Kız arkadaşım neden böyle?

Arkadaşlar kız arkadaşıma evlenme teklifi ettim ama düşünmeme izin ver dedi kısaca reddetti yani:) Dün buluşalım diye aradım karnım çok ağrıyor çıkamam evden dedi gel doktora gidelim dedim istemiyorum dedi sonra dayanamadım kapısına gittim ve gördüm ki arkadaşları ondaymış ondan çıkmamış yalan attı yani. neden böyle? ne yapayım bu durumda? sürekli bahanelere sığınıyor. birlikte oldugumuz zaman bakire olmadıgını bilmiyordum sonra yataga baktıgımda hıc kan gormedım ona sordugumda ıse karanlıkta gormemıssındır askım senınle oldum bı tek dıyo ama cogu arkadası yalan atıyo daha once bırılerı ıle bırlıkte oldu dedı. Ne yapıcam ben? Kafayı yıyıcem ya

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• yalancının teki oldugu bellı hala napıcam ben dıyorsun üstelık aranızda evlenme mevzusu gecmıyorsa nıye evlenme teklıf dıyorsun kı sevıyorsa zaten bellı ederdı

0|1
    0|0
    • 1-2 sene önce kendisi evlenmek istediğini söyledi o zamanlar durumlar iyi değildi olmamıştı şimdi çok değişti

• hayırlısı diyelim kardeşim sağolasın :)

• evet hayırlısını dile gercekten işe yarıyor benım eskısı ıcın dıledım ayrıldık sımdı cok pişman ama ben ıstemıyorum ıyı geceler

Kızlar Ne Diyor 3

• insanlarin gönül isine pek karismayi sevmem ama.. sana iki kelimeyle söyleye bilriim: HEMEN AYRIL ! ;)

0|1
    0|0
    • Başka bir yol yok zaten bacım:)))

• aynen... insallah allah gönlüne göre.. ailene yakisir.. akli basinda.. tertemiz bir es nasip eder... hayirli geceler kardesim..

• Eyvallah sağol :)

• Yahu kendin farkındasın paso yalan söylüyor işte kız hala kendini kandırma arkadaşım.Evlenme teklifi ediceksin oda düşünme süresi isticek..bence bırak düşüdüğü konu ben bu adamı hak ediyormuyum olsun

0|1
    0|0
  • Ayrıl gitsin .

0|1
    0|0
    • Hayatımın 5 senesini ona adadım şimdi nasıl yaparım bilmiyorum, evlenmeyi düşünüyordum.

• Senı anlıyorum ama eger cıdden anlattıgın sekıldeyse olaylar ayrılmalısın kesınlıkle.

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum kızmı yok , evlenme teklif ediyorsun düşünmem lazım diyor , yalanını yakalıyorsun vs. vs. temel sağlam değil

0|1
    0|0
    • Önceden böyle değildi 2 senede çok değişti ama ilişkinin sonu gözüktü artık

• özemediğim tek olay şu ; başta oldugu gibi kabul ediyor seviyor baglanıyor sonradan değiştirmeye çalışıyor bunu çözemiyorum hatta bunu soram du bakalım :D

• Eyvallah :D

• yani bu ne genişlik böyle diyebiliriz kısaca

0|1
    0|0
    • Sorun bende mi anlamıyorum birader çok sıkma dedi tamam dedim sevgi istiyorum ilgi istiyorum dedi onada tamam dedim şimdi çok farklı

• ayrıl gitsin. yalancı bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...