Bakire ama ilk gece de kanaması olmadı... Sonuç ne olur?

Arkadaşlar kız bakire ama gerdekte kanaması olmadı? Bazıların da kanamıyomuş hiç birşey yapmadıkları halde,? Ya bu beni çok korkuttu araştırdım okudum bazı kızlar da kanama olmuyormuş.. e tamam da oğlana nasıll anlatcazz ozmnn:((? Çok kötü bir durumm ya :/

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı esnekse kanama olmayabilir. Doğum esnasında bozulan bile var. Benim için temel esas karşılıklı saygı ve güvendir. Eşim bakireyim demiş onun üzerine kanama olmamışsa esnek olduğunu düşünürüm, tutup kolundan jinekoloğa götürecek halim yok, böyle bir hakareti benim eşim asla haketmez, ben onu eşliğe kabul etmişsem zaten olay bitmiştir. Benim namus kavramım bacak arasında değil...

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Delimisin kızım sen? Çok korkuyorsan al çocuğu da git muayene ol beraber :)) Belki de 1000 kişide bir olan birşey seni mi bulacak :))

0|0
    0|0
  • çok sorun yaşar bakire olsa bile hep yüzüne vururlar o yüzden darp görenler bile var bu devirde millet kafasını zarla bozmuş

1|0
    0|0
  • Senin sözüne güvenmeyecekse doktora gidersiniz veya anlıyorsa kendi kontrol eder. Nihayetinde mağara adamı ile evlenmiyorsun.

0|0
    0|0
  • Her ihtimale karşı: link

0|0
    0|0
  • erkek sana inanmıyorsa ilşki her halukarda zarar görucektir.diyelim sana inanmadı doktora gittiniz ve ondan sonra ınandı.bu seferde sen takıcaksın kafaya bana inanmayan birisiyle beraberim diye falan filan sıkıntılı yani baya.

1|0
    0|0
  • b u zarın esnekliği ile ilgili bazen kanama olmaz ama çoktan birleşme olur ve hamile kalınabilir hatta zarı doğurma anında yırtılan kişiler var :)

0|0
    0|0
  • zarı lastik gibi olanlar varmış sokan kişi soktuğunda yaylanıp geri tepiyorsa anlaması lazım :)

0|0
    0|0
  • Parmağını kes kanı vajinana sür sorun kalmaz mesele kan meselesiyse..

0|0
    0|0
  • senı seven bekaretın ıcın mı sevıyorrrrr

1|0
    0|0
  • adam yırtamadıysa suç kızın mı...bamya yırtamaz tabi...

1|0
    1|0
  • elastik insanlar da var :))

0|0
    0|0
  • Of harbi zor durum akıl alamz o anı çünkü göz kan görmek istiyor göremeyicede yani ne kadar elsatikiyet herksde kaanmıyormuş falan desende boş..acayip sıknıtılı

0|0
    0|0
  • bana açıkça anlatırsa sorun olmaz kızmam ama yalan söylerse ve ortaya çıkarsa yüzüne bile bakmazdım gerçekten sevip güveniyorsam bakireliği önemsemem

0|0
    0|0
  • ben bu yaşıma geldim kızın bakire olupta kanama olmadığını görmedim saçma kanamıyorsa kesin ilişkiye girmiştir

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 6

• senin ağzından cıkan lafa güveniyosa bunu sorun etmez

0|1
    0|0
  • korkun var ise evlenmeden önce doktora gider kızlık zar tipini öğrenirsin.kanama olmaması için esnek olması gerek..esnek derse eğer bir de evleneceğin kişiyle gidersin doktora o anlatır durumu.

0|0
    0|0
  • öyle oldu mu kolundan tuttugu gibi doktora götürüyorlar bacım

0|0
    0|0
  • o zaman oğlana deki bana inanmıyosan hadi doktora sonra doktor seni muayene eder, mübarek zarının yerinde olduğunu söyler, sizde mutlu mesut yaşarsınız, hayat zardan ibaret zaten gerisi teferruat

0|0
    1|1
  • Benim de şu zaman kadar hiç kanamam olmadı. Aynı şeyi ilk erkek arkadaşım bana da sormuştu.

0|0
    0|0
  • Bende oldu bu durum. Nerde senin kızlık zarın dedi? nasıl yanı dedim, kanama yok dedi. Bende sasırdım, sana güveniyorum dedi uzatmadı. benim içim rahat etmedi doktora gittim, baktı. Yarı esnek dedi, birkaç birleşmeden sonra kanayabilir dedi.

Böyle bir durumda partnerinizin anlayışlı olması cok önemli, bu da sizin doğru secimler yapmanız demek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...