Seksikız hastası bir erkeğe güvenilir mi??

canlar şimdi benim görüştüğüm biri var hani sevgilı değiliz daha ama onun gibi biseyişimdi bu sexy kızlara hasta ve hiç saklamıyor bunu yok göğüsler şöyle olmalıymış yok kalçası öyleyse süper olurmuş bişey de diyemiyorum ama sinir oluyorum ya fizigim gayet iyi onun da dediği ölçülerde felan ama bu kadar açık açık konuşması tuhaf değil mi sonuçta benden çok daha sexy kızlar da var kaldı ki ben giyimime dikkat ederim erkekleri cezbetmeye çalışmam ama dikkat çekerim. dikkat çekene de bişey diyemem ki bizimki bakıyor diye :/

bide eski sevgilisi güvenmiyorum sana diyerek ayrılmış bundan ben de güvenmiyorum cinsellik çok önemli senin için felan dediğimde de istesem herhangi biriyle yaşarım istediğimi bulmak zor degil ,ben bunları sevdiğimle yaşamak istiyorum diyo güvenmek de istiyorum aslında ama tırsıyorum biraz da sizce bir oluru var mi bu işin:(

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alakasi var bende sexy ve bakimli kizlari cok severim taktirde ederim bunu soylerimde. Bunun hasta olmayla alakasi yok bir begenidir. Ayrica cok uzun ilişkileri olmuş da biriyim . Bayan frapansa hosuma gider harika olmuş derim bunda kötü olan sey nedir ?

0|0
    0|0
    • önem verdiği şeyin sadece bu olup olmadığını anlayamiyorum ama

• Diyorumki hosuna giden etkilendigi bayanlari goruyorsun belliki frapan bayanlardan boslaniyor bu giyim tarzini hareketleri begeniyor. Bu onu etkilemek istedigin zaman kullanbilecegin bissy :) evet gereksiz de bir kiskanclkk yapiyorsun :) etrafina bakmasini istemiyorsan sana bakmasini saglamak kolay :)

• anladım :) peki teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu kadar verdiğin örneğe rağman sen hala burada onunla ilgili bu soruyu soruyorsan şu söz çok doğru derim: DEVEYİ DİKEN İNSANI Sİ*EN YARANIR.

0|0
    0|0
    • yaa gerçekten mi :(

hani çoğu erkek böyledir felan diye düşünmüştüm

• Böyle birine güvenmek mi? Git uçurumdan atla daha iyi be hatta gel ben atayım :))

• tamam ya oluru felan yokmus anladım :/

• oluru var ama çapkınlık yaparsam kafami şişirme özetle diyor. Olursa olur olmazsa başkası olur hesabı yapıyor

0|0
    0|0
  • Sana vücudun için yaklaşacak birine hangi konuda güven duymak istiyorsun.

0|0
    0|1
  • senden iyisini bir bulsun anında gider

0|0
    0|0
  • adam tam amsalak mış bence

0|0
    0|0
  • Pek güvenme kesinlikle

0|0
    0|0
  • bence kaç kurtul ondan adam kadınlara sex objesi muamelesi yapıyor bence

0|0
    0|0
  • asıl "sexy kız hastası" olmayan erkeğe güvenilmez. seni yarın amcanla dayınla aldatır çok ağlarsın.

0|0
    0|0
  • Kenduni belli ediyor.

0|0
    0|0
  • Duyguların ne söylüyorsa onu dinle.

0|0
    0|0
  • Her cicekten bir bal almak istiyo diyosun yani :D isin zor seviyosan elinde tutmaya bakıcan

0|1
    0|0
  • Sende onun dediklerinin aynını hem cinslerin hakkında söyle yakışıklı yapılı vucutlu erkekleri sırala yaptığının yanlış olduğunu anlasın

0|0
    0|0
    • hiç sallamaz ki

• ya güzelim görüyorumki senin cesaretin yok yaptının aynısını yaptın takmadımı hep seni üzdümü sende takma hatta yeni aşklara yelken aç

• kendimden biliyorum.. sakın güvenme !

0|0
    0|1
  • nerdeyse böyle kızlar bana neden düşmüyor :))

0|0
    0|0
  • bu senle seks için olur evlilik bekleme

0|0
    0|0
  • Bu işin oluru yok o adam raydan çıkmış sende çıkacan bu gidişle

0|0
    0|1
  • Yaşasın seks mağdurlari

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0