Arkadaşlar benim evlilige inancım kalmadı yaa

Ne biliyim baya sogdum her şeyiyle yaa. Şimdi birde yapay kızlık zarı diye bir şey ögrendim ve ne kadar çok aldatan falan var onu düşündüm evlenincede bence bunlar devam eder. Birde evlenecegin kız ne kadar düzgün olabilirki. Siz şimdi ulen sen çokmu düzgünsün diyceksiniz ama olsun yani.. Benim güvenim kalmadı yaa Türk kızlarına. Zaten kadınların kalabalık oldugu bu dünyada yaşamaktan sıkılmaya başlamıştım. Siz ne diyorsunuz bu konuda ? Evlenmeyi düşünenler var mı? ya da düşünmeyen ?

Güncellemeler:
Bak mesela aklıma şey geldi hırçın bir kıza aşık olmuştum ben onunda böyle şeyler yaptıgını düşündüm sogdum baya..
Herkes bekarete takmış ama o kadar önemli degil benim için bekaret. Yinede bir Türk kızı heleki müslümanım diyorsa bu kadar kolay olmamalı onun için sevişmek ben onu demek istiyorum yani degerlerinden kopuk böyle hazlara düşkün insanlar basit geliyor bana. Yoksa aşırı dindar bir yobaz bakire olsun Atatürke saygılı bir bakire olmayan kız olsun kemalisti seçerim eş konusunda fakat demek istedigimi anlamamışsınız. Atatürke söven kız var siz düşünün yani.. Cık evlenmiycem ben..

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• kimin kaldı ki. evlenen ya aldatılıyor ya aldatılıyor ya da yalanın biri bin para. gidişat kötü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben de düşünmüyorum evliliği düzgün kız kalmamış bro.

1|1
    0|0
  • Ya bu son zamanlarda cok yaygın oldu kızlık zarı ya hadı kulları kandırdın da Allah ı nasıl kandıracaksın vicdanının nasıl rahat edecek dostum bu zamanda hersey zor sende kızın bekaretıne gore degerlendıreceksın ama bıde dusun senın ıhtıyacların var onun yokmu tamam ben herkesle olsun demıyorum ama bazı seyler yasanmalı

0|0
    0|0
    • Ben zaten bekareti önemsemiyorum canım benden önce yapar ama ne biliyim güvenim kalmadı kızlara.. Evliyken aldatan eşler falanda çok şu sitede takıldıkca soguyorum yaa kızlardan.. Yani her konuda itici gelmeye başladınız benim hayalimdeki kzı profili böyle degildi yani bize böyle söylenmedi hocam :D

• bıradır valla hayat zor sen hayallerınle gıdersen ancak ruyanda gorursun :D

• Ayrıca müslümanız diyoruz ondan dolayı bazı şeylere nefsini körerltmeli insan.. Ateistse anlarım ama müslümanım diyip seviş iç eglen yemişim öyle müslümanlıgı.. Ben aşırı dinci degilim ama bariz yasak dedigi şeyler var tanrının onları çignememeli bir insan..

• Gerçek aşkı bulduğunda evlenmek isteğin geri dönecektir. O zamana kadar takıl, fazla takma bu durumu.

0|0
    0|0
    • Niye evleniyim ki ? Evlenmedende aşk yaşanır bence.. Ayrıca gerçekten aşık oldugum biri var şu sıralar. Bayaa..

• Aşk yaşanır tabi ama bir gün sana baba diyen bir bacaksız olsun istemez misin evde? :)

• Evlenmedende yaparım ama yok yaa çok kasvetli çocuklarla ugraşmak büyüycek bide o pff istemez =_=

• bi taraftan doğru ama bir taraftan yanlış. senin biraz psikolojin bozulmuş herkese kötü gözle bakıyorsun. etrafındaki gördüklerin hep örnek olmuş kafanda ama herkes bir değil. ayrıca hep söylerim insan evlenmek için uygun birini arayacağına uygun biri olmaya çalışsa böyle problemler olmaz. evlenmeden napıcaksın acaba.

0|0
    0|0
    • Bilmem bir fahişenin peşinden koşmaktansa yalnız ölürüm daha iyi =_= Başak burcuyum aşırı seçiciyimdir eş konusunda. Yani bu kadar kolay olmamalı bence bir Türk kızı için sevişmek heleki müslümanım diyorsa..

