Hep mi erkekler sapık?

Hikayemi anlatmayacağım bu sefer de. Genelde hep kızlar erkekler hakkında "Erkekler abaza,barzo, sapık, güvenmiyorum hiçbirine..." gibi sözler söylüyor. İyi de sadece erkekler mi abaza barzo sapık. yani hiç mi kızlar böyle değil. bu ortamı sağlayan kızlar değil mi aslında.

diyeceksiniz ki sadece Türkiyede var böyle. Evet haklısınız. Dışarıdaki ülkeler de ayrılınca "Beni kullandı" tabirini sadece cinsellikte kullanan yok.

2. sorum da şu olacak: Gecenlerde memlekete gittim çocuk diyor ki "işte kız arkadaşımla berbaber olduk mecburen evlenecem" şimdi felsefe bu mu yani? kızlar bekaret denen şu zorunlu korunma düşüncesini bırakması bir erkeğin üstüne kalmak için mi? aşkı maşkı boşverin şimdi. hissettim yaşadım benim falan değil. iki gün sonra bırakınca Kullanıldım diyorsunuz. erkekler şöyle böyle diyorsunuz. siz yaparken verirken aklınız başınızda değil miydi?

Madem Feminizmle hareket edeceksiniz alın size Menizm:D

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• ** Uyarı : +18

5 Erkek 1 abaza kadın gemi kazasından sonra ıssız bir adaya düşmüşler. Ada çok güzelmiş. Her türlü yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılıyorlarmış. Bir tek problem kalmış o da SEX. Abaza kadın erkeklere bir toplantı yapmak istemiş. Ve erkeklere şu öneriyi götürmüş. Aranızda sıralama kurası çekin ve herbiriniz sırayla bir hafta boyunca beni becerin. Adamlar hiç itiraz etmeden kabul etmişler ve çok güzel bir hayat sürmeye başlamışlar. Hiç kimse oyun bozanlık yapmıyormuş. Günlerden bir gün kadın ölmüş. Adamlar çok üzülmüşler ama hiç bir şey olmamış gibi hayatlarına devam etmişler. 1. hafta çok iyi geçmiş. 2. hafta idare eder. 3. hafta biraz zorlanmışlar 4. hafta kadının ölüsü kokmaya başlamış.

... Yorumsuz :)

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• güzel bir konuya değinmişsin tebrikler.

0|1
    0|0
  • Ya tabi bayanların da gayet sapığı var. Ama hani şu dediğin, siz yaparken aklınız başınızda değil mi? şöyle ki; bayanlar genelde çok daha duygusal olurlar ve genelde o erkekle birlikte olmuşsa evlenmeden, ona baya güveniyordur. Bekaretini vermesinin suçluluğuyla ''beni kullandı'' olur. Ve erkeklere sapık denmesinin sebebi bence, cinselliği çok fazla göz önüne sermeleri.

0|1
    0|0
  • arkadas erkeğin abazası kötüdür tamamda kadının abazası daha kötü oluyo ya :) doymak bilmeyen niceleri var :9 kullanma mevzusuna gelince kadınlar bu konudda hem gönül rızasıyla yapıp sonrada bnı kullandı dıyemezler bnce..adam seni zorladı mı hayır o zaman kullanma yoktur ortada karsılıklı istemişsin olmus..ve söylede bir durum var hemcinslerim tamam ama erkeğin parasını yiyen,aa arabaya bak be cıkarım bn bunla dıyenler erkeği ne yapmıs oluyo acaba? o kullanmak değil mi..

0|0
    0|0
  • Hak verıyorum gıdıp altına yatmasın evlenmeyı beklesın ölür mü

0|1
    0|0
  • Genelleme yapilmaz. Bazi beyler var ki çogu kizlara gore daha oturakli.

0|0
    0|0
    • bu doğru da. kadınlar hep erkekleri böyle görüyor. en asgari başta tanışırken. ben bunu hissedebiliyorum şahsen.

• e yapıyorsun:)

• profil fotonu gördükçe aklıma şu geliyo :D link

0|1
    1|0
    • sonucta bişey geliyo boş değil..

• erkeklerin bu istediklerini elde edemeyince sergiledikleri yersiz gerginlik gerçekten çok gereksiz! iyi geceler!

• yoo ben gergin değilim. gayet rahatım. ben de böyle kendini gizleyip de kendini madah yaptı sanarak yersiz davranan kadın/erkek lere acayip tav oluyorum. burada söyleyemiyorsan mesaj yaz diyorum. zaten sana ilanı aşk edecek veya ettirecek değilim. sadece kim olduğunu öğrenmek istedim

Erkekler Ne Diyor 2

• Kadınlarında kaşarları çok fena. ama erkeğin oruspusundan korkucun hacı.

0|0
    0|0
  • Sana sonuna kadar katılıyorum kardeşim ve şunu da söyleyeyim barzo kızlar da var, gözümün ucuylan gördüm :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...