Kapat

Nerde hata yaptım :S

11 aylık bir ilişkim 3 gün önce bitti.

kısaca anlatacak olursam;

eski kız arkadaşım benden önce nişan atmış,en başından daha önce nişanlı olduğunu,bakire olmadığını herşeyi anlatmıştı.benim daha önce hiç cinsel deneyimim olmadı bu arada.

bana karşı dürüst olması beni çok etkilemişti.herşey çok hızlı ilerledi ben onu,o beni çok sevdi.ilk öpüşmemizde ki heyecanı karnına kramplar girmesi,benim mutluluğum herşey çok iyi gidiyordu.ilk başlarda kafama takılan bakire olmamasını bile artık düşünmüyordum.

ilk defa 2. ay sonunda teyzesinin evinde baş başa kaldık,biraz öpüşmenin sonrasında ikimizde isteyerek ileri gittik,korkuyorum dedi elimi sürmedim bıraktık.

daha sonra 2 kere istanbula evime geldi,yine ileri gitmek istemedi bende üstelemedim.doğru olmadığını söyledi.yani anlayacağınız onun istemediği hiç birşey yapmadım.

araya mesafe girince zaman zaman sorunlar yaşadık.bir kere ayrılıp tekrar barıştık.benimde ayrılmayı düşündüğüm zamanlarım oldu.

işi bırakıp voleybol oynamak istedi,kabul ettim,bütün ihtiyaçlarını karşıladım,kredi kartı borçlarını ödemeye başladım,sporcu kıyafetlerinden,gece elbiselerine kadar aldım.hep destek oldum ona.

geçen ay evlenme teklifi ettim,kabul etti,eşya resimleri göndermeye,evde bunları yapacaksın gibi programlar yapmayı bile başladı.

tek engel abisinin 6 ekimde ki düğünüydü sonrasında biz ailelerimizi tanıştıracağız ve iş resmiyete dökülecekti.ne olduysa birden bana karşı soğuduğunu,hissedemediğini söyledi.20 gün görüşmedik bile ve 3 gün önce bitirdi.

nolur bana birşey söyleyin ben burda nerde yanlış yaptım.aklım almıyor ?

benim ondan ayrılacağımdan korkan kız nasıl olurda bir çırpıda bitirir.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• çok tolerans tanımışsın biraz seni kullanmış gibi geldi bana. hak etmeyen insanların karşısına senin gibiler çıkıyor ya insan şaşırıyor işte elde değil. umarım hak ettiğin kişi çıkar karşına.

0|1
    0|0
    • inanır mısın bir hafta önce gönderdiği mesajda bana aynen şunu yazmıştı;

sen bana çok ilgi gösteriyorsun,herşeyi yapıyorsun,bir süre sonra ilgin yetmiyor,ben nankörleşiyorum.sorunumuz bu canım işte.

aynen bunu yazmıştı :S

• hak ettiğini bulur merak etme

• teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• siz erkekler çok saftirik oluyorsunuz bee :( oğlum karın değil nişanlın değil sen ne halt etmeye her borcunu karşılıyon. kız bulmuş senin gibi adamı kullanmış iş ciddiye binincede yol vermiş. bakire olmayan bir kız sevdiği bir adamla neden sex yapmaz ki hiç düşündünmü? kurtulmuşsun bence git şükr namazı kıl

0|0
    0|0
    • sende haklısın ne diyeyim ki.artık iyi yönden bakmak istemiyorum zaten yaptıklarına.sex konusuna gelince zorlasam çoktan beraber olurduk.eğer sadece tam birleşme ise sex sana göre biz sex yapmadık.onun dışında herşey vardı ilişkide

• ahh 11 ay mı 11 ay mıı!

30. aya girecektik bugün 2 gün önce bitmeseydi.

ilk öpüşmem ve bütün ilklerim..

ilk defa yakındım bir erkeğe o kadar

ik defa başımı omzuna koymuştun bir erkeğin

ilk defa 'ERKEĞİM' olmuştu..

İlk defa kalbimle konuşmuştum..

İlk defa binlerce ilk..

yanlış yok.. hiç olmadı gitmek istedi ve gitti..

bırak hiçbir şey yapma

0|0
    0|0
  • herşey iyi güzelde istediği herşeyi elde etmiş zaten o yüzden sıkılmıştır

0|0
    0|0
  • bu kadar ilgi gösterdiysen başka biri olamaz gibi geliyor çünkü ilişkide ki tüm beklentileri yeterince yerine getirmişsin...

sana söyleyemediği birşey var bence...herşeyi biildiğine eminmisin..

0|0
    0|0
    • ilk ayrılma sebebimiz voleybol oynamasının huzurumu kaçıracağını söylememdi.sonra barışmak istedi kendisi.hevesini alıp bırakcapını söyledi ve bunun sözünü verdi.

20 gün