• Aslında var yaaa bitanede beni aşıyor yanında pislikmişim gibi his ediyorum.. Sesi iyileştiriyor beni cennet gibi kokuyor yumuşacık falan çok güzel çok masum ve saf kirlenmiyor benim gibi degil hemde hiç aslında çok kopuk degiliz ama benim yaşam tarzım öldürür onu.. Üstelik bir ateist. Aşık oldugum o ama çok hırçın konu aşk olunca dostlara açık ama bir sevgiliye asla bakışları tavırları çok hoş yaa.. Aşıyor o beni ama =_=

• ne güzel işte :) bnce seviyorsan hiçbişey engel değil ya. imkansız diye bişeyde yok. aşkı bulduysan yaşamalısın. diğerlerini s.et :)

• Evlenecek bakir erkek kalmamış, evlilikten soğudum.Yapay erkeklik zarı diye de bişey yok, anlayamayız da.Benim güvenim kalmadı Türk erkeklerine

1|0
    0|0
    • Ok italyan erkeklerini dene o zaman o_O

• Sen rus kızlarını, ben de italyan erkeklerini. Tamamdır.

• Ok dünyaya yeni yayılma planı sevişmek :D Ahahaha :D

• evlilik guzel bisey

0|0
    0|0
    • Degil bence.. Hak eden yok beni V_V

• Devam et kezo =_=

• gic ahmak mangol tupoy

• düzgün kız yok, bu mudur? düzgün kızlar tipim değil, mezhebim geniş diğerlerini seviyorum ama evlenilmez ki onunla da yoksa bu mu?

0|0
    0|0
    • Düzgün kız yok.. Mesela sen bakire olabilirsin ama senle evlenecegime bakire olmayan biriyle evlenirim. Çünkü salak degildir senin gibi rabia resmi koyunca profiline cennete gitcegine falan inanmıyordur en azından. Atatürke saygısı vardır.. Her şey bekaret degil benim için..

• Önyargılarınla cehennemi tadarsın umarım.

• Evleneh mi :-\

0|0
    0|0
  • Senin gibi uyuzu alsınlar bakalım ;)

0|0
    0|0
  • intihar etsene o zaman, bak dünya da yaşamaktan sıkılmaya da başlamışsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer sen evliliği zara bağlamışsan zaten hiç nanmamışsın demektir yani problem yok.

0|0
    0|0
    • İşte bir edebsiz bir degişik alf duyunca hemen ona odaklanıyorlar.. Kaçkere dedim olay zat degil insani ihtiyacı vardır yapar diye kimse okumamış arkadaş onları.. Benim zardaki kastım bu kadar kolay olmamalı bir kız için sevişmek Türk ve müslümansa..

• Yok küçük bebemiyim ben.. Evlenmiycem kesin kararım madem sevişmek serbest ben niye sevişmiyorum ki ? Onlar düşünsün hamile kalırmıyım falan diye yoksa ney bir bara giderim her gecem dolu geçer =_= Bundan sonra öyle banane..

• sakin ol şampiyon. :D Ne ben evlenmicem dmeek o kadar kolay nede çapkınlık yapmak. Sen bu hızla gidersen başın beladan kurtulmaz. Sen yine istediğini yapda ne demişler hızlı giden atın bku seğrek düşer hadi kolay gelsin

• Çekimserim asjad :D

1|0
    0|0
  • Büyüdükçe ve hayat tecrüben arttıkça ve aşık olduğunda fikrinde zikrinde değişir dert etme, Herşeyin vakti ve suresi yazılıdır. Onun için yaşının gerektiği gibi yaşamaya bak

0|0
    0|0
    • Yok yaa tanıdıkca degişiyor insanları yani bak burdaki kızlar normallerinin iç düşünceleri bence ki dogru onlarında nefsi falan var hazları var..

• her yaradılanın nefsi hazları vardır senin gibi , buradaki herkes hayal dünyası , bilinçaltı ve yapamadıklarını yazmaktan ibaret, emin ol gerçek dünyaları böyle değil. Önemli olan nefsin tuzaklara karşı korumak , ama dediğim gibi büyük konuşma yarın öbür gün karın olacak

• Yani öyle basit kişilerle takılmamak lazım nefisinin her dedigini yapan.. Pek hayırlı şeyler yapmaz bence..

• ne alaka be uyuz tilki... etrafta birsürü düzgün kız var sen insanlsrı tanımayı oğrenememissin. ve sende cinsel iliskide bulunduysan temiz kız istemeye hakkın yok bunu bil

1|0
    0|0
    • KATILIYORUUUUUM

• Yok öyleyimde onu anla diye demedim yani en yakın arkadaşım olan kız bile böyle hareketler yaptı yani bu nasıl bir psikolojik buhran anlata biliyomuyum ?

• abi senin arkadas secimlerinde sorun var ozaman beya

• hiç bir şeye inancım kalmadı benim, dost bilip sevdiklerimden el aman dedim, beni benden alıp ta gidenler arasında en büyük ızdırabı çektiren sendin, haydi artık çek git yoluna bıkmışım senden gölge etme başka ihsan istemem senden

1|0
    0|0
Yükleniyor...