Karadenizliler neden küfür eder?

işte karadenizlinin cevabı...

küfür bizim aksesuarımızdır, DNA mızda vardır,bizim ettiğimiz küfür cinsellik içermez orda foklorik bi öğe vadır biz öyle düşüüneyirüz :)

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• en çok küfür eden ırk kesinlikle karadeniz değildir bunu herkes bilir.küfür kişiliğe bağlıdır ırka değil.

sanki sürekli küfür ediyomuş gibi aksettirilmesin karadenizliler, en sıcak insandır karadeniz insanı bende karadenizliğim küfürüyle ünlendiğini duymadım.çok merak ettim siz nerelisiniz?

0|0
    0|1
    • sen demekki hiç duymamışsın onun için haklısın. ama dediğin gibi kişiliğe bağlı. her karadenizli ediyo gibi bi kaide yok bende sonuçta sinopluyum sen nerelisin peki

Kızlar Ne Diyor 5

• yok öyle bir şey :)) link

0|0
    0|0
  • Karadenililerin küfürsever olduğunu ilk defa duydum:s

0|0
    0|0
  • kanları hızlı akar heyecanlı yapıları vardır hemen köpürürler olmayan herşey sinirlendirir küfürde bunu belli eden yoldur dimi uşagum:)

0|0
    0|1
    • insanlar küfür ettikleri zaman rahatladıklarını hissediyo o anki sinirini bi başkasından almayıp küfürle yatıştırıyo bana kalırsa :))

• 2 tane karadenizli arkadaşım var kardeşlerdir ve pek küfür etmezler.

0|0
    0|0
  • karadenizli olmak şart değil. memleket komple seviyo küfür etmeyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu hikaye gerçek sanırım yılıda baya eski:

Kastamonuya vali atanmış göreve başlamış bari demiş çarşıda geziyim. Çıkmış çarşıya bakmış çok küfür ediliyo herkes küfür ediyo. Çağırmış imamı demişki: Cuma vaaz ver küfürü azaltsınlar demiş. İmamda demişki: Ben zaten diyorumda Bu a... koduklarım anlamıyo demiş :)

demekki çok ediyoruz

0|0
    0|0
  • Doğru demiş. Ben 1 ay Karadeniz safarisi yaptım. Karadeniz insanı çok iyidir. Küfür onlar için merhaba demek gibi bişey bazen.

0|0
    0|0
  • WALLA BEN DE KARADENİZLİYİM AMA KÜFÜR BİR TOPLUM İŞİ DEİL KİŞİLİK MESELESİ OLDUGU İÇİN SANMIORUM SADECE KARADENİZLİLERE AİT BİR DURUM DEİL GENEL BİR DURUM AMA SİLAH TAŞIMA KULLANMA KONUSUNDA BİRİNCİ OLABİLİRİZ

0|0
    0|0
  • sen manisa izmir civarlara gel de ne ceşit küfürlerle karşılaşırsın. aşağıdaki cevaplarda yazıldığı gibi kişilik meselesi bu toplum değil.

0|0
    0|0
  • Konuşmayı bilmeyen insan küfür eder, ayrıca bunda övünülecek birşey yok.

0|0
    0|0
  • küfür aksesuar olamaz bence sıkıntı var

0|0
    0|0
  • Biz İzmir'liler de çok ediyoruz.. ?!

0|0
    0|0
Yükleniyor...