Arkadaşlar nedir bu çektiklerimiz? Size derdimi anlatmak istiyorum.

Kadın-erkek eşitliği konusuna deyineceğim...

Ben bu konuda çok büyük sıkıntılar yaşamadım ama çevremde yaşayanlar var -herkesin vardır- ve bu beni çok rahatsız ediyor...

Bunların mantığı bu...

Dekolte giysen sana tecavüz ederlerde suç senindir.

Kadın dediğin evde oturur kara çarşaf giyer ayak bileği görünürse erkekler tahrik olur.

13 yaşındaki kıza tecavüz edenlerde değildir suç kızın bir hatası vardır.

Erkek kadını kısıtlayabilir, ikinci plana atabilir, cinsel obje olarak kullanabilir.

Bir erkek 3-4 kadınla evlenebilir.

Hamile kadın sokağa çıkamaz, çünkü hamile kalmak için bir şey yapması gerekir ve böylece bunu herkese açıklamış olur...

Mini etek giyen o* sıfatını hak eder...

Bir kız gece gece yalnız başına dolaşıyorsa başına geleceklerin sorumlusu odur...

Bir işte erkekten daha başarılı olmasına rağmen daha az maaş verilir...

Siz de katılıyor musunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu ülkenin ta amk bacım boşver git rusyaya gürcistana gittim mükemmel bir yer hem kadınlar oda erkekden daha üstünn

1|0
    0|0
    • ya elimde olsa gideceğim ama biz gençler de ülkemizi kurtarmak için savaşmazsak kim savaşacak

• bu ülke kurtulmaz dolar 2 oldu sigara alkol benzine ekmeğe süte aklına ne gelirse herşeye zam gelicek ülke cahil insandan geçilmiyor valla elimde fırsat olsun bir kadınla evlenip yerleşimce hayat mükemmel oralarda

Erkekler Ne Diyor 3

• ben erkekken bile kendime güvenemiyorum gece yarısı kızlar minileriyle dolaşıyor ben yanlış demiyorum fakat helal olsun cesaretinize abartıyosunuz yani minin varsa arabanla git gideceğin mekana diğer dediklerinde haklısın kadın erkek eşit değildir eşit olduğunu söyleyen de inanmaz o zaman işçi kadın olsun 50 kgnin altına girsinde göreyim herkes işine geldiği gibi çağdışı değilim gerçekçiyim yanında erkek arkadaşı olmasına rağmen laf atan adiler var sen tek başına neyin cesareti ya !

0|0
    0|0
    • Ya gerçekten bilmişsin sen tam adına uygun bir yorum olmuş

• bence de saygı gösterilmesi gerek, mini etek giyene tecavüz eden itde nerede saygı

• o it işte napalım nasıl ki paran yokken dışarı çıkıp gezmiyorsan bu ülkenin böyle kanıbozuk insanlarının olduğunu da kabul edip mini eteği giyip gece tek başına gezmemeli

• şimdiki kızlar tecavüze teşvik ediyor insanı

0|0
    0|0
  • Bir erkek 3-4 kadınla evlenebilir. bu zevk ve sefa için değil kadını korumak içindir mesela duldur kocası olmustur kadının cocuklarıyla sokakta kalmıstır onu korumak için evlenebilirsin zaten peygamberimizin çok evliliği kadınları korumak içindir afedersiniz zevk ve sefa için değil sadece hz.aişe bakireymiş peygamberimizin eşlerinden diğerlerinde sana katılıyorum cehalet işte insanlarda ne yapıcan

0|0
    0|0
    • Bir erkek bir kadını koruyabilir ve inan onların yaptığı kadını korumak için değil

• onların yaptıklarını konuşmaya gerek yok zaten neler yaşandığı ortada bsk bu istatistikler gerçektir türkiyede son 10 yılda kadına şiddet %1400 çocuklara cinsel istismar %986 artmış emin ol dehşet verici bir şey ben nedenini şuna bağlıyorum artık ülke olarak islamiyetten kopuyoruz artık ulkede dinini yaşıyan çok az birde islamiyeti kötülüyolar yok efendim kanın ikinci plana atıldıgı din yok efendim düşünceye yer yok hayır efendim en uygun en mükemmel dindir sakın birde böylelerine inanmayın

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...