Kapat

İlk gece kanama olmadı anlamadık.

Doktora gittik, kızlık zarı esnek değilmiş, geride de değilmiş olması gereken sekilde hersey normal. ama 10-12 defa birlikteliğimiz oldu, hala kanama yok. Doktor doğru düzgün bir cevap veremedi. Anlamadım gitti? Sebebi ne olabilir? Sizin de başınıza geldi mi buna benzer birsey?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• belkı de tam sertleş me ve tam birleşme olmamıstır

1|0
    0|0
    • cok garip ama bunların hepsi de oldu

• burdan bak bazılrı yuzeysel bazıları derınde oluyor ve bazıları lastık gıbıl link

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Doğru yere sokuyor di mi :))) Ondan eminim değil, bundan eminim sorun o da değil. Bi soru sormuşsun kimsenin verdiği cevabı beğenmiyorsun. Sorunun cevabı sende başkasında arama boşuna.

1|1
    0|0
  • olabilecekler:

1-doktor yaptığı işten anlamıyor. atmış tutmuş. yani zar esnek olabilir

2-sen daha önce çoktan kızlığını bozdurdun. şimdiki sevgilini kafalıyorsun. adama daha inandırıcı olabilmek için kendine de inandırmışsın. şimdi gelmiş burda soruyorsun.

3-bu en düşük ihtimal ama sevgilinin penisi yetersiz. 1 cmden kısa veya 0,5 cm çaptan ince.

1|1
    0|0
    • Ya salak mısın nesin? gelip burda niye sorayım. paranoyak

• cinsel ilişkiye giriyorsun. adamın penis normal. senin zar normal. esnek değil. herşey normal. ama kanama yok. üstelik zar yerinde duruyor. ve salak olan benim. öyle mi?

• bu zar duvardan duvara halı degıl bayan. nadır kısılerde kanama olmuyor. bunu ınternetten kendın arastır. bırbırınıze ınanaıp sevıyosanız sorunda yok bana kalırsa

0|0
    0|0
  • Penis kısa ve/veya incedir.

0|0
    0|0
  • Haydar dumene sor ...:D doktorun bilmedigini biz bilecez ha...:D

0|0
    0|0
  • 10-12 defa birlikte olup bozulmadıysa vallaha şüphe oluşurdu azda olsa. :D

0|0
    0|0
    • Ama ben biliyorum kendimi. yok yani kimseyle birlikteliğim olmadı. Kızlık zarı da duruyor olması gerektiği gibi

• ahaahah :)) bak bu mantıklı

• Yardım edebildiğime sevindim :D

• eşin iyi basretmiş.

sen buna şükret.

1|0
    0|0
  • Eskiden biriyle beraber olmuş muydun

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın bilmiyor işi :)

0|0
    1|0
  • demek ki esnek miş..

dr yanılmış olmaz mı?

0|0
    0|0
  • Zarın bozulması için illa ilişki olması gerekmiyor, her hangi bir kazada veya tramvada da bozulmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • daha önce bozulmuştur

1|0
    1|0
    • Hayır bozulmuş da değildi.

• :) doğru senden iyi bilemeyiz

Kızlar Ne Diyor 3

• benim de ilk ilişkimden kanama gelmedi sonrakilerde de gelmedi esnek olabilir olmayabilir de bir fikrim yok.

0|0
    0|0
  • 2. bir doktora görün..

0|0
    0|0
  • Tatlin canin acimis miydi

0|0
    0|0
    • çok acıdı. her defasında çok acıyor zaten

• sulanıyorum. Eşim sulanmanda hiç problem yok diyor, cok güzel ıslanıyormusum

• askerde bir komutamız anlatmıştı. erkeğin idrarı ve spermi mecburen yepı itibarı ile tek delikten çıkıyor tübpler içeride ayrı ama birleşim noktası yine içeride. eme kadında vaşina deliği ile idrar deliği dışarıda ayrıdır bunu ekrkete gibi tek sann bazı denyolar kadının idrar deliğine girmeye çalışıyor dediydi. Bana saçma gelmiti böyle dengeziz bilgiziler var mıdiye ama yine bilemedim. Acaba sizdede öğle bir durum olabilirmi :S

Yükleniyor...