Bakire olmadığını anladınız, naparsınız?

Çok seviyosunuz evlendiniz gerdekte bakire olmadığını anladınız,naparsınız?

0|0
4|36

En İyi Erkek Görüşü

• tekme vurur atarım yataktan ve derhal boşanma davası açarım, bu kadın beni kandırdı diye.

:)

1|3
    4|1

Erkekler Ne Diyor 35

• Keşke dürüst olup anlatsaydın, ben sana güvenmişim, bu noktaya gelmişim derim. Ama bu ondan vaz geçeceğim anlamına gelmez. Seviyorum ki evleniyorum. Benden önceki hayatında hata yapmış olabilir, bu onu o* yapmaz.

3|2
    0|1
  • oradan dönüş zor tabii.

onu dinlerim benden saklamasının geçerli bir nedeni olmalı..

sonrada ona bakarım iyi bir eş olabilir mi diye..

cevabım evetse sorun yok bence...

hayırsa herkes yoluna..

6|0
    0|1
    • +1 iyi bir eş olamassa bırakır çeker giderim ailesinin önüne atar kızınız böyle böyle bişey yapmış zamanında der geçer boşanırım

• yok ben kimseyi o şekilde rencide etmezdim..

1-2 hafta sonra şiddetli geçimsizlik diyerek mahkemeye başvururdum..tabi ona da söylerdim seni bu şekilde kabul etmiyorum diye..ayrıca sana da bu son kıyağım derdim..ailesine bile bir şey söylemem..istiyorsa kendisi açıklasın...seni eleştirmiyorum ama ben böyle yaparım..

• Ben bakir değilsem eğer ona kızmaya terketmeye hiç hakkım yoktur ben yaşadıysam bişeyler oda yaşayabilir diye düşünüp sevmekten bir an bile olsa vazgeçmem.

7|0
    0|3
    • Türk erkeklerinden böyle cevap gördükçe duygulanıyorum :D +1

• Tesekkurler ama bunun türk olmakla ilgisi değil düşünceli olmakla ilgili oldugnu düşünüyorum

• önce karşımdaki doğru olsun ben evlenmeden önce sorarım yok baireyim diyipde bakire çıkmassa ben o evliliği yürütmem kapı dışarı yalan ile kurulan vuya ile ben ilişki yürütemem. önceden söyler o ayrı bende değerlendiririm. ama cevabım genelde hayır başkası zevkini alacak ben artığını namusum yapacak yok öyle bir şey

0|1
    0|0
  • Evlilik asamasina gelmeden bu konuyu konusurdum. Sevgiliyken yani. Benim bir inancım var sonucta. Hayatta bir felsefem var.buna uymayan biriyle sevgili olarak dahi kalamam. Ben evlilik oncesi iliskiye karsiyim. Karsimdaki insaninda boyle olmasi gerekir.ne kadar seversem seveyim benden once başka bir erkegin koynuna girmis bir kızla evlenmek istemem.

0|0
    0|0
  • Bu bakireliğe bakış açısında gizlidir... Ben istemem ama isteyen de olabilir... Sonuçta geçmişte böyle bir ilişki yaşayan erkek te bakire değildir,şerefli bir insansa kabul eder...Ama hiçbir kadınla böyle bir ilişki yaşamayan erkek kabul etmez bu da doğaldır...Değilmi ?

0|1
    0|0
  • Yalan üzerine yuva kurulmaz. Kendisini ve beni bu zor durumda bıraktığı için, dayanabildiği kadar benle kalabilir ama hayatını zehir edeceğimide unutmasın, sonrasında kendi koşarak kaçar.

0|0
    0|0
    • Evet ama hem beni hem kendisini zor durumda bırakmakda bir hayli ağır bir davranış, evlilikten önce durumu anlatıp tercihi erkeğe bırakabilir. Bu tavır kızlık zarının daha önce yırtılmış olmasından değil, ancak güven üzerine kurulabilecek bir müessese olan evliliğin baştan çürük temellere kadın tarafından mahkum edilmesinedir.

