Sorum bayanlara, erkekler siz cevaplamayın :P

Diyelim ki siz 25-30 yaşlarındasınız , kendinizden 14-15 yaş büyük biriyle evlenir miydiniz?İleride iktidarsızlık sorununu göz önüne alıp da mı karar verdiniz?Yoksa aşık olmam yeter mi dersiniz?

Dipnot:erkekler bir susun !

Güncellemeler:
Bilemedim ki ben şimdi :///
Cevap veren de yok ki :(

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• erkekler yanıt vermesin demişsin. haklısın kızları ilgilendiren bir soru.

ben sadece sorun içerisinde bir noktaya değineceğim. yanıt değil açıklama.

iktidarsızlık konusu. eskiden doğru bilinen bir yanlış vardı. cinsel ilişki periodu aza indirilirse daha iyi olur anlayışı vardı. bu en büyük yanlış. normal insanın hem ileriki cinsel yaşamı açısından hem de kalp damar sağlığı açısından günlük ya da gün aşırı cinsel ilişki yaşaması gerek.

kadın ve erkekte sistem aynıdır. penis ve klitorisin yapı ve işlevi doku sistemi hep aynı. hatta görünüşü bile aynıdır. cinsel dürtü ile içerisindeki kan keseciklerine kan dolarak ereksiyon oluşur. yaş ilerledikçe ordaki kılcal damar ağı ve kan kesecikleri hücre ölümünden dolayı daralır küçülür. bu da ereksiyon sorunu oluşturur. bu sorunu daha ileri yaşlara ötelemek için cinsel ilişkinin daha sık ve periodlu olması gerek. vücudu zorlamadan istek doğrultusunda ilişki yaşanmalı. ne kadar sık ilişki olursa o kadar sistem çalışır kendini korur ve hücreler beslenir.

kısacası ata sözü tam yerindedir. "İŞLEYEN DEMİR PAS TUTMAZ." kadınlarda organ küçük oluncas ereksiyon sorunu çok ileri yaşlarda görülebilir.

benim babam rahmetli 75 yaşında vefat etti ve ölümüne kadar ilişki yaşıyabiliyordu

iktidarsız olmak kişinin kendi elinde. ayrıca heves olayıda eşlerin birbirine daha candan daha işveli yaklaşması ile korunabilir

0|0
    0|0
  • benim en yakın arkadaısm 26 yasında esı 38-40 falan sevıyorlar bırbırlerıonı aıle ılk basta karsı cıktı ama dırenemedılker sımdı evlıler mutlular sanırsam...ılıskılerıne bırsey dıyemem ama sevgı yetıyor galıba..cok asıklardı bırbırleırne onu bılıyorum..

1|0
    0|0
  • Sevgi, Aşk yoksa seninki mantık evliliği olur. Bu evliliğin mantıklı olabilmesi için sana sağlayacaklarının yaşıtlarından fazla, kafa yapına daha uygun olması gerek, fakat sana talip olan adamın oğluda varmış, sana sağlayacağı imkanlar çok mı fazla ki en azından bu evliliği düşünüyorsun. Birde işin başka tarafından bakarsan eğer yaşın 30 ise, bijolojik saatin hızla ilerliyor, erken menepoz v.b. durumlarda çocuğunun olmasıda mümkün olmayacak.

Dipnot: Sustum :)

0|0
    0|0
  • en fazla 2 yas

1|0
    0|0
  • ben evlenirim kaçırmam susmam banane neden susacam 20 yaşında 25 yaşında bayanla evlenirim

1|0
    0|0
  • tamam susuyoruz:)

1|0
    0|0
  • kızım bak bu ilaclar yiyecekler hava kirliliği biz aslan gibi erkekleri bile şimdiden etkiliyor :))) ondan sonra hayata shoplardan bağlanmaya çalısırsın demedi deme

0|0
    0|0
    • yaşıtlarm da çok çocukk :P

• dıs görünüse bakma içimizde bir aslan yatıyor sakın amann:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

• En fazla 4-5 yaş gerisi sakat.

0|0
    0|0
  • Peki...sustuk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlenmezdim. Aşk sevgi herşey demek değil. Kafa yapılarımız uyuşması gerekiyor. Ben 25 yaşındayım 35 40 yaşlarında biriyle evlenirsem nasıl anlaşıcam o kişiyle.

1|2
    0|0
  • ben kendimden 17 yaş büyük biriyle evliyim ben 26 eşim 43 evlendiğimde 20 yaşındaydım allahıma şükürler olsun kendi yaşıtlarımda yaşayamayacağım şeyleri yaşattı bana halende öyle canım kocam çok aşığım ona o da beni çok seviyor gözünden sakınıyor şimdi mutluluğumuza mutluluk ekleniyor 10 gün sonra evladımızı kucağımıza alcaz inş rabbim bizi hiç ayırmasın ne bu dünyada ne de öteki dünyada...

1|0
    0|0
  • Senin öyle bir niyetin var helâlde bacım :)

Ben asla öyle birşey kabul etmezdim

Düşünsene cocuğun olacak cocuk babami desin dedemi desin :)

1|1
    0|2
    • Niyetim yok , teklif var :D adamın eski eşinden de bir oglu var.

• Karar senin sonuçta senin hayatın ama iyi duşun derim ,

Benim bir arkadasım vardi oda kendinden yasta büyük biriylen evlendi parası ve zengin diye ama sonu hüsran oldu ama suanda boşandılar ve arkadas suanda baya bir zengin anlarsın ya :

• Ben maddiyat için degil , kafamın uyuşacagı bana çok deger verecek biri olsun istyrm.Yaşıtlarım çok uçarı çocuksu geliyorlar bana:S

• Sevgılımle aramda 12 yaş var. Aşıgım ona çok sevıyorum. Olabılıyo yanı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...