Benim penisimi gördüğünde kız korkmaz mı?

Kızlar sizlere ciddi bir soru sormak istiyorum. Biliyorum artık bu penis soruları sürekli soruluyor. Benim sizlere sormak istediğim penis boyu ve genişli hakkında.

Ben daha seks hayatım olmadı ve birazda çekiniyorum. Sunku penişim 18 cm ve çapı 6 cm kalınlığında. Bu durumda fazla kalın değilmi? Hani bu ölçümlerde bir penis gördüğünüzde biraz korku ve çekinme olmazmı? Biliyorum türk penisin ortalaması 15 cm falan. Ama benim gerçekten bu kadar büyüklüğünde bir penişim var.

Bu kalınlıkta bir penis sizin için ideal mi? ya da çok fazla kalınmı?

Ben yakında evlenceceğim ve nişanlım bakire, bende bakir. Benim penisimi gördüğünde kız korkmazmı? Ve acı çekmezmi?

Uzunluğu 18 cm normal sayılır. Ama kalınlığı biraz fazla gibi?

Sizce?

Bu kalınlıktaki bir penisle tecrübesi olan var mı? Var ise anlatabilirmisiniz?

Teşekkürler! Ciddi cevaplar bekliyorum.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili durumunda ya evlilik aşamasında çıkar şu penisi bir bakalım beğenecekmiyiz diye düşünmüyoruz bahtımıza ne çıkarsa onunla aynı yolda yürüyoruz :) penisin boyu ve kalınlığına bakan bayanlarda olabiliyor zaten beğenirse devam ediyor yoksa yeni penis arayışına giriyor .

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vajina enine boyuna esner bir şey olmaz yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• lazım olduğunda çadır kazığı kazmak çakmak için kullanabilirsin.

ayrıca 1 tane çadır kazığı alan 2 tane tenis topu bedava.

bas git lan.

0|0
    0|0
  • merak etme orası esnektir sen cıktın oradan o kafa cıktı birsey olmadıysa bu kafada girer birsy olmaz ) hem buraya degil nisanlına sor nede olsa evlencen kız pisikolojisini hazırlasın ya da ayrılsın:D

0|0
    0|0
    • sorarlar neden ayrıldın oda derki 6x18 den öturu:D

• off çok korkutucu ben bile okuyunca şöyle bir irkilip monitörü ittim önümden,nişanlın görürse seninkini ağzı uçuklar nereye kaçıcağını şaşırır .alamaz o boydaki penisi içine ,yazıktır kıza siz en iyisi akşamları masanın üstüne koyup sevin onu yumuşak yumuşak

0|0
    0|0
  • atma yusufum şimdi kumpasla ölçtüm bileğimin kalınlığı 5,8 cm geliyor...ama haklısın reklamın iyisi kötüsü olmaz.

0|0
    0|1
    • atmiyorum, gercekten bu kalinlikta. Bundan dolayi endise ediyorum.

• Arkadasim bu ölcüler normal halinde degil. Uyarildiginda oldugundan, pantalonda falan sorun olmuyor. Ve yalan borcum mu var. Burada ciddi bir soru sordum. Bende mutlu degilim. Ve endise ediyorum. Kizlarinda fikrini ögrenmek istedim. Hepsi bu.

• yaaa sen ne dediğinin farkında mısın 6 santim diyorsun 6 santim ne demek farkında değilsin anlaşılan eğer gerçekten öyleyse git guiness e başvur kesin kalınlık rekorunu kırarsın

• çaptan anlamıyorum hiç boy iyi işte daha ne istiyorsun bir şey olmaz heralde çevresi kaç cm

0|0
    0|0
    • cevresi 18,5 cm civarinda.

• yok artık bu kadar da kalnı yani benim kalınlık 14 cm falan boyu 16 maşalahı var

Yükleniyor...