Tecavüz sonucu bekaretimi yitirdim. Kızlık zarımı diktirme imkanım var ama kafam çok karışık....

14.12 günü tecavüz sonucu bekaretimi kaybettim.

hatta yazımı okuyanlar olmuştur çok kötü günler geçirdim ve kendimi çok kötü hissettim.

bana bunu yapan 3 aylık sevgilimdi ve bu olaydan sonra ben ilişkimizi bitirdim çünkü bana böylebir şekilde yaklaşan bir insanın yanında duramadım.

namusun 2 bacak arasında olduğunu düşünen insanlardan değilim ama bu yüzden her önüne gelenle beraber olan insanların yanında da değilim.

her zaman hayalini kurmuşumdur beyaz gelinliğimin üstüne o kırmızı kuşağı bağlamayı ve gururla baba evinden çıkmayı. olmadı.. kendimi hala bakire hissediyorum çünkü istiyerek yapmadım böyle bir şeyi ama şimdi düşündüğüm zaman ileride evleniceğim insana ben bunu açıkladığım zaman belki beni sevdiği için kabul edebilir. ama ya bir zaman sonra her zaman bana bunu yüzüme vurursa? ben o günden beri uyku denir unuttum ve artık unutmak istiyorum. peki ya arkadaşlar ben kızlık zarımı diktirmeli miyim? çok kararsızım evliliğime büyük bir yalanla başlamak istemem ama yüzüme vurulmasından çok korkuyorum...

Güncellemeler:
hepinize ayri ayri cevaplariniz icin tesekkür ederim... hala bir sonuca varmis degilim ama piskologa gitmeye basliyacagim
bugun kadin doktorundaydim ve muayene oldum, bana zari dikebilecegini söyledi. yinede eve gidip biraz dusunmem gerektigini söyledim cunku muayene olurken bile cok kötü oldum aklima yine yasananlar geldi. evlensem bile kocami yanima yaklastiramiyacagim biliyorum. okadar korkuyorum ki ailemden herhangi biri bana sarilmak istediginde ordan kacasim geliyor. benim bu durumumu bilmeyen bir insana ben ilk gecemizi yasarken nasil acikliyacagim o korkumu? hersey dahada kötü olmiyacakmi?

0|0
28|38

En İyi Kız Görüşü

• Bebegim benim hatirladim ben yazini dusundukce icim acior... Diktirme bacim neden diktiriosun? Yapma bunu direk anlat eger anlamiyacak bi insansada takilma zaten ayril. Ta ki seni anliyacak bi insan karsina cikana kadar.. Sen eksik degilsinki birseyini tamamliyasin... Dusunsene bir erkek sana tecavuz edior ve baska bir erkek icinde sen omrun boyunca birseyler sakliyacaksin icine atacaksin ve icinde buyuyecek bu skintilar.. Hep soylesemmi diye sorular beynini kemirecek. Ve gun gelecek sen bunu soyliceksin. Bu sefer sana niye basta soylemedin ustelik beni kandirdin diye cikisacak... Yine sen uzuleceksin. Ve bir suru sorunlar... Bastan soylediginde ya seni anliyacak seninle olcak yada defolup gitcek bu kadar basit.

Ayrica sen o kitmizi kusagi anlinin akiyla.o beline gonul rahatligiylada bagliyacaksin! Sacmalamissin biraz orda ne demek yaa sen gururunla namusunla serefinle cikacaksin o evden!

O zevkini alsin o sana saldirsin hayvan gibi davransin sana insanlik disi muamele etsin... Sende sucluluk duygusumu cekeceksin ya ne sacma... O Allahindan mutlaka bir gun bulacak ve gunahinin bedelini odiyecek. Ve sende anlinin akiyla namusunla serefinle huzurlu bi yuva kuracaksin. Sen sucsuzsun bacim senin bi gunahin sucun yok boyle dusunme konusmada... Hem diorsun namus iki bacak.arasinda degil.hemde boyle.dusuncelere kapiliorsun...

Rabbim senin gonlunu ferahlatsin Yuregine gore versin bacisi Allah seni iyilerden eylesin ve iyilerle karsilastirsin... Gercekten icimden gelerek diliorum bunu senin icin.

7|5
    0|0
    • Ayrica sen bir ayip.islemedinki.senin yuzune vursun. Yapma!

• artıladım +1

• 2ay

Soran kişi nasılsın

Erkekler Ne Diyor 38

• Senin psikolojinin düzgün olması önemli .Bekaret kızlık zarından ibaret değil ki.Evleneceğin kişiye duruma anlatman en doğrusu bence.Sonuçta sen masumsun.

1|0
    0|1
    • tesekkür ederim..

• Diktirmen kendini kandırmandır sadece.Tecavüz psikolojisini atlatmak için psikolojik destek al bence.Olay da gizili sanırım ailenin haberi yok yani.

