Sevişirken prezervatif kullanıyoruz ama sevişme bittiğinde bakıyoruz prezervatif yok!?

Durum bu, sevişiyoruz ben boşaldığım zaman kalkıyorum üstünden ve prezervatif takılı değil e o zaman nerde diyoruz içimde olduğunu düşünüp aramaya koyuluyoruz ve şaka gelebilir ama uzun uğraşlar sonucu içimden çıkartıyoruz onu. Korunma olayı tam bir kabus sevgilimle ikimiz için. Artık prezervatif kullanmıyoruz ama dışarı boşalıyor tabi ki ama yine de huzursuzum, bu saçmasapan sorun için ne yapabilirim ya da başka önerebildiğiniz birşey var mı?

Güncellemeler:
Acaba ara sıra ereksiyondan mı çıkıyor. Bu antidepresanlar yaparmış öyle, ereksiyon sorunları, antidepresan kullanıyor çünkü.
14 cm falan, hatta acıyor ilk girdiği anlar, küçüklük gibi bir durum yok.
arkadaşlar bamya filan diyorsunuz ama bugün yine dikkat ettim ilk girerken acıyor küçüklük gibi bir durum yok bence veya ben çok darım bilmiyorum ama baya zorlanıyoruz girdiği an canım acıyo.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• size birşey önereceğim, dua edeceksiniz :) ayn sorunu yaşadık ama çözmüştük. partnerin prezervatif taktıktan sonra üzerine penisin dip kısmına silikon penis halkası taksın. o zaman çıkmıyor. daha da emniyetli oluyorörneğin link

• hıımm. güzel bir çözüme benziyor.. plastik mi bunlar? bir de diyor ya ekstra zevk veriyo bayana diye.. nasıl oluyo o, üzerindeki çıkıntılar klitorise mi sürtüyor?

• silikondan, evet etrafındaki tırtıklar klitorisine sürteceği için muhtemelen zevk de verecektir..

• alıcam çok teşekkürler:)))

Erkekler Ne Diyor 33

• hahahaha..."uzun uğraşlar sonucu içimden çıkartıyoruz onu"görende dipsiz kuyu sanar..gülmekten öldüm..:)))

• gülün gülün. sizinde başınıza gelirse bigün görürsünüz ama:(

• tamam ama gerçekten inanası gelmiyor insanın..
      çakma prezervatif mi kullanıyorsunuz nasıl beceriyorsunuz parçalamayı hayret..

• Öyle bir durum varsa eğer prezervatif kullanırken daha dikkatli olun derim, örneğin ara ara kontrol edin yerinde mi diye..

• Kendiniz güveniyorsanız eğer Norlevo tablet kullanın.. İlişkiden sonra 48 saat içinde alınabilir..

• yok. doktor uyardı o ilaç bana sakıncalı. alerji yapıyor.

• Öncekileri Göster
    • hmm. nerde satılıyor?

• Eczanelerden temin edebilirsiniz..

• kılıfı malzemeye uygun seçin

• Dışa başalmayı deneyın özellikle senin yumurtlama döneminde diğer zamanlar tam yol iler...;)Not: yağmurlukla duş almak gibi geliyor bana...

• prezervatif kullanmam sanki gaz maskesiyle öpüşmek gibi bişi ya

• dibine paket lastiği taksın sıkıca bidaha çıkmaz :)

• keşke benimde sevglim ollsada dişmle tutp çıkartsam o prevervatifimi .mazallah çocuk şapkalı çıkar sonra :D

• muhtemelen erkek arkadaşın erken boşalıyordur seninde boşalman için gidip geliyorsa prezervatifin çıkma olasılığı yüksektir.

• Penis yumusadiktan sonra cikartiyorsa tabi kalir icinde. Bide capsizsa penisi

• yoo aslında capsız degıl ama devasa da degıl

• Peki o bosaldiktan uzun sure sonrami cikariyor?

• o bosalana kadar prezervatıfı cıkartıyoruz cunku ıcımde kalıyo nasolsa . dışarı boşalıyor o da napsın.

