Sevişirken prezervatif kullanıyoruz ama sevişme bittiğinde bakıyoruz prezervatif yok!?

Durum bu, sevişiyoruz ben boşaldığım zaman kalkıyorum üstünden ve prezervatif takılı değil e o zaman nerde diyoruz içimde olduğunu düşünüp aramaya... Daha Fazla

Güncellemeler:
Acaba ara sıra ereksiyondan mı çıkıyor. Bu antidepresanlar yaparmış öyle, ereksiyon sorunları, antidepresan kullanıyor çünkü.
14 cm falan, hatta acıyor ilk girdiği anlar, küçüklük gibi bir durum yok.
arkadaşlar bamya filan diyorsunuz ama bugün yine dikkat ettim ilk girerken acıyor küçüklük gibi bir durum yok bence veya ben çok darım bilmiyorum ama baya zorlanıyoruz girdiği an canım acıyo.

En İyi Erkek Görüşü

• size birşey önereceğim, dua edeceksiniz :) ayn sorunu yaşadık ama çözmüştük. partnerin prezervatif taktıktan sonra üzerine penisin dip kısmına silikon penis halkası taksın. o zaman çıkmıyor. daha da emniyetli oluyor

örneğin link

Soran beğendi
    • hıımm. güzel bir çözüme benziyor.. plastik mi bunlar? bir de diyor ya ekstra zevk veriyo bayana diye.. nasıl oluyo o, üzerindeki çıkıntılar klitorise mi sürtüyor?

• silikondan, evet etrafındaki tırtıklar klitorisine sürteceği için muhtemelen zevk de verecektir..

• alıcam çok teşekkürler:)))