• valla durumun çok zor ne desem ki bilmiyorum. diktir ve bunu ömür boyu sakla desem sen buna dayanabilecek misin ? yani o eşinden bir ömür boyu bu sırrı saklayabilecek misin? bunu sonradan öğrenirse evliliğin zor duruma girer. evlenmeden önce söyledin, bunu kabul etti ama sonra yüzüne vurdu. bu da mümkün. bence diktir ve bunu evleneceğin adama söyle. ne yaşanacaksa baştan yaşansın. yüzüne vurursa da vursun. o zaman ona bunu söylemek şimdi mi aklına geldi dersin. susturursun. tabii bizimkiler tavsiye. umarım en doğru kararı verirsin. Allah yardımcın olsun arkardaş.

2|0
    0|0
    • cok tesekkür ederim amiin... diyorum ya kafam cok karisik..

• bu hıkayeye gore sen bakire bir kızsın...umarım sevgılın de bunu anlayabılecek bırı olur...zar dıktırme ıslemı genellıkle evlenmeden bı kac gun once yaptırılan bır ıslemmıs yanı oyle oldugunu okumustum:)

ya bosver hıc ugrasma, bunu anlayısla karsılayamayan bırıyle olmak ıstemezsın de emın ol...tecavuz ya bu, isteginle olmamış ki...aksıne bu hıkayeyı duyduktan sonra sana olan sevgısı katlanarak artmalı...sevıyorsa eger tabi

3|0
    0|0
    • cok haklisin tesekkür ederim..

• olan olmuş artık şimdi polise falan gidip şikayet et demek öyle kolay bir şey değil. çocuk kendi isteğiyle birlikte oldu derse 2-3 sene mahkemelere gider gelirsin, ki sevgilinmiş zaten..

burada senin suçun yokmuş gibi görünüyor ama ayrıntılara indiğimiz zaman senin bu tür şeylere zemin hazırlamaya yardımcı olduğunu düşünüyorum. yani adam sonuçta ulu-orta yerde tecavüz edemez, yani öyle bir şeye kalkışması için tenha bir yer olması gerek? ve sonuçta sevgilim diyorsun. onun evine veya kendi evine yanlız başına gitmen böyle şeylere davetiye çıkarır kardeşim. artık nasıl bir yerde böyle bir şey başına geldi onuda bilemiyoruz. eğer öyle birşey varsa ben suçun yarısını sende ararım, yok arabasına falan bindirip zorla evine götürdüyse o zaman senin suçsuz olduğunu savunurum.Allah yardım etsin böyle hataya düşenlere, şu mübarek günlerde.

1|1
    2|0
    • ya anlatamadigim konu su: kardesim ben bu insani 2 senedir taniyorum ve 3 aylik bir birlikteligimiz oldu. o 3 ay icinde hicbirsekilde bana öylebir sekilde yaklasmadi ve biz birbirimizi seviyorduk.yada ben öyle oldugunu dusunuyordum. disarida bircok kez bulustuk ve elimi tutup bana simski sarilmaktan öteye gitmedi ki giderse olanin ne olucagini cok iyi biliyordu. ben sevgilime gidip herzaman ki gibi oturup bir kahve icemiyeceksem yada bunu yapabilicek kadar o insana guvenemiyeceksem.

• yani onların haberi olsaydı öyle düşünürlrdi. sen gerçeklerden kaçmaya çalışıyorsun ama bunlar hep karşına çıkacak. öyle sadece saldırdı deyip kendini masum göstermeye çalışma, gerçeği gör sende! hem o tür şeylere karşı birisiyim diyorsun hemde yanlız başına gidiyorsun? işte sorun burada. bnim düşüncm sana ve sizin gibilerin işine gelmez zaten. .

• şunuda söylim. bakire olmayan bir kızı kabul etmem diye asla büyk konşmayan birisiyim, ancak yaptığn hatayıda söylmk zorunda hissediyorum kendimi. sonuçta snin gönlün hoş olsun diye sen lehine yazılar yazamam.

• 2 ucu *oklu değnek..

diktirsen bile kandırmış oluyorsun kocanı..

diktirmesen dediğin gibi sorun olur..

bence baştan anlatmak herşeyi..

1|0
    0|0
    • bastan anlattigimdada kabul etmeyip orda burda anlatmiyacagi ne malum... insanlara güvenemiyorum ki artik.

• haklısın karar senin..

diyecek bişe bulamıyorum..

yerinde olsam zamanında aileme durumu anlatır dava ederdim çocu..

• bak canım kardesım benım eger o adam senı sevıyorsa zaten kabul eder ve bakırelık falan onun umrunda deıldır sen onun yanında ol yeter ona sevmıosada bırakır gıder sen hıc dıktırme bırak senı seven adam senınle yatmak ıcın deıl senınle bır omur gecırmek ıcın evlenır bunu unutma ;)

2|0
    0|0
  • Evet sevgili kardeşim sen kesinlikle namussuz değilsin kendi isteğin dışında olmuş.Allah başka acı göstermesin.Benim eşim de aynı durumdaydı.Kabullendim.Yüzüne de vurmadım.Ama kendim kahrımdan şeker hastası oldum.Bence madem ki ahlaken bakiresin, tıbben de bunu geri kazan ve evlendiğin erkeğin üzülmesine sebep olma.Bu asla kandırmaca değil.Doğru olan da bu.Psikolojik yardım da al.Dürüst iyi biriyle de evlen.Nasıl olsa olan oldu deyip başkasıyla da beraber olma.Allah yardımcın olsun sevgili kardeşim.

