Sürtünme konusunda deneyimli arkadaşlar bakın bi

erkek arkadaşımla artık bir şeyler yaşamak ve paylaşmak istiyoruz. bizim için en iyi olan birlikteliğin sürtünme olduğuna karar verdim. size bu konuda danışmam gereken sorular var ve umarım yardımcı olursunuz. şimdi, ben hap kullanamam bazı sağlık sorunlarımdan dolayı o da prezervatif kullanmak istemiyor sonra düşündük nasıl yaparız diye şunlar geldi aklımıza;

en iyisi altımın giyinik olması. iç çamaşır ve pedli olurum bununla yetinmeyip şort ya da etek giyerim, o boşalacağı zaman vajinaya değil de vücudumun diğer bölgelerine boşalır, e tabii ben de onun üzerinde birkaç kez boşalırım. bilen arkadaşlar sorum sizler için, eğer böyle yaptığımız zaman hamilelik açısından risk oluşur mu, boşalma ya da zevk suyu beni hamile bırakır mı? bu yapacağımız ilişkinin risklerin olup-olmadığı konusunda bilgi verirseniz mutlu olurum.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• 1- sürtünme bir birliktelik yöntemi değildir.

2- sürtünecekseniz hap kullanmana zaten gerek yok, boşuna gelin güvey olmuşsun kendi kendine.

3- sürtünecekseniz prezervatif kullanmasına zaten gerek yok.

4- iç çamaşırı, ped ve şort varken bu adam tüm yükünü senin üstüne attırsa bile hamile kalma olasılığın sıfır.

5- bu şekilde birşey hissetmeyeceksin ve boşalamayacaksın.

6- hamilelik açısından riski geç, hamilelikle riskin aynı cümlede olması bile saçma

7- herhangi bir riski yok. sadece seksten soğuma ihtimaliniz var.

yalvarıyorum şunu artık anlayın; vajina içine veya düşük bir ihtimal de olsa üstüne şiddetli bir boşalma olmadıkça hamile kalamazsınız. KALAMAZSINIZ.

4|2
    0|0
    • son cümleniz çok sitemkar ;) ayrıca teşekkür ettim.

• teşekkürler :)

• Böyle mantıklı insanları bulmak zor +11111

Erkekler Ne Diyor 16

• Altında köprü temeli atmıssın ablacım nereye sürtünüyo herif amk :D

3|1
    0|0
    • allah iyiliğini versin :)benim için hamilelik riski oluşmasın yeter.

• yok matkap olsa işlemez senin bu giyimle :D

• teşekkür ederim :)

• Öncelikle seçtiğiniz yöntem pek çekici gelmedi bana. Sadece hamile kalma riskinden korkuyorsan endişe edecek bir şey yok. Hamile kalabilmek için spermlerin hava ile teması olmadan vajinanın derinliklerine boşaltılması gerekiyor. Bununla birlikte senin yumurtanın olgun olması lazım ki döllenebilsin.

0|0
    0|0
    • ama bunda o risk yoktur yani?

• Bu yöntemle kendini öyle paketliyorsun ki istesen de ne zevk ne de hamilelik, hiç bir şey olmaz.

• zevk olur da o ikinci dediğin olmasın :/

• Sürtünme diye tabir edilen uygulama eskiden bakire kız arkadaşlara uyguladığım fırça çekmek yöntemidir. Bu kızlar hamile kalmadı fakat bunu uygulayan erkek partner olurda kızın yalvarmasına kulak asıp içine dalarsa durum karmaşık bir hal alabilir. Bunu uygularken arada ped vs çamaşır olmadan temas sağlanmalı yoksa ne anlamı olur :) Ateşle oynuyorsun dikkat et.

0|0
    0|0
    • benim için hamilelik riski taşıyıp taşımaması önemli olan o

• Elektiriğe zam geldi sürtünün.

