Erken boşalmaya nasıl çözüm bulabiliriz?

öncelikle kimse evli olmadan ilişkiye girdiğim için yorumda bulunmasın.

3 ay sonra düğünüm var. 2 yıldır nişanlımla ilişkiye giriyoruz. ama düzenli değil 1 ay 15 gün ne zaman fırsatımız olursa o zaman ilişkiye giriyoruz. bu zamanlarda hep erken boşalma oluyodu bende kendimi tutamayıp o anın verdiği durumla üstüne gidiyorum galiba. neyse düzenli cinsel ilişkide erken boşalmanın düzeleceğini duymuştum ama bu erken boşalmaya nasıl çözüm bulabiliriz ?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• düzenli ilişki erken boşalmayı engellemez, sadece devamlı karşı cinsle sex yapıldıgı için heyecan ortadan kalkar, başka bir vucutta yine heyecanlanacagı için insan yine erken boşalabilir,eger girer girmez 15-20 saniye de boşalıyosa ilk önce heyecanı yenmek gerek erken boşalma pisikolojik bir sorundur, bu yüzden ilk önce sakin olmak lazım ve ön sevişmeyi iyice uzatmak lazım rahatlamak lazım yoksa başka bir çaresi yok, bide ayda 1 ilişkide erken boşalma normal haftada 3 kez 4 kez ilişki yaşayan biri yine zevk alır ama ayda 1 yapana göre daha geç boşalır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Genelde erken boşalmaya çözüm olarak ikinci boşalmaya gitmek tavsiye ediliyor. Yani zaten sevişmenin hemen başında erken boşaldığı için ön sevişmeyi uzun tutarak ikinciye gidebilirsiniz. zamanla düzelir diye duymuştum.

0|0
    0|0
  • Erken boşalmada kastın kaç dk? Zahmet edip onuda yazsaydın ya!

0|0
    0|0
    • girdikten sonra zevk almaya başlamadan ben bitiyo herşey

• Bak bu dizensiz olduğu için ilk sefer erken geliyor ok. Yaşlarınız da ufak normaldir. Fakat 2. de bu süre biraz daha uzar. Evlendiğinizde düzenli yaptığınızda alışacaktır. Hergün yapmak istekli olsa bile vucudu tanıması onu rahatlatacak ve kendini tutabilecek. Fakat anladığım kadarıyla nişanlın ön sevişmeyi de kısa tutuyor. Yani uzun sevişmeden öp dokun gir olayı?

• kafasına sprey sıkıyosun yeterli oluyor.

0|1
    0|0
  • daha da üstüne git. adam mısın lan falan de :)

0|1
    1|0
  • Uzun süre görüşmediğinizden adam abazan kalıyo eeee haliyle bulur bulmaz dalıyo :) evlendiğinizde durum düzelicek merak etme

1|0
    0|0
  • Geciktirici ürünleri denediniz mi?

0|0
    0|0
  • aaa adamın üstüne gidersen hepten eli ayağına dolaşır. aman diyim yapma sakın

düzenli ilişki olursa düzelir, merak etme

0|0
    0|0
  • düzenli ilişkiye girmeden erken boşalma olup olmadığını anlayamazsın

0|0
    0|0
  • cem keçe . cised başkanı. googleye yaz ismini yazılarını oku. evlenince erken boşalma ortadan kalkabilir. 5 6 ay sonra hala erken boşalıyorsa cem abimize danışın. yüz de yüz tedavi edilebilir diyo. hadi rast gele

0|0
    0|0
  • içinde gidip gelirken büzüğünü sıkmasın serbest bıraksın o zaman süre uzar

0|0
    0|0
  • Tedavisi var deniliyor ama terapi mi yoksa ilaçla tedavi mi bilmiyorum ama çözülemeyecek birşey değilmiş.

0|0
    0|0
  • işin zor desem alınmazsin dimi

0|0
    0|0
  • düzenle seks yapacaksınız heyecan olmayacak kontrol etmesini bilecek olmadı tedavi olacak

0|0
    0|0
  • Uzerine gittigin surece daha kotu olur bencegururunu oksa iltifat et destek ol

0|0
    0|0
  • düzenli ilişkilerde erken boşalma problemi ortadan kalkıyor evet

0|0
    0|0
  • Erken boşanma teşhisinin konulabilmesi için dediğiniz gibi düzenli ilişkinin olması lazım, zamanla birbirinizi cinsel anlamda daha iyi tanıyacak ve uyumlu hale geleceksiniz, psikolojik etmenlerde erken boşalmaya sebeb olabilir. İleride düzelmezse tıbbi destek alabilirsiniz..

0|0
    0|0
  • Düzenli ilişkilerde bir miktar düzelme olduğunu biliyorum; ancak burada olay tamamen partnerinde bitiyor bütün olay şöyle ki boşalma olayı tamamen fizyolojik değildir. Partnerin eğer senin de orgazm olmanı istiyorsa bekleyecek yani bencillik yapmayacak bunu da kendisine anlatacak.

Onun dışında bir çözümü yok bu işin ilaçlar vs. tamamen hikaye. Düzenli ilişki zamanı uzatabilir ama sadece çok kısa bir süre için burada dediğim gibi iş eşinde bitiyor bencil olmayacak, aç gözlü olmayacak.

0|0
    0|0
  • Aslinda bunun cok basit terapisi var, fakat uygulamasi kisinin kendi iradesine kalmis.

Hersey kafada yasaniyor, buna odaklanmaniz lazim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Düzenli birlikte olunca o süre uzar gider..uzamazsa olduğu kadarıyla idare et işte :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...