0|0
    0|0
    • içini kemiren sorular var dimi ama soramıyorsun, seni anlıyorum.. bende fena halsizim hiç dermanım yok şeker'e mi yakalandım ya :((

• vicdanının yüzüne vurmasından korkmuyorsan insanların yüzüne vurmasından korkmamalısın..!

1|0
    0|0
  • öncelikle geçmiş olsun ... üzücü bir durum seni gercekten seven biri olursa sende bunu tüm acık yüreğinle paylasırsanseni anlayacagını düsünüyorum ama ileride hep bir sorun yasamamk en ufak tartısmlarda bunun eksiliğini hissetmemek için diktir bence eger bunu zevke keder yapsan umursmazdım

1|0
    0|0
  • Bunu okuyunca. Ben kendimden utandım. o farklı düşünerek yapmıştır. ama gerisini düşündümü düşünmedi mi ? Bilemeyiz. Fakat ben kendi adıma konuşayım. eğerki benim gerçekten sevdiğim kişi böyle birşey yaşamışsa zamanında ve bana safca ve herşey doğru şekilde anlatırsa ben onu dahada severim. Kızlık nedir ki evlenince de gidicek önemli değil. Önemli olan Kişiliktir. Yürektir. İnsanlıktır önemli olan..

0|0
    0|0
  • diktirsen bır turlu diktırmesen bır turlu hadı dıktırmedın gelecek aday senı herseyıyle kabul ettı evlendın hıc evlı bırısı evde tartısmayacakmı tartısacak bır anda boş bulundugunda bunu yuzune soylerse orda evlılık bıter 2 dıktırdın gelecek adayı kandırdın evlendın bunu o kısı duymuyacakmı yıne bıter yada duymadı bu seferde evlılıgın temelı yalanla baslamıs olur bu saatte anca aklıma bunlar gelıyor

0|0
    0|0
    • iste benim sorunumda birdaya ne yapicagim bilmiyorum

• en mantıklısı sonuçlarına kattlanıp söylemen buda karsındakı kısıyı ınandırman saana dusuyor

• Valla çok üzüldüm. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Aşk sonsuzdur peki ya insan bizler ebedi değilsek dünyada niye çamurda dizler niye önünde eğilirz geçip gidecek olanın aşkın cinsel organı olmaz akıl yok onlarda kardeşim...iki çeşit insan ve iki çeşit aşk vardır birisi kalbini şişirir ama diğeri karnını ...

0|0
    0|0
  • Kizlik zari diktirme imkanın var bu konuyla ilgili yardım istersen hep yanında olurum bacım Msj atman yeterli

0|0
    0|0
  • Şikayet et tabiki, sen napıyosun yaaa? Kimse şikayet etmezse bir süre sonra, herkes çıkıp herkese tecevüz etmeye başlar, nasılsa birşey olmaz diye.

Diktirme kızım hiç gerek yok, birlikte olacağın adama anlat durumu, kabul ederse etsin, etmezse cehenneme kadar yolu var, sevmek 2 bacak arasında olmuyor...

Bak sinirlerim fışkırdı yine!

0|0
    0|0
    • şikayet etmek o kadar kolay değil ,

• arkadasinda dedigi gibi sikayet etmek bukadar kolay degil.. kendimi bukadar güclü hissedebilseydim oktan yapardim zaten.

• Arkadaşım, hemen kendini toparla ve işin peşine düş. Kimseye yedirme bundan sonrada hakkını. Ne kadar yanlış düşünüyorsun. Gideceksin mahkemeye verceksin dilekçeni. Ailenle konuş oturup, böyle böyle oldu diye, arkanda destekçin olacaklardır emin ol. Onlardan korkma arkana al

• nasıl tecavüze uğradın merak ettim ? eğer seni bayıltıp götürmedilerse yada yoldan giderken bi arabaya sokmadılarsa nasıl uğradın ?

0|0
    1|0
    • ne alaka? birtek o sekilde mi tecavüze ugraniliyor? onun evinde kahve iciyorduk ki ona aptal gibi cok guveniyordum ve ilk gidisim degildi. anlamadigim bir anda ustume saldirmaya basladi. sevgilim diye istemedigim birseyi bana yapicak degil. buna hakki yok, ki benim bu konularda nasil oldugumu cok iyi biliyordu

• ben seni eleştirmiyorum ama eve falan gidince böyle şeyler olabiliyo maalesef

• iyi de arkadaş sen niye tecavüze uğradığında polise gitmedin? ve halen gidebilirsin son bir ayın var.

