Aynı cinsten hoşlanıp hoşlanmadığımızı ilişkiye girmeden anlayabilir miyiz?

Bakireyim.Hiç sevgilim olmadı ama galiba ben kadınlardan da hoşlanıyorum.p*rnolarda sadece kadınlar ilgimi çekiyor.Bazen arkadaşımı düşlüyorum.Lezbiyen, biseksüel arkadaşlar varsa cevaplayabilir mi?Gizliden yazabilirsiniz.Yada ne bileyim normal bayan arkadaşlar sizde de oluyor mu bazen böyle şeyler?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlişki demek illaki cinsel ilişki demek değil ki, duygusallıkta ilişkidir... Gayet normal duygular... Ne hissediyorsan sen hissediyor ve yaşıyorsun... Başkalarının laflarına göre hareket edecek değilsin... Ayrıntılı konuşmak istersen ben buralardayım :) Destek için ;)

2|1
    0|1
    • arkadaşımı kişilik olarak da dış görünüş olarak da seviyorum.ona hayranlık duyuyorum ama açılmaktan korkuyorum.ona nasıl yakınlaşabilirim?onu kaybetmekten korkuyorum.akıl ver lütfen

• Buradan konuşursak ikimizi de taşlarlar burdakiler :) Özelden mesaj atabilirsin ve elimden gelen tüm desteği verebilirim sana :) LGBT candır :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Elbette ilişkiye girmeden anlayabilirsin! Yönelimini anlaman için yatağa girmene gerek yok,kalbini dinle yeter :)

2|0
    0|0
  • seni iyi yalarsa hoşlanırsın ama ısırırsa hoşlanmazsın

1|0
    0|0
  • İlk 14 yaşımda anladım biseksüel olduğumu ve ilişkiye girmeden anlaşılmıyor inan ki. Aklına takılan bişeyler varsa sorabilirsin.

1|0
    0|1
    • hmm anladım.arkadaşımla ilişkiye girmem pek mümkün görünmüyor.şu an hoşlandığım başka bir kadın da yok.sence benimkisi aşk mı başka birşey mi kafam karışık.

• İmkansız diye bir şey yoktur unutma o da olur =)

• evet çok rahatlıkla anlarsın hoşlandığın cins seni çeker ona bakarsın onu arzularsın

1|0
    0|0
    • gerçek hayatta ömrüm hayatım boyunca sadece 1 kızdan hoşlandım bilemiyorum

• benimde eski kız arkadaşım böyle bazı güzel kızlardan hoşlanıyordu ancak cesaret edemiyodu.ben bu izni ona vermiştim ama yapamamıştı :)

1|0
    0|0
    • bence kızların hepsi güzel kızlardan hoşlanır.hoşlanmak değil de hayranlık galiba onlarınkisi

• yok ya direk yatmak istiyordu.onu yalamak istiyordu.

Kızlar Ne Diyor 2

• lisede kampa gitmiştim. orda samimi olduğum arkadşımla yanyana yatardık. orgazm olana kadar oramı okşardı. çok güzeldi. sabırla saatlerce

2|0
    0|0
  • yakında deneyceğiz kararlaştırdık. o zaman söylerim.

2|0
    0|0
Yükleniyor...