Kızlık zarıyla adet süresi alakası?

Arkadaşlar ben bakireyim adet sürem 1 ay için 5-6 günü buluyor anneminse 3 gün civarı sonuçta doğum yapmış kaç yıllık evli kadın afet süresinin vajina girişini büyüklüğüye alakası var mı sizce ?kızlık zarı akisi engellediği için yavaşlıyomu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Olağan günlük akıntınızda herhangi bir sıkıntı var mı?

0|0
    0|0
    • Hayir yok.

• kızlık zarını gördüm ortası delik şekilli

• Sevindim:)) nasıl gördünüz

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızım bekaretle ne alakası var bunun saçmalamayın ya! Kişiden kişiye değişir regl süresi. Benim eski sevgililerimden biri 7 gün sürerdi sonraki kızın 5 gün sürerdi. Bekaret denen zar zaten 3-5 cm içeride uterusun orada dibinde değil ki yavaşlatsın. Laf mı söylediğin. Kendi vücudunuzu damı tanımıyorsunuz ya?

0|0
    0|0
  • Adet süresinin kızlık zarı, evli bekar olmakla alakası yoktur. Kişiye göre değişir. Toplamda 3 gün yoğun 1 gün süreni de biliyorum, toplam 7 gün yoğun 4 gün süreni de biliyorum. Seninki de hep öyle olacaktır. alışmalısın.

0|0
    0|0
  • kızlık zarıyla regl in ne alakası var :D biri hormonlarla olluyo biri zar (et parçası ) ikisinin birbiriyle alakası yok yani belkide menepoza yaklaştığı için günü azalıyo oolabilirde :)

0|0
    0|0
  • 5 6 gün normal kafana takma

0|0
    0|0
    • Normal de alakasi var mi diye merak ettim :))

• anneninki daha büyük olucak tabi seninkine göre yani doğal olarak

Kızlar Ne Diyor 2

• benımde uzun sürüyo bende bunu merak edıyordum arkadasmda bakıre onun 3 gün

0|0
    0|0
    • Kisiden kisiye degisiyor demek ki

• cevaplara bakın hep erkekler. herşeyi bildiğini sanan geriler cevaplamış. sen ne anlarsın reglden kadın işinden bunlar böyle işte siyasette bile böyleler bir şey bildikleri yok cevap vermek için verirler.

1|0
    0|0
    • Duygularima tercuman oldun suanda :D

Yükleniyor...