Turkiyede neden küçük boy prezervatif satılmıyor ? Herkesinki mi 20 santim?

turkiyede neden küçük boy prezervatif satılmıyor ? herkesinki mi 20 santim? Benimki 13cm

İnsanların buraya neler yazacağını az çok tahmin ediyorum. Bu nasıl bire egodur kardeşim, hayret ediyorum walla...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• O büyük dediğin benimkine olmuyor bile ama standart değil ki pek çok boyu var niye daha küçük boy olanlarından almıyorsun.

0|0
    0|0
    • Haklıymışsın, küçük boy ihtiyaç olmayınca piyasada olmadığını fark etmemişim. Sanırım link tekinden arıyorsun.

• Sonra da bizim insanımız prezervatif kullanmaz, keyif vermiyor der filan... şu an hatırlamıyorum tam ama internetten kondom satan bir sitenin sahibinin bir gazetede röportajını görmüştüm. Küçük boy satamadıkları için getirmiyorlarmış. Millet olarak egoyu nasıl şişirdiysek artık...

Kızlar Ne Diyor 4

• 13 kucuk mu cidden ya benim sevgilimin 12,5 dan 13 olur mu bilmem :(( kucuk sinifi mi oluyormus 13 cidden yaaa?normal diye dusunmustum ben

0|0
    0|0
    • Ya normal aslında. Tr'de tek boy satılıyor prezervatif. Boy 18 çap 5.5 .. yurtdışında 10cm'den 25'e kadar satılan gormustum

• Satılmıyor olması enteresan.13 cm küçük ama kullanmasını biliyorsan 20ye bedel ;)

0|0
    0|0
  • 13 ne lan,abo..

0|0
    0|0
  • 13 mü hahahahah sen alma yapma da otur oturduğun yerde.

0|0
    0|3
    • Ahhaha :)

Kullanmayı iyi bilince 13 çok yeterli oluyor ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• Prezervatifte boy diye bişi mi vardı ? Klasiktir , Ne kadar geri sıvarsan o kadar kaplar penisi ?

0|1
    0|0
    • Türkiye dışında gittiğim ülkelerde farklı boy ve genisliklerde vardı dostum, sadece tr'de goremedim

• Boyu iyi ama eni dar penisim aciyor

0|0
    0|0
  • ne yani satılanlar hep büyük boy mu?

üstelik takınca bütün hevesim kaçıyor..

aşırı sıkıyor ve aklıma cinsellikten başka herşey geliyor..

0|0
    0|0
  • herkes tabikli 20 lik değil sorsan da atan çok oluyor benim normal 16 ama çevrem 18-20den aşağı değilmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...