0|1
    1|0
    • gittim ama yasadigim toplum bunu kaldirabilicek bir toplum degil malesef. senelerdir tanidgm arkadaslarm bile duyduklarnda yanimda olucaklarina ee evlendikten sonra ne yapicaksin?dediler.. ben daha nasil duyurayim?

• tamamen sucu kendime atmaya basladim ve kendimi cezalandirdim. zayifladim yemek yemedim odamdan cikmadim.mahfettim kendimi ama bu durumda bile annem yanima gelip hayirdir kizim neyin var demedi. nasil bir durum oldugunu sen bilemezsin lütfen böyle ön yargili davranma kimseye acindirmaya gelmedim kendimi buraya sadece fikir aliyorum !

• arkadaşım o zaman dediğim gibi gideceksin şikayet edeceksin. herkes cezasını cekecek. anladın?

• bu devirde manyağın tekine denk gelmessen bekaret sorun olmuyor artık.fakat yüzüne vurur mu dersen? bizim türklüğümüzün huyudur.Kesinlikle vurur ve bence diktir.ama bu benim görüşüm.seninkine ve KS ahalisinin görüşlerine saygım sonsuzdur.

1|0
    0|0
  • Diktirme açık açık söyle kabul ederse eder etmezse kendi bilir

1|1
    0|0
  • yaa canım valla üzüldüm ben buna ama gerçekten diktirmek falan istersen elimizden geleni yapmaya hazırım ama seni seven her halinle sevmeli bence

0|0
    0|0
  • psikologluk bi durumun yok ki. boştan yere zaman kaybedeceksin.onlar zamanı geriye almıyor maalesef. neyse senin bileceğin iş. Allah yardım etsin tekrar.

0|0
    0|0
  • Sana kıyılmazki be canım kardeşim. Bizimde kuzenimiz filan var kız. Keşke bunu yapanı gerçek hayatta bulabilseydik.

0|0
    0|0
    • Nasıl delikanlı bunlar be gardaşım.Allah'tan da mı korkmazlar.

• Anlattığına göre iyi niyetli birisin..Bence zarı diktir.Sonucta bunu yaptıgında evleneceğin kişiye yalan söylemiş olmuyosun sadece saklamıs oluyorsunki bu sizin mutlulugunuz icin gerekli ve yapılması gereken bişey..

0|0
    1|0
    • Helal olsun.En doğrusu bu.Ben aynı olayı karımda yaşadım.Keşke saklasaydı.Bu yalancılık değil.

• o herifi bana verin.

0|0
    0|0
  • savcılığa git cezasını çeksin ozaman çekinmene gerek kalmaz

1|0
    0|0
  • tecavüz etti ve sen buna izin verdin. ben olsam şikayet ederim. bırak diktirmeyi evlenmeyi seni seven bçyle sevsin. bence en azından tecavüze uğradıysan hiçmi bağırmadın yada ondan kurtulunca polise gitmedin.:(

0|0
    1|1
    • tabikide bagirdim ciglik attim yalvardim ama agzimi kapatti ne yapabilirdim ki onun kadar güclümüydüm saniyorsun?

• aklındaki herşeyi bence baştan konuş...

kabul edecekse bile bunu ileride sorun yapmamalı...

1|0
    0|0
  • Şikayet et şu herifi şöyle 8-10 sene içeride yatsın da anlasın bu adiliğin bedelinin ne olduğunu...

0|0
    0|0
  • Böyle o* çocuğunu daha analar kundağa sarmamış :@

0|0
    0|0
  • Saklayabiliyorsan sakla, her erkek bunu anlayışla karşılayamaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 27

• sanırım ailevi durumlardan dolayı mesele büyümesin diye şikayet etmedin. . yaşadıklarına benzer bişi yaşayan bi arkadşım vardı. ayrıldılar aynen. sonra geri barıştılar. sonrasında kız hamile kalıp çocuk aldırttı. yine ayrıldılar aldatıldı vs. yaşamadığı tatszlık kalmadı. önce kesnlkle dönüşün olmasın o kişiye. . evet artık bekaret eskisi kadar önemli değil gibi görünüyor erkekler için. yine de hiç olmadık bi yerde yüzüne vurulabilir. ben buna çok karşıyım normalde ama senin durumun istisna. bence gidip gerekeni yaptır senin de için rahat etsin. dünyada artık dürüst olmak pek bişey kazandırmıyor insana. . umarım herşey senin için daha ii olur bundan sonra..

1|0
    0|0
  • O zaman da söyledim cezasını çekmeli ve yanına kar kalmamalı nihayetinde şikayetçi olmalısın .. şimdiki durumuna gelince eğer böyle düşünüyorsan kendini eksik görüyorsan .. evet diktirmelisin .Ama bunun kendini kandırmak olduğunu anlayacaksın . Hımmz tanışdığın kişiye anlatırsın kabul eder etmez şansına . en azından bu vicdan yükünü kendi omuzlarında taşırsın söylemeden ...

