Korunmak için farklı öneriler neler?

Sevgilimle duzenli (hergün) ilişkimiz var. Korunma olarak hiçbirşey yapmıyoruz, sadece o boşalacagı zaman kendini geri çekiyo (iyiki bunu başarabiliyor yoksa yandık) ve karın bölgeme boşalıyor. Ama her defasında aklımızda bir soru işareti kalıyor acaba icime biraz kactı gebe kaldımmı diye. Korunmak istiyoruz ama prezervatif sevmiyoruz kabaca (et ete degecek agaa ) :) hap kullanımınıda ben istemiyorum zararları çok oldugu için. Korunmak için farklı önerileri olan var mı ? (o zaman ilişkiye girmeyin vb. sacma sapan cevap yazmayın lutfen.) teşekkurler.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• En ideal ve zararsız korunma yöntemi evet o beğenmediğiniz prezervatif, geri çekme yöntemi sağlıklı bir yöntem değildir.Gelen zevk suyunda her daim bir miktar sperm bulunma ihtimali vardır. Bir sperm bile yumurtaya ulaşsa hamile kalmanız için yeterli...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• canım o zaman tek çare evlenin eleman rahat rahat seni s... yoksa onu yapmam bunu yapmak istemiyoruz diyosun...en azında evli olunca hamile kalsan bile bişey olmaz...ama şu anki yönteminiz çok riskli bebeğim...

3|0
    0|0
  • Bu istediğini herkes istiyor, benim bildiğim farklı bir çözüm yok, keşke olsa.

Bakalım belki birileri biliyordur..

0|0
    0|0
  • öncelikle geri çekilmesi sizi korumaz. çünkü ilişki sırasında siz farketmedin azar azar bir sıvı boşalır. o sıvının için de az da olsa sperm bulunur ve bu şekilde hamile kalan vakalar oluyor. ikincisi doğum kontrol hapını öneririm. aslında en sorunsuzudur. eğer bir zararını görürsen bırakırsın. ancak hap zararlıdır, herkese zarar verir falan doğru değil. nadiren yan etkileri çıkar. denemende fayda var.

0|0
    1|0
  • koruma kurallarına uyun gebe kalma olsun saglık sorunları için kesinlikle kullanın kafanız rahat olsun

0|0
    0|0
  • en iyisi iğne ama %100 değil o da

0|0
    0|0
  • ince prezervatiflerden kullanın

0|0
    0|0
  • Hanimefend evliliginizin kacinci yili ve kac yasindasinizz cocunuzz varmi

0|0
    0|0
  • siprel tak daha iyi

0|0
    0|0
  • anali bir çözüm olabilir ama tercih meselesi

0|0
    0|0
  • Madem pre. istemiyorsunuz hap kullanmıyorsun et ete değecek aga diyosun ama hamile kalmaktan korkuyosun.İşte çözüm = vazektomi

0|0
    0|0
  • eskiden ilişki sonrası vajinaya limon sıkarlarmış şaka değil. Ama sen yinede prezervatif kullandır başka yolu yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim tavsiyem çok az idrarın varken ilişkiye gir zaten partnerin içine boşalmıyormuş ama yinede olasılık var bu yüzden ilişki bittikten sonra hemen idrarını yap vajinanı suyla iyice yıka tabi vajinanın içini değil normal yıkar gibi ve asla ilişkiden sonra yatma hemen kalk yap bunları bazen zevk suyunun içinde sperm olabiliyor onla bile gebe kalabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...