• sorun erkekte bu kadar basit kızım zamanında cıkarmalı :)

• Kafaya gore takke almakta fayda goruyorum. Olmadi dip kismini paket lastigi ile baglasin :-) :-)

• hahahaha alemsiniz ya :))) cok güldüm bu yoruma hele paket lastigi ile baglama olayi hahahaha dügüm bari atsinlar :))

• erkek arkadasiniz bu isi (prezarvatif kullanma isini beceremiyorsa) siz takin prezervatif olsun bitsin...bakin burada size yardimci olabilecegini düsündügüm bir video var. link

• kaliteli prezarvatif kullanın o zaman çıkmaz, okey mi okey boşa demiyolar :)))

• hap kullanırsan böyle bi sorununuz olmaz

• sigara içtiğimden dolayı kullanamıyorum sakıncalı. ayrıca alerji yapıyor dogum kontrol hapları

• sevgiline söyle ya bir boy küçüğünü alsın yada sonunu lastikle bağlasın ama tam sorunun sendemi yoksa ondamı olduğunu bizzat deneyip görmek lazım

• Deney icin hazirsin yani? :) bence sen hizli bir sekilde olay yerine intikal et.

• ooo maksat yardımcı olmak kötü bir niyuetim yok yani kendim için birşey istiyorsam namertim :)

• hahaaasevgilin japon mu yoksa :P bamyaa :P bncejapon prezervatıvı deneyın cıkmaz

• :P

• burada genelde sana takılmış arkadaşların çoğu ama sanırım partnerin prezervatifi tam olarak kullanmayı bilmiyor... biliyorsada muhtemelen kendi penisine göre değil büyük olanını alıyor... dediğin gibi penis boyu çok büyük değil ama Türk standarlarında kabul edilebilen bir boyda... bence tek sorun düzgün kullanılamayan bir prezervatif... nasıl kullanılacağı içinde yazar, en azından bir kez okuyarak kullanmayı deneyin.

• Ahahaha böyle birşeyi de ilk kez duyuyorum. Tahminim, kendisine büyük gelen kondom kullanıyor."Aramaya koyuluyoruz" :))))))

• hamile kalırsan çocuk şapkalı cıkar artık:D:D:D

• erken boşalıp ereksiyon bitiyordur içeride ondan çıkıyodur

• eğrilik varmı peniste

• yok:(

• Öncekileri Göster
    • bu prez çıkma durumuna üzülüyorum:)

• eğiklik varsa çıkabiliyor

• Bamya boy almasını söyle ona.

• Türkiye ye XL vermesinler bence.

• Öncekileri Göster
    • Bamayız boy kisminda yarildim :D Sevgiline söyle Çin'den sipariş versin. Uluslararası markalar oraya küçük boy gönderiyormus.:D

• kurunun yanında yaşta yanar o zaman

• Antidepresanı erken boşalması var diye kullanıyorsa sorsan ya bir. Genelde o sorunu olanlar antidepresanın yan etkilerinden faydalanıp aşmaya çalşıyor diye okumuştum bir yerde. Bir nevi geciktirici ilaç gibi ama işe yaramıyormuş. İçindeyken erken boşalıp gurur nedeniyle numara yapıyorsa tabii ki kaybolur herşey ortadan bir anda.

• XS kullansın. Belli ki ufaklığa seneye giyer diye büyük beden alıyor.

• Spiral+doğum kontrol ilaçları ve gerekli görüyorsanız ertesi gün hapı. Bunlar olmaz derseniz sevgiliniz kondomu dibinden 5-6 kat turlayacak şekilde paket lastiğiyle dolasın :)))

• bi de başka bi adamla dene, yine kayboluyorsa sorunların var demekki... bu nasıl saçma bi sorudur ya, mal mısın kızım

• ucuz prezervatif kullanmayın.. ayrıca onun çıktıgını siz farketmeseniz bile erkek farketmesi gerekir.. ilginç..