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Ayrılmak ile iyi yapmışsın. psikolojık yardım alabılırsın.

Kızlık zarını istersen diktir. Bu senin seçimin. Eğer ruhuna iyi gelecekse diktirmelisin.

Kırmızı kurdele konusna gelince:) Bunu ben de senın gıbı sanıyordum. yanı bekaretle ılgılı dıye.. Aile içinde buyk kadınlarla sohbet sırasında bunu söyledım.. Onlarda bana ne kadar terbıyesızce bır şey dıyorsun dedıler.

o kurdele gayret kuşagı imiş. Sabırlı bır ınsan manasında..

Zaten artık bu kurdeleyı takan da kalmadı ..

0|0
    0|0
  • Kendini rahat hissettirecek olan herşeyi yapmaktan cekinme insanların ters yüzünü görmen senin secimin değil hangi ilişki olursa olsun geriye dönük konuşmak doğru değildir zaten ayrıca senin tek bir sözünle o kişiyi içeride cürütebileceğininde farkındasındır umarım ilk önce bu ağırlığı kaldır üzerinden sonrasımı? kafasını kızlık zarına takmış onu kendine hediye olarak gören köhne beyinlerden uzak durduğun sürece hayatın normal akışına geri dönecektir tabi ki Psikolojik bir destek almayıda unutma

0|0
    0|0
    • cok dogru söylüyorsun.. tesekkür ederim

• 3 aylık sevgilin sana tecavüz etti neden şikayet etmedim canım ya bu laneti ben burda bir arkadaşın yazısını okudum ama o gizli kullanıcı değildi bayadırda sitede göremiyorum ceydaa senmisin yoksa.ya ben ne diyeceğimi şaşırdım şimdi ya çok kötü bir duru allah kimsenin başına vermesin.senin durumun şuan anlayabiliyorum.nasl bir psikolojide ne durumda zaman geçtikçe o beyaz gelinliğin hayalini kurdukça daha çok gerilip daha çok üzülüyorsun.aslında çok haklısın evliliğimi yalan üstüne kurma lafın bunlar aslında işte insanı yaralayan üzen ya.tecavüzde bitti geriye pisliği kalıyor.temizlenmek istiyorsun kafanda soru işareti oluyor.benim sana tek diyeceğim şudur bu seni rahatlatmaycak belkide ama kızlık zarı diktirmek.işi buda bir yalan belki ama bunu ypmak zorundasın çünküsü şu canım türk erkeklerinin bazıları arar bekaret sevip kabul etsede zamanla lafını ederler.bu belki bir yük olacak sana ama bunu söyleme zaralı çıkacan biliyorum bu durmları az çok

0|0
    1|0
  • Küfürden nefret ederim ama sırf bu pislik heriflere ağzıma geleni diyesim geliyor.Çok geçmiş olsun canım nasıl atlatılır böyle birşey bilmiyorum ama bir psikolağa görün derim uyku nedir unuttum demişsin daha da kendini kötüleştirmeden yardım al.Diktirme konusunda da pek birşey diyemicem.Ama bence yapma ileride evleneceğin kişi her türlü kabul etsin seviyorsa sonuçta bu senin isteğinle olan birşey değildi,seven insan seni anlar zaten bu durum için seninle birlikte üzülür,seninle birlikte bunu atlatmana yardımcı olur.Yüzüne falanda vurmaz gerçekten severse.Böyle bir insanla sevgili olucaksın ve evliliği düşüneceksin.

1|0
    0|0
    • cok haklisin evet yardim almak icin gec bile kaldim aslinda..

• canım sırf senle konusabilmek için üye oldum bu siteye biraz önce .

çünkü bende bunu yaşadım ve yaşamış birinin yararı dokunabilir diye düşündüm tabi ben daha 15 yaşındayken oldu bu olay . aradan 3 sene geçti bir buçuk senesi çok kötüydü benim için bi sürü erkeği hayatıma soktum sırf o olayı unutmak ve düşünmemek için şimdi düşününce çok kötü bi fikir oldugunu anlıyorum ama 15 yasındayken insan ne kdar mantıklı olabilir ama hiç biriyle birlikte olmadım

Halada olmadım korktugumdan degil yanlızca istemediğim için, bu öyle bi olay ki ilk dini ve örf,adetleri düşünüyosun çünkü kendini suçlu hissediyosun bende de öyle olmuştu

3 sene boyunca günah diye hep durdum kendimi belli bi noktada ama bi süre sonra dini boyuttanda vazgeçiyosun ugradıgın haksızlıgı düşününce ama dediğim gibi çok düşünme dinden soğursun ve inanıcak bişey aramaya başlarsın bu en kötüsü olur işte sen sakın inancını kaybetme Allaha sonsuza kadar güven ve teselli iste .

