Nişanlımla düğün öncesi

ilişki yaşadık 6 yıllık bir ilişkiye sahibiz ve onca yıl sonrası ilk kez ilişkiye girdik prezervatif kullandık ama benim içim rahat değil hamile olabilir miyim?prezervatif olduğu halde hamile oma riski nedir?prezervatifte delinme yırtılma yok olmadı ama ben ileriye gidildiği için biraz tedirgin oldum hamile olma riski nedir?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Prezervatif en zararsız ve güvenli korunma yönetemidir. İçiniz rahat olsun...

0|0
    0|0
    • bişi olmaz yani dimi prezervatif spermi lastik kısmından sızdırmaz dimi

• Rica ederim, Allah mesut bahtiyar, birlikte ihtiyar etsin İnşallah:)) iyi bakın kendinize...

• amin.teşekkürler iyi günler

Erkekler Ne Diyor 8

• Kulak deliğine bir damla dahi kaçtı ise ; hamilesin ...

Kafa buluyorsun herhalde üyelerle ... Madem hamilelik bir risk ; neden evlendin ? Hadi evlendin , şart mı kocanla o işleri yapman ? Otur oturduğun yerde , o zaman öyle bir risk olmaz ..

0|0
    0|0
  • O şimdi evinde mast. yapıyordur ya wc de klozete boşalırsa hamilesin :))

0|0
    0|0
  • Bazi spermlerin disleri oldugunu ve kemirerek disari cikabildigini duydum. Bence kesin hamile kalirsin.Simdiden hayirli olsun..

0|0
    0|0
  • % 3 ihtimal var. Üreticilerin verdiği orandır.

0|0
    0|0
    • hımm yüksek bir durum değil inş şuan olmaz

• yok olmazsın korkma cok evhamlısın kuzum sakın

0|0
    0|0
  • ileriye derken tatlım...

0|0
    0|0
    • yani daha önce bir ilişki yaşamadık.öperdik sarılırdık ama ilişkiye girmemiştik ileriye derken onu demek istedim

• 9 ay gibi bir süre var ama daha

• ama sonunda evleniyormuşsunuz ama sana tavsiyem bir daha yaparsanızda korunmasız yapmayın yoksa hamilelik riskin artar...

• başlığı düğün gecesi diye okumuşum yarım saattir soruyu anlamaya çalışıyorum :))

0|0
    0|0
  • Düğün öncesiymiş zaten, birşey olmaz

0|0
    0|0
    • çokta öncesi sayılmaz 9.5 ay var

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç bir korunma yöntemi yüzde yüz korumaz ama istersen ertesi gün hapıda hiç bende sana bişi sorabilirmiyim?

0|0
    0|0
    • tabi buyrun

• ona hep her zaman bağlı onu merak eden o seni umursamadığında da fedakar olup önemseyen ama seni kırdığında üzülen sinirlendiğinde sakin olabilen birisi olmalısın bence

• Of yani olgun ol diyosun ya ben bu yl bir de snava hazrlmyorum o hep olgun dawranyo ama ben yapamyorum tawsiyene uyacm az önce kavga ettik ama ne dye mesaj ataym ona.s

• Hamile olup olmadığını soruyosun ama biz bilemeyiz onu sen bile bilemezsin. Farklı bir şey mi hissettin sızıntı gibi falan?

0|1
    0|0
    • aslında hissetmedim.ama ileri gir adım olduğu için daha önce ilişki yaşamadığım için telaşlandım.sızıntı yoktu ya da spermin çıkabileceği bir durum olmadı

• O zaman hamile kalmam pekde mümkün değil :)

• inşallah şuan için öyledir:)) teşekkür edeimm

• '' düğün öncesi'' derken, ne kadar var ki düğüne? Madem bu kadar beklediniz, düğünü neden beklemedin bacım?

0|1
    0|1
    • düğüne 9 ay var daha.düğün öncesi derken yani evlenmeden demek istedim

• off canım ya, bu kadar bekledin nişanda var zaten, neden düğünü beklemedin beraber olmak için?

Yükleniyor...