0|1
    0|0
  • Sende bir kulot onda boxr olsun o durumdabile hamilelik riski % 2 falan belki :) bosalirken geri cekilmesi yeterli yuh resmen duvar ormussun. Kursun bile gecmez dediklerinden :)

1|0
    0|0
    • yahu risk olmasın yeter olmaz di mi

• Ay hamile jaldim ay hissettim islak demekten isin tadini cikaramiacaksin

• sorma ya

• Pede bile gerek yok iç çamaşırı yeterli. Hem sende onun Penisini hissederek daha fazla zevk alırsın hamile kalınmaz. kızlığa bişey olmaz. tecrübe ile sabittir. lise 1 den üniversite son sınıfa kadar ve evlenme öncesine kadar yıllarca tarafımdan denenmiştir. rahat olun tadını çıkarın. İyi eğlenceler...

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim, maşallah diyoruz size:)

• İç çamaşırı ve ped olması yeterli olur. Hamilelik açısından hiçbir risk oluşmaz merak etme. Anın tadını çıkarın.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ben yine ihtimallere karşı şort ya da etek de düşünüyorum

• lan ne hatunlar var sürtünüp partnerinin üzerine boşalıyomuş o_O

Hayır bir de ilişkiye girse çarşaf yorgan bırakmaz bu

Maşallah diyin beyler nazar değmesin

0|0
    0|0
  • önce cinsellik konusunda bilinçlenip bilgilenin sonra ne halt yiyeceginize karar verirsiniz

0|1
    0|0
  • ben profesyonel sürtünmeciyim ama şu ana kadar kimse hamile kalmadı

0|0
    0|0
  • soru başlığı yerlere yatmamızı sağladı link

0|0
    0|0
  • pede mi sürtünecek adam neden sana ihtiyaç duyuyor bunun için anlamadım?

0|1
    0|0
    • sevdiği için. risk olur mu peki

• valla ben de seviyorum deneyebiliriz erkek arkadaşından önce benmle

• Peki ben size bir soru sorsam ? neden sürtünme ? neden direk vajina değil ?

0|0
    0|0
    • bunu yaşamak için çok erken bir haldeyiz ancak belki nişanlı olduğumuzda ama o da vajinadan olmaz da anal olabilir

• inş.. sürtünme konusunda da direk vajinaya sürtünsün ne olacak zevk suyu ve döl vajinaya girmemesine dikkat edin yeter

• yok o riskli olur onun sorumluluğu zor olur

• anlayamadığım şey şu, madem sürtüneceksinizde onca giyim nedir. yok etek yok şort yok pet, bari sen üzerine battaniye at oda üzerine çıksın sürtünün :D sürtünme arada birşey olmadan olur. et ete değmeli sadece içine girmeyecek boşalacağı zaman vajinandan uzak boşalsın yeter.

0|0
    0|0
    • açıktan olunca zevk suyundan dolayı risk taşırmış. sizce böyle yapılırsa güvenli olur mu?

• penisi içine almadığın sürece güvenlidir. giyimli halinizlede sürtünmeden zevk alacağınızı sanmam.

• zevk olur olmaz olur mu, sadece böyle yaptığımızda risk taşımasın

• yumurtlama dönemine denk getirmediğin sürece bişey olmaz

0|0
    0|0
    • adet son günü olsa?

• teşekkürler :)

• bişey değil kolay gelsin başarılar dilerim belinize kuvvet ;)

• Kalırsın panpa daha çok sürtünüceniz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "Sürtünme konusunda deneyimli arkadaşlar" akdgsjgdajsdgjhgs

5|9
    0|0
  • Canim benim sen neyle bosaliyorsun hortumlami? Genelde kizlarda öyle bisey olmaz yani..eger zevk suyu vajinaya denk gelmezse yabi sende mümkün değil öyle olursa bisey olmaz. Riski felan yok erkek arkadasin sadece iradesine sahip çıksın dikkat et.

0|2
    0|0
    • o konuda garanti veririm ancak böyle yaptığımızda risk taşımasın yeter

• Yok bisey olmaz

• teşekkürler

• O kadar katı giyersen hic bisey hissedemezsin

0|2
    0|0
    • o değil de risk olmasın yeter.

• Yani evet oda doğru o hertürlü zevk alır zaten :)

• error404 error404 error404

0|8
    0|0
Yükleniyor...