Beni olayı anlattıgım yakın bir arkadaşımın annesi doktora götürmüştü ve doktor belkide başkalarıyla ilişkiye girmeyim diye bana kızlık zarımın kalın oldugu için bozulmadıgını söyledi ama kan gelmişti zarımdan ben bunu biliyodum yinede bu hayata tutunmak için bi umuttu bana o zamanlar kac kez o cocogu öldürmeyi düşündüm ya onu ya kendimi vurmadıgım sürece bu işkence bitmediği sürece geçmicek gibi geliyodu.

DİKTİRMEYİ bende çok düşündüm ama gerçekten alışmaya çalış nereye kadar kaçabilirsin ki bundan ? belkide diktirmeyi kimseye anlatıcak gücü kendinde bulamadıgın başka birine anlatmanın olayı yeniden yeniden yaşamak oldugunu ve büyük bi utanç gördüğün için sevdiklerine anlattıgında kaybetmekten korkuyosun .

Ama herşeyin ilacı zaman sana burda ne desem boş acını hafifletemem ama bi kaç nasihat verebilirim çünkü en kötüsünü yaşadım anlattıklarım sınırlı kişi olmasına beni arkamdan vurdu o yuzden kesinlikle çok güvenmediğin bi insana anlatma zayıf bi anında ve erkek arkadaslarına anlatma abin gibi olsada . Sevgililerine ilerde anlatıp anlatmamak sana kalmış ben ilişkiye hazır olmadıgım için kimseye anlatmadım anlatsam niyetlerinin değişebileceklerinden korktum

Eger konuşmak istersen bnle herzaman varım dediğim gibi senin için burdayım . Sitede bazı arkadaşlarda sucun yarısının sende oldugunu düşünmüş ancak böyle bişey kesinlikle yok içini rahat tut

0|0
    0|0
    • yazdigini okuyunca aglamaya basladim. inan yazarak okadar iyi ettin ki şu an yaninda olasim ve seninle bunu yuzyuze konusasim geldi cunku beni anliyacak hickimsem yok etrafimda. ve evet hata yaptim bir arkadasima bunu agliyarak anlattim. bundan 2 ay öncede arkadasligimiza son verdik. simdi ise birkac kisinin ögrendigini duydum ve duydukca kötü oluyorum. unutmak istiyorum evet canim diktirmek istememin sebebi birdaha bu konuyu acmak istemedigimden dolayi birdaha hatirlamak bile istemiyorum.

• ve şu an iyi giden bir iliskim var onu yanima yaklastirmadigim zaman sorun yapmior ve anlayisla karsiliyor bunu ama yinede birdefa guvenip böyle yanilinca korkuyor insan belki buda numara yapiyordur diye. hayatimda hicbirsey yolunda gitmior kendimi dinden cikmis gibi hissediyorum uzun zamandir dua etmedim etsemde kabul olmiyacakmis gibi yada herseyimi kaybetmis gibiyim. cok skldim inan cok...

• canım keşke daha önce görüp bu yazını engel olabilseydim başkalarına anlatmana . istediğin kadar ağla tabi tek başınayken ama yanlız ve güçsüz görürlerse başına üşüşürler inan en yakınların bile . İlişkinin olmasına sevindim çünkü yanlız kaldıkça bu olayı hatırlayabilirsin kafanı meşgul edicek şeylerle uğraşmanı tavsiye ederim sana inan hayat bundan daha fazlası yolun başındayız güzel ve kötü şeyler olucak yeter ki sen iste

• polise git diyenler olmuşta böyle durumlarda ilk üç gün içerisinde gitmen gerekir ki zorla yapıldığı anlaşılabilsin.aksi halde herkes kalkıp birlikte olduğu adamı suçlayabilir ve saçma sapan bir şey olur.sana bunu yapmadın diye bir şey söylemicem malesef burası tecavüze uğrayanın suçlandığı ve tecavüz edenin aklandığı bir ülke.

diktir yada diktirme de diyemem ama bakire olmayan kişinin bu toplumda kabul görme olasılığı eğer evleneceğin kişiyle evlenmeden yatmadıysan, yaklaşık %5 civarında erkek bu durumu kabullenir ve doğal karşılar.geri kalanı ancak boş konuşur.kendi karın bakire olmasın o zaman dediğinde aslan kesilir ama çocuğumun annesi edebiyatına girerler.

allah yardımcın olsun,hepimizin başına gelebilecek bir şey ne de olsa güç olarak onlardan eksik yaratılmışız:(

0|0
    0|0
  • öncelikle yaşadığın olaya çok üzüldüm ..bu durumda ne denilir bilemiyorum..ama insanoğlunu başına herşey geliyor işte...eğer evleneceğin insana bunu anlatırsan o kadar sorun olmaz çünkü sen istememişsin..ve sana şunu diyim madem istemicek bu yüzden seni..evlenip boşanmış olan bayanları nasıl kabul edebiliyor erkekler bana sölermisin.._?

