakkı yoktu senin ne olduğunu bildiğini söyler o zaman neden evlendi o saçmalamış sana değer vermez hep bunu başına kakar seni devamlı üzer bundan sonra

0|0
    0|0
  • kavgada neler söylenmiyoki bence biraz daha sabır ama bu durum devam ederse düşünebilirsiniz

0|0
    0|0
  • ona ceza ver bence tam 1 yıl boyunca verme :D

0|0
    0|0
  • sorun baya büyük ya kocan pek öküzmüş

0|0
    0|0
  • Çok zor bir durum senin açından. Evli kaldığın sürece hep bu sözleri aklına gelecek. En iyisi bırak

0|0
    0|0
  • sen cok mu temizdin lan de

0|0
    0|0
  • kavgada söylenemez savaş nedeni cami duvarına yavaş yavaş geliyor sanırım :(

0|0
    1|0
  • bencede boşan.

0|0
    0|0
  • Kocam malmiymis penis daha vajinaya girerken bir erkek bakire olup olmadigini anlar

0|0
    0|0
  • bu öküzü çok aradın mı sen

0|0
    0|0
  • ee işte ne yaprsın ama denmicelk şeyler demiş resmen

0|0
    0|0
  • zoruma giden şey bir bayana ,eş olacak kişiye davranılması gibi davranan ,onun özlemi ile yanan ben evlenemezken,böyle hayvanların evlenio yuva kurduklarını sanarak etrafımda olmaları cok sinirime gidiyor..

2|1
    0|0
  • bişey sorucam bu hayvanı sen çok aradın mı ? tabi adam 2 yılda bütün fantazilerini denedi bütün zevklerini tattı simdi suçu sana atıyor

1|0
    0|0
  • normal bisey degil ama sinirle söylenmis biseydir kesin, bence ona bir sans daha ver ve eger bu bidaha tekrarlanirsa ozaman bosanmakta haklisin.

keske ozaman bir doktora gitseydin bir belge olsaydi elinde ozaman köpeklerin ulumasina kulak asmazdin

0|0
    0|0
  • insan sevdiği kadına bunu demez bu kadar net ve açık

1|0
    0|0
  • aklınca takılmış sana , sanırım samimi fikirleri değil.

en ufak şeylerden sinirenmeyin

doğru bir şey değil yaptığı ama pişman olacağın bir şey yapma.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 12

• Oha.. Çok ağır şeyler söylemiş. Sana güveni 2damla kana mı bakıyormuş?

1|0
    0|0
  • Hayir canim bosanmamalisin, bunu guzelce oturup konussun.

Seni sinir etmek icin kirmak icin söyledigi belli. Evlendiginizde guvenmemis olsa, doktora gitmeyi kabul ederdi bence.

0|1
    0|0
    • doktora gidelim dedim yok dedin ben gidicem banane dedim durdurdu durdurmasaydı :/

• gelsin eve daha söylerim :D

• Söyle tabi, terlik firlat bide kafasina :D

• ben söylediği şeyin altında başka bişey ararım çünkü 2 yıl sonra bunu söylemesi kullanması çok saçma seni haksız çıkarmaya kışkırtmaya çalışıyo bence bu konuda sakiniyetini bozma onuda mutlu etme git evine ne konus ne bişey sen onu kıskırtmaya çalış hiç konusma ama evde açık seçik gez o yatarken kalk tv izle gibi

0|0
    0|0
    • anlamadım tam olarak biraz açabilir misin

• ama sen gerek olmadığını söyledin şimdi 2 sene geçmiş bunuu benim yüzüme vuruyosan bende dediklerini umursamam boş konusuyosun çünkü ben kendimi biliyorum de

• tamam aynen uygulayacağım çok teşekkür ederim

• Boşan ciddiyim. Dolaylı yoldan o* demiş. Ezdirmyin kendinizi! İnanıyorum Türkiyede kadınalr hakkını arayaca. Boyun eğme sakın.

0|1
    0|0
  • eşin katıksız bir öküz ve ağır o.spu çocuğuymuş kusura bakma da. terbiyesiz.

1|0
    0|0
  • Buna benzer bişey yaşadım sorunu gördüm ilişkin düzeldi mi ne yaptın

0|0
    0|0
  • her bayandan kan gelecek diye bir kanlasaydın mu var. keşke sen doktora gidip ispatlasaydın bunu. bende olsam boşanrdım. 2 sene bu düşünceyle mi yaşamış

0|0
    0|0
  • zorlandıysanız sende deseydin ona madem bakire değildim neden hemen içime girmedin deseydin..

0|0
    0|0
  • Pazardan domates m almış da beğenmiyor? Sen insansın insan almak vermek ne demek ya? Kendisi senin kadar temiz miydi madem?

0|1
    0|0
  • bence kesinlikle boşanmalısın çünkü daha 2 yıllık evlisiniz kim bilir ileriki zamanlar neler der bunu söyleyebildiğine göre seni gerçekten sevmiyordur

0|1
    0|0
  • canım benim ya...terbiyesiz kocan :(( insan karısına böyle laflar edermi erkeklerin hepsi aynı canım..benim annemle babam kavga edincede babam hemen erkeklre annemi yakıştırır zaten..bu yüzden evlenmek istemiyıorum çocuk varmı?kızlığın esnekmiş..olabilir kan glecek diye durum yokki

0|0
    0|0
    • genellemesek ?!

• hayatına giren ilk erkek babandır. onun tutumu da çok yanlış bu arkadaşın eşinin yaptığı da. bu düşünceye sahip çok insan var belki ama hepsi değil. belki yarısı böyledir. yani demek istediğim evlenme fikrine soğuk bakma hiçbir zaman. aradığın kişiyi bulursun elbet.

• @grkm91 bakalım hayırlısı..evlenince ne biliyim ya birsürü derdin olucak eşinin ailesi falan derken...kavgada olucak

• Onur kırıcı bişi bu.yazık.Eger ki hatasını anlamayıp özür dilemezse boşanmalsn . (nazicane fikrim )

0|1
    0|0
Yükleniyor...