• adama göre hava hoş tabi anı bozmamak içn demiodur :D

• Yanlışlıkla yemiş olmayasin? Prezervatif oralde değil normal iliskide takılır :D çok güldüm ya bu soruya :D

• :)

• Kadın prezervatifi kullanabilirsiniz.

• ohoooo ben ondan ayrıldım başkasıyla çıkmaya başladım hatta ailesiyle bile tanışcım seneyede evlenioz:D sen nerde yaşıon

• 14 cm ye çok mu diyorsun benimki 22 cm :S ben napıcam?

• ben oldukça darım çünki minyon tipliyim, genetik yapımızla alakalı.

• Öncekileri Göster
    • gkhnt artılamak istedim.

• Sevgili cevaplayan; mantıklı düşünürsen tıbbi istatistikleri ülke ülke, bölge bölge artık 3 yaşındaki çocuklar bilecek konumda bilgili günümüzde neredeyse. Senin ülken bir Akdeniz ülkesi sayılır insanlarının fizyolojik yapıları bakımından. Genlerin belli. Ebatların belli. Ve daima atılan yalan hep 22 ile başlar 22 ile biter. Avuçlamışsın mavuçlamışsın gibi İstanbul varoşunun ağzıyla konuştuğuna göre sanırım ben liseli bir ergenle muhatap oluyorum? Yanılıyor muyum yoksa?

• benım hatun dogum kontrol hapı kullanmasına ragmen hamıle kaldı napıcagımı bılmıyorum yanı şu anda :D

• prezervatif çok mu büyük geliyor ona...değişik marka alın bence...daha ufaklarıda vardır..

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevgilin kendine göre olanı tercih etse XL vazgeçse sorun çözülür

• Büyük prez. değilde benim aklıma içindeyken boşaldığı geliyor.Belkide o yüzden orda kalabilir.

• yine ii sen kayıp prezervatifi bulup çıkartmışsın hemen. . eski ev arkadşım bi hafta sonra çıkarabilmişti o da içinde kaldğının farkında değil :))) neyse tabi o olayın üstünden de epey de kişiyle takılmıştı.Biz midesine kadar çıkmadığına dua ediyoruz :)) ne kadar güldüğümüzü tahmin edemezsin :) fazla şiddetli ve ateşli olmanıza bağlıyorum bu durumu. .doum ctrl hapı almanı öneriirim. .

• sen şakamısın :)

• yok walla anlattığım olay gerçek :)

• ay koptum...bebeim söle erkeğine küçük alsın biraz şeyinden çıkıcak kadar bolsa demekki büyü alyo bayaaa :D benm sevglm bikeresnde takmıştı zor geçiriyodu yapıştı böle tül çorap gibi :D :D

• ya aslında bizde zor geçiriyoruz. ama çıkıyor ilişki sırasında. neden bilmiyorum ama sanırım çok aşırı sulanıyorum onunla alakalı, kaydırıyor.

• evet onedenda olablirr

• Hava olsun diye sevgilin xl prezervatif alıyor olmasın sakın?

• olabilir:s yarın öğrencem, merak ettim şimdi:S

• ya poşet mi geçiriyosunuz bol olurmu hiç ebatlarına uygununu tercih etmeli başınıza iş açılmasın sonra

• partnerının pensı kucuk olmaya bılır ama yınede kullandıgı prezervatıf buyuk gelıyor olabılır bırde hangı marka kullanıyorsunuz oda onemlı bız okey kullanıyoruz bıraz pahalı ama cokta kalıtelı dogum kontrol hapını bende onermıyorum vıcudun dengelrını bozuyor ve kesın cozum degıl hamıle kalma rıskın var yıne prezervatıfe devam edın bence ama boyut olarak bıraz kucugunu deneyın

• küçük olmasa orda kamaz

• orasını ben bılemem artık

• bamyasına göre alsın

• hahahaha :)))

• fenaaa

• adamında iş yok :/

• uygun ölçüde prezervatif kullanmıyorsunuz.

Yükleniyor...