1|1
    0|0
  • bence böyle bişey yapma.psikolik olarak yine yıpranacaksın.erkeklerden nefret ediyorum böyle şeyler duydukça.kendindeyazmışsın namus iki bacak arasında değil diye.seni tanıyan kişiliğini bilen biriyle birlikte olunca bırak bunu senin yüzüne vurmayı tamamen unutturur.yapmaa sakınn daha fazlaa yıpratmaa

1|0
    0|0
  • Sevgilin tarafindan mi tecavuz edildin? Cok gecmis olsun. Sen bunu isteyerek yapmadin. Zorla yapilan bir sey bu. Sevgilin degil de baska biri tecavuz etse, diyecegim ki gelecekteki kocan bu durumu anlar. Ama sevgilinin sana tecavuz ettigini soylemen ona inandirici gelmeyebilir. Ya da isteyerek yaptigini ama boyle bir bahaneyi uydurdugunu dusunebilir. Fesatca bir dusunce ama olabilir bu. Her neyse, diktirme. Bana cok sacma geliyor bu diktirme muhabbeti. Ki sen tecavuze ugramissin, sen magdursun. Gelecekteki kocana anlatmalisin bence.

0|0
    0|0
    • insanlar cok ön yargili zaten.. ben sevgilimle oturup bir kahve icemiyeceksem ne yapayim baska? evet böyle yalana basvuran bircok insan yuzunden dogruyu söyleyenlerede inanilmiyor. cok tesekkür ederim

• Guncelleme: Psikolojik destek alman lazim. Bu durumda en yardimi dokunacak kisiler ailendir ama ailen de bilmiyor.

• seni gerçekten sevdiğine inandığın kişiyi bulduğunda ona gerçekten ömrünü adayabileceğin biriyse bence durumu açıkla... çünkü zarı diktirdiğinde ona yalan söylemiş gibi hissedebilirsin... tecavüz senin seçimin olmadığı için ve onu kandırmak istemediğini söylediğin için seni olduğun gibi kabul eder.. tabi zara değil senin sevginee önem veriyorsa.

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm durumuna ama senin utanılacak ayıp bir şeyin yok üzüldüğüm konu bu davranışı haketmediğin halde maruz kaldığın şiddet. aslında tecavüz şiddetin farklı bir boyutudur. dayak yiyen bir kadından farkın yok. utanılacak bir durumunda yok. utanması gereken kişi o hayvan herif. ama cinsellikten erkeklerden soğumanda yanlış olur. bencede en kısa sürede psikoloğa görün. ama psikoloğa psikiyatriste değil.

0|0
    0|0
  • Bence diktirme anlat anlamazsa da çekip gitsin. Seninle bekaretin için değil, bir ömür geçirmek istediği için evlenmeli.

0|0
    0|0
  • gülücüğüm yazını okumadım hangisi bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim senin suçun yok yüzüne bunu vurcak adamın suratına yumurta atıp krep yaparım

kırmızı kuşağı takmaman için sebep yok takarsın çünkü senin isteğinle olmadı o yüzden sen bakiresin masumsun anladın beni ?

ama lütfen şikayet et tamam artık mahkemeler saçma kararlar alıyolar ama et sen kendini daha iyi hissedersin numaranı değiştir sana ulaşamasın uğraş bul bide psikolojik destek al rahatlamak için

0|0
    0|0
  • Bence dürüst ol söyle ama zamanı geldiğinde.

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm..pisliği şikayet etmeliydin.. operasyona falan hiç gerek yok ..hala beyaz gelinliğini giyip baba evinden gururla çıkabilirsin..bir suçun yok ki! o pislik düşünsün bu ayıpla nasıl yaşayacağını...

0|0
    0|0
    • ne diyeyim bilmiyorum...cok tesekkür ederim

• ailemle paylasabilicek durumda olsaydim o anda paylasirdim inan. annem neden yatamadigimi neden yemek yiyemedigimi falan sordugunda anlatmaya calistim. daha erkek arkadam lafini duyunca evi basima yikti.. zaten 1 ay icinde 5 kilo verdim 43 kilo olmusm gören neye ugradigini sasiriyor

• çok büyük tepkiler gösterseler bile ailen ne olursa olsun senden vazgeçmez.ben de bir anneyim..olan olmuş o it cezasını çekmeli..

• yüzüne vurcak olan bir insanla evli olmaktan değil de bundan mı korkuyorsun

1|1
    0|0
  • hiç evlenip boşanan yok mu, herkes bakiremi evleniyo, sen sevdiğin insanla bi şey paylaşıcaksın ilk kez, kendini boşa üzme bence, zaman herşeyin ilacıdır

0|0
    0|0
    • kocanla bi ömür boyu sevgilinle yaptığın şeyi mi yapacaksın, hani farklılık hani fedakarlık.. çüş yani olmuyo işte öyle o evlilik patlak verir bir yerde

• Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm.Gördüğüm kadarıyla güçlüsün..Fakat benim sana tavsiyem diktirme..Seni seven birisiyle evlenmek istersin, o kişide seni böyle kabul edicektir..

