Bakirlik, bakirelik sizin için ne kadar önemli?

bazı sorularda gördüm kız bakire değil ama bakir erkek istiyo erkek bakir değil bakire kız istiyo sizde mi böyle düşünüyosunuz yoksa farklımı

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• erkek istediyle yatar kalkar sonuç olarak onun kaybetceği bişe yok. erkek için önemli olan evlenceği insandır.. tamamen ona ait olmasını ıster. bence bakirelik önemli bir kız için. ben 2 yıllık evliyim. kimseyle beraberr olmadım eşimden başka. onun onuru gururu kadında bı başka. ne biliyim sadece kocana ait oluyosun. zaten eşinin sana bakışı bıle farklı oluyo. kızlara tavsıyem. bakireliğinizi eşinize saklayın. değmicek erkeklerle bu kdr özel bişeyi yaşamayın. o sizin hayatınızdan 3 5 gün sonra gider. ama kocanız sizi namusu olarak görür. bu gurur verıcı bişey.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her kız kendini kocasına saklamalidir

3|2
    2|1
  • Bence erkegin bakir olmamasi gerekiyor, zaten ben bakireydim. O tecrubesiz ben tecrubesiz... Olmazdi yani.

0|2
    3|0
  • Erkek bakir değilse kızda olmuycak herşey karşılıklı olması gerekiyor bu hayata

0|0
    0|0
  • Evleneceğim adam olgunsa eğer bakir olup olmaması çok önemli değil. yaşıtım genç bir adamsa sevgilim ben bu zamana kadar koruduysam kendimi. onunda kendisini korumasını isterim açıkçası.

0|1
    0|0
  • bence bakire bir kız ile bakir bir erkek olmalı

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bakir değilim ve karşımdakinin de bakire olmasını beklemem doğru olmaz. Ayrıca önemli olan alttaki zar değil beyindeki zardır. Bakire olupta önüne gelenle anal oral yapmış biriyle evlenmektense bakire olmayan sadece sevdiğine inanıp onunla yapmış herkesle yatmayan dürüst biriyle evlenmeyi tercih ederim. En azından beynindeki zar sağlamdır.

1|2
    0|0
  • kardeşim ben bakirim bakire kızla evlenirim. o kadar. ömür boyu başka erkeklerle gezicek tozucak benle evlenip rahat bir hayat yaşıyacak hee yok öyle bir dava tek yaşarım yine de evlenmem.

0|1
    0|2
  • Geri kafalılık başka bişey değil...

0|3
    0|0
  • Bakir değilim bakire birinide pek istemem doğrusu. Amz sebebi ben bakir degilim diye degil. Isik acikken bile sevismekten kacan bjr kadinla sokakta elini tutsam opsem falan utanip kafasini egecek biriyle isim olmaz sevmem ben oyle

0|0
    0|0
  • Tek şart sadakat geri kalan hiçbir önemli değil bence

0|1
    0|0
  • çok aşık olur ve seversem hiçbirşeyin önemi yok.

0|1
    0|0
  • bakirim, bakir kalacağım :)) eşimi de bakire istiyorum :)) kendimi eşime saklayıp ilk ona ait olmak istiyorum :))

0|0
    0|1
    • bak cümleyi yanlış kurmuşsun one lan ona ait olmak ne :DD

• kısaca ilk ve son kadınım o olsun diyorum :) ayrıca gerdekte kız erkeğe ait oluyor da erkek kıza neden ait olmasın :) sizin içiniz fesat olum :)

• dürüst olmak koşuluyla, " önemsiz. "

0|0
    0|0
Yükleniyor...