Kapat

Dalga geçmeden düzgün bir şekilde cevap verirmisinizz?

18 yaşındayım ve yarın annemle kızlık zarı muayenesi gidicem fakat bakire değilim annemde bunu biliyor ama inanmak istemiyor, yarın doktora gittiğimde doktorla konuşsam anneme bakire olduğumu söylermi? lütfen dalga geçmeden ve rencide etmeden bir şekilde cevap verin çünkü bazıları için hayat sizin sandıgınızdan daha acımasız olabiliyor.

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• nefret ediyorum sizin gibilerden

2|1
    1|0
    • Ben ve benim gibilerde sizlerden nefret ediyor, herkesi zevk uğruna altına yatan kızlar gibi sanma

• tecavüze uğramadıysan açıklaması yok kültürümüzde dinizimizde böyle bir şey yok saklayacaktın kendini bunu başaranların cinsel ihtiyaçları yokmu yanlış anlama bu her iki taraf içinde geçerli yazık etmişsin kendine 3 dk için nasıl bir yük aldığının farkındasındır umarım

• Söylediklerinde sonuna kadar haklısın ama toplumumuzun kırılmayan bir önyargısı işte millet nasıl görmek istiyosa öyle bakıyor olaylara. neyse iyi geceler bundan sonra ama bişeyi söylemeden önce iki kere düşünmeyi dene

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• Doktor gerçeği söyler bence.

0|0
    0|0
  • traji komik gerçekten :D bunu annene rahatça söyleyebiliyorsun da ne bilim..doktor söylese ne değişcek

0|1
    0|0
  • Teknoloji gelişti link

0|0
    0|0
  • oyle bırsey soylemez doktor da ah be guzelım negerek varkı hayatını yakıyosun ıkı dakıkalık zevk ıcın yakısmıyo ne sana ne baskasına erkek olsun kız olsun o namustur serftır neden sahıp cıkmıyıp salıyosunuz

0|1
    0|0
  • Doktora bagli ama %90 kabul etmez

0|1
    0|0
  • tamamen dikkat çekip çok katılım sağlamak üzerine sorulmuş bir soru.. gerçek olduğunu düşünmüyorum birsürü çelişki var sorunda..

0|0
    0|0
  • arkadasım öncelıkle yarın doktora gıdıcem demıssın evet gıdın hipokrat yemını vardır doktorların bende saglıkcıyım ve hıcbır doktor bu yukun altına gırmez cunkı o hayır kızın bakıre der ama annen dıger bı doktora göturmek ıster oda bakıre deıl der kımse kendı basını yakmaz anladın sanırım sımdıden gecmıs olsun dıyorum bende kadın hastalıkları hastanesınde celısmaktayım acı ama gercek budur

0|0
    0|0
  • öncelikle merakım annenin seni neden doktora götürmek istediği ? Bİr insan kızına neden böyle birşey yapar ? Hele ki bakire olmadığını biliyorsa?

0|0
    0|0
    • Gerçeklerle yüzleşmekten korkmuyor çünkü

• ne alaka ? senin bakire olup olmadığını kanıtlasa eline ne geçicek ki ?

• Ben bakire olmadığımı söylesemde yine de inanmak istemiyor işte bana

• İstediğim gibi seviştim hayattan zevk aldım ama hayat çok acımasız :(

0|1
    0|0
  • hayat acımasız mı oluyor.. tecavüze uğramadıysan boşuna bahane bulma..

1|2
    0|0
  • Yasal olmadıgını biliyor değil mi annen? annen bilmese bile doktor biliyor merak etme doktora söylemen yeterli bunu kimse ile paylaşamaz.

0|0
    0|0
  • Helvanı ne zaman yiyeceğiz :))

0|0
    0|0
  • Doktorun insiyatifine kalmış bişey ama mazeretin uygun bir şeyler yani uygun bir dille söylersen söyleyebilir

0|0
    0|0
  • Doktorun insafına kalmış..Ama hayat memat meselesi dersen belki kabul eder... Sahi nasıl oldu ?

0|0
    0|0
  • Söyle bence...

0|0
    0|0
  • bence açık ve dürüstçe annenle konuş doktor ne olursa olsun ailene doğruyu söyleyecektir...

0|1
    0|0
  • biliyor inanmıyor çok çelişkili

doktora söyle

aile faciası çıkmasını istemiyorsan ben bakireyim

0|0
    0|0
  • Doktorlar bakire der.Başım derde girecek yoksa dersin ağlarsın ama onlarıda kendinide kandıracaksın .

0|0
    0|0
  • kime gidecen

0|0
    0|0
  • doktorlar yalan söyleyemz...

0|0
    0|0
  • Bu kadar şeyi annene anlatsan dil dönsen o daha çabuk kabul eder eminim

0|0
    0|0
  • diktiret gitsin

0|0
    0|0
  • bnce demez kac yasındasın ve kac yasında ılıskı yasadın hem

0|0
    0|0
  • İyi bir para karşılığı evet söyler.

0|0
    0|0
  • biliyorsa daha neyi gizlicen rahatlıga bak mlltn annesı blmez saklamak ıcın konusım mı der senınkı lukse kacıo blıo ıste bswerr dktoru bulaştrma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• biliyor ama inanmak istemiyor ne demek ya?

bırak öğrensin zaten biliyor dedin.

doktora böyle bir sorumluluk verme.

0|3
    0|1
  • 18 yaşındaysan doldurduysan ve reşitsen hiç bir doktor senin ile ilgili bir durumu annen dahil olsa dışarıya bilgi veremez sen istemedikçe

0|1
    0|0
  • annen bakire olmadigini biliyosa o zaman yalan söylemene gerek yok.. birak görsün.. ve inansin.

ayrica zorla mi götürüyor seni?

0|0
    0|0
  • o ne iğrenç anne ya.. 18 den buyuksen doktor ona acıklama yapmaz zaten tabi yeminine sadıksa..

1|0
    0|0
  • arkadaşım annenle oturup açıkça başından geçenleri anlat sen nekadar dürüst davranırsan annenin sana olan inansı sarsılır ama azalmaz

0|0
    0|0
  • bakire değilsin, annen biliyor yani kızmıyor mu? Sebep ne götürmesine madem biliyor?

0|0
    0|0
  • sanmam .

0|0
    0|0
  • gamsızmış... peh. asıl gamsız sizlersiniz. ben üzüntümden, dertlerimden sokağa çıkmıyorum.yıllardır insanlardan korkuyorum. değil erkekle sevişmek, bir erkekle arkadaş hatta kızla bile arkadaş olamıyorum korkularım yüzünden. şuna bak. seviş seviş. oh ne ala. doktor da zaten sen ne istersen onu söyleyecek annene reşitsen. hayat size güzel.

0|0
    2|0
Yükleniyor...