0|0
    0|0
  • yanlış anlamazsan ara ara yazar mısın bana merak ediyorum seni

0|0
    0|0
    • tabi yazarim cok sevinirim bende inan.

• Diktirmene gerek yok. Açıkca konus kabul etmezse kendi bilir.

0|0
    0|0
  • bence psikiyatriste git ve şu psikolojiden kurtul. sen suçlu değilsin.

2|1
    0|0
  • herkes acıkla diyor sana ama acıkladıgında sana tecawüz edildiğine inanmayacaklar buna emin ol. zorla olmaz dicekler bana dediler çünkü . sen kendine sahip cıkamamıssın dicekler. cok zor bi durum biliyorum. diktir kurtul. vijdan azabı itham edilmekten iyidir. bence

1|0
    0|1
    • sevgilin mi tecavüz etti, tanımadığın biri mi?

• sende cok haklisin... allah yardimcn olsn seninde.. ne zor birsey oldugunu yasadiktan sonra anladm

• sen yalan söylemiş olmayacaksın ona güvendin bilemezdin belkide gitmemeliydin ama kalıcı yöntemle diktire bilir hayatına bakarsın o hayvanda inşallah bu dünyada olmazsa öbür dünyada çeker cezasını pis yaratık sen kimseyi takma kafana bakire olupta herşeyi yapıp masum rolü oynayanlardan daha temiz ve masumsun

1|0
    0|0
  • öncelikle cok gecmıs olsun. bende aynını yasadım cok benzer. olaydan sonra ona katlanamıyodum sewgi denen hersey bıtmıstı ıcımde . ama ewlenırız umudu wardı 4 sene bekledım we ewlenmedı benımle sonrada terkettım yıne yıllarca pesımde kostu ama ıstemedım. onu sıkayet etmedıgım ıcın cok pişmanım bu bir. ikincisi yıllardır aramadım bu acıyı ustumden ta kii ruh saglıgım bozulana kadar. arkadaslarımın bıkacı bılıyodu. sinir krizleri geciriyodum sürekli we yataktan cıkmıyodum kii o krizler esnasında kendimi ısırmamı ıstersın dövmemı ıstersın kaslarım acayıp kasılııyodu we acıdan kurbanlık haywanlar gıbı bagarıyodum. sonunda cenem kaydı. bu derecelere gelince arkadaslarım benı ıkna etti we anneme acıldım. birlikte oturup konustuk. beni öldürecegini sandıgım annem sayesınde sımdı daha ıyıyım. bu durumlara dusme sakın benden ıbret al. we mumkunse tek bı kısı daha bılmesın kımseye guwenme we anlatma kesinlikle anlatma. dilden dile dolasıyo we sonunda adın cıkıyo. we karsına yenı asklar cıkıcak bundan sonrada. sewdiğini anladıgında acıklıyosun mesela seni kullanmaya kalkıyo yada terkedıyo. en basından tanıstıgında söyluyosun reklam edıyo. böyle serefsizler cok inanki. sırrını kendine sakla olurmu.. ne zamankı ewlenmek ister bırı senle teklif eder ozaman söylersın ıstemezsede ısıne bakar. ama ben bırını cok sewıp ıtıraf ettıgımde hep yuzume wurdu onuda soylim. kaşar mı demedi oo mu demedi. döwdü bile . cok dikkatılı yasa olurmu. insallah dedıklerım kulagına kupe olur. diktirme konusuna gelincede o konuda bı tawsıyem olamaz cunku bende dusundum cok yapamadım.

1|0
    2|0
    • sana da çok geçmiş olsun :(

• canım geçmiş olsun ya kuzum sizler neden susuyorsunuz susmayın siz isteyerek yapmadınız ki

• cok gecmis olsun bosuna beterin beteri var dememisler.. :/

• çok zor Allah yardımcın olsun olanla ölene çare bulunmaz bence bunu yüzüne vurmasından çok kendi vicdanını düşünmelisin anladığım kadarı ile temiz yürekli bir insansın ve o hayvanı Allah a havale et er yada geç onun gırtlağına basa basa çıkacak bunun acısı diktirme olayına gelince bence bu karar tamamen sana ait olmalı her yönü ile iyi düşün yüzüne vurulmasını istemezsen diktir ama yalan söylediğin için vicdanın çok rahatsız olacak bilmelisin böyle birşey yapsan bile birgün ortaya çıkabilir o hayvanla karşılaşabilirsin birini yeniden seversen ve evlenmek istersen bence ona sen söylemelisin söyle ki başkasından duyup senden nefret edeceğine baştan bilsin ona göre hareket etsin ama neler hissettiğini de söyle ona çünkü mağdur ve günahsız olan sensin ve en yakın zamanda psikolojik yardım al tek başına bunu atlatmak herkese nasip olmayabilir :/

0|0
    0|0
    • cok tesekkür ederim amin.. evet buyuk bir yalanla evlilige baslamak istemiyorum ama korkmuyor degilim ya bana inanmazsa diye.. karisik bir durum anliyacagin

Yükleniyor...