• Evlenmeden önce söylediyse sorun olmaz ama evlenince farkedersem yolu gösteririm.

0|0
    0|0
  • :) bakireyim numarası yaptıysa ve sonradan ogrendisem deneme yanılma yontemiyle boşardım...dürüst olması ne olduğundan daha önemli

0|0
    0|0
  • Bakir değilim zaten ://

1|0
    0|0
  • önceden her şeyi söylemesi daha iyi olur

0|0
    0|0
  • boşanırım..

0|1
    1|1
  • önceden bu durumu söyelemeyip beni kadırmıssa o an bırakırım bosanırım

0|1
    0|0
  • gerdektemi? o kadar karaktersiz biriyle iş gerdeğe kadar gitmeyeceği için bişey yapmama gerek yok

0|1
    1|0
  • tekmeyi basarım yalan sölediğinden önce sölese belki ona göre davranır insan ama gerdekte sölese sokağa koyardım

0|0
    0|0
  • İş o noktaya varmaz. Konuşulur bunlar. Yalan söylemişse kızar, gerekirse boşanırım ama yalan söylediği için.

0|0
    1|0
  • Oooo işte orda film kopar...

0|1
    1|1
  • zamına acı biber sürerim...

0|0
    0|0
  • Boşarım. Çok net

0|0
    2|1
  • ertesi gün boşanma davasını açarım

0|1
    1|0
  • durmak yok yola devam :0)

0|0
    0|1
  • önceden bakireyım deyipde kandırısa o an gece saat kaç olursa olsun kapının önüne koyarım oakdr

0|1
    2|0
  • Seks yapmam boşanmak için elimden geleni yaparım

0|1
    2|0
  • Çok kızarım

0|0
    0|0
  • bi fırt çeker sonra postalarım...babasının evine..

0|1
    3|1
    • bence çok adi bir tavır adamlık kalıbına uymuyor kaliteli bir adam ya reddeder ya kabul eder.

• lastiği kim patlattıysa onunla evlensin...

• Problem çıkarırım. Çünkü ben erkek halimle bu yaşıma kadar bakire kalmışım. İyi mi yaptım iyi yapmadım ama beklentim o olur.

0|0
    0|0
  • siktiri ederim başımdan

0|0
    0|1
  • evlenmeden açıkça söylerse kızmazdım ama evlendiğimde öğrenince bana yalan söylemiş olur boşanma davası açardım kızı ailesine verirdim ne hali varsa görsün benim elimi kana bulamasın

0|0
    0|0
  • biz doğuluyuz önce bir güzel sopa çeker sonrada babasına verirdim babası bir güzel döver sonra abisine verirdi en sonda anası güzelce döver kız fukara sümüğü gibi yere düşerdi biz affetmeyiz böyle şeyleri namus çok önemli

0|2
    4|2
    • bir insanın ayıbını örtmekte önemli ama

• ayıbını örtersek yaptıkları yanına kar kalır olmaz

• şuut ve gol...

0|0
    2|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• erkekler ne der bşilemem .ben erkek olsam kabul eder miyim etmez miyim bilmiyorum ordada değilim .evlendiğim kadını o haliyle kabul etmiyosam dokunmam bir müddet sonra şiddetli geçimsizlikten ayrılırım ve 2 miz arasında kalr birazcık delikanlı gibi davranırdım erkeklik organı sonradanda taşınabilir.ama yüreği ALLAH herkese vermez ben böyle yürekli bir adam olurdum ve o sırrını ahirete kadar saklardım

0|2
    0|0
  • daha önceden söylemekte fayda var

0|4
    0|0
  • ben erkek olsaydım kız bakire çıkmazsa hemen boşanırdım

0|3
    1|1
  • Babasının evine gönderirler :D

1|6
    6|2
Yükleniyor...