Erkekler yardımınıza ihtiyacım var lütfen ??

arkadaşlar dostunuz kankanız abiniz ve kardeşiniz olan birisi tabi aynı okuldansınız üniversite yani beraber zaman geçirdiniz güzel zamanlar geçirdiniz 4 ay oldu tabi bizimkisi henüz fakat elden de tuttuk omzumuza da yaslandık kokumuzu da kokladık masum güzel şeyler yaşadık ama dosttuk ..fakat zaman ilerledi ve aramızdaki bu şey bir bağ olşturdu ve kuvvetlendi fakat bu bağın adını koyamıyoruz kişinin yeri geliyor gözleri bile doluyor benim için biri beni alır evlenitr diye kişi bana kokunu sıcaklığını hissediyorum hep kokun burnumdan gitmiyor hiç yüzünse gözümün önünden gitmiyor diyor ellerinin sıcaklığını seni düşünerek hep hissediyorum saçlarının kokusunu o teninin kokusunu tenini sıcaklığını hissediyorum demesi sizce kişide cinsel birşeyler olduğunu da gösterir mi yoksa dostça birşey mi bu ?temiz bir kişi arkadaşalr fakat kişide başka şyler de uyandırıyor mudur aynız aamnda... bunu bilmek istiyorum ben küfretmeden düzgün cevaplar bekliyorum ve hep kesşe sende yanımda olsan kahvaltı yaparken gezerken falan diyor hep seni hayal ediyorum yanımda beraber yiyip içerken diyor ...sizce bu kişi de cinsellik düşünüyor mudur yoksa temizce mi demiştir bunu

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tehlikeli Yakınlaşmalar Bunlar Uyumluysanız Sevgili Olun Başka Türlü Çarpık Bir Hale Gelecek Gibi

0|0
    0|0
    • yahuu bir erkeğin sıcaklıktan bahsetmesi kokunuzdan bahsetmesi teninizin güzel kokusunu hep anımsıyor olması sizin yüzünüzü aklına hep getirmesi gözünün önünden gitmeyişi yüzünüzz bunlar cinselliğe davet ediyor mu hayal ediyor mu yani bu ?

• Yakınlaşma Varsa İstekte Olmuştur Tabi Doğal Tabii Şeyler Bunlar

Erkekler Ne Diyor 6

• Konuyu nasıl cinselliğe getirdin ayıkamadım

0|0
    0|0
  • hala sevişmediyseniz ya çocukta problem var ya sende.. ya da çock senden hoşlanmıyor sen kuruntu yapiyorsun

0|0
    0|0
    • biz öyle şey yapmayız kusura bakma herşey cinsellik değil biz birbirimize herşey olduk aramızdaki sevgi o kadar büyüyor ki her geçen gün artıyor

• takılmaya devam edin boyle kafaya takma bnce fzla.

• adam sana aşık.cinsellik olsa merak etme çoktan atağa geçmiş olurdu

0|0
    0|0
    • biliyorum çok temiz seviyorum ama tenimdeki sıcaklığı hissetmessi kokumu duyması hep sizce cinsellikte düşünüyor mudur bana? geceleri hayal eder ya onu diyorum

• tamam ama kesinlikle hissediyor mu peki çok temiz seviyor beni de..inanmakta zorluk çekiyorum

• temiz sevmek ne demek Allah aşkına :D erkek olarak sevdiği kişiye karşı cinsel hiçbir duygu hissetmiyorsa o kişi homoseksüeldir.elbette hissedicek.ama söylediği sözlerin bence cinsellikle alakası yok bence.ben size aşık olduğunu varsaydığım için cinsel olarak bir şeyler hissettiğini söylüyorum.

• hamilemisin :/

0|0
    0|0
    • tabiki hayırr sadece sordum bunları bunları demesi cinsellik düşünebildiğini gösterebilir mi temiz birisi de o yüzden sordum

• hmmm okadar detaya inince hamilesin sandım :D

• bence geceleri seni düşünerek bişeyler yapıyordur. istemese bile aklına gelir

0|0
    0|0
  • hepsi bir arada olan şeyler tabiki seni istiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• için fesat senin adam sadece kokunu seviyor parfümünden bir tane hediye et bitsin ne diyon kızım adam yanmış kül olmuş sen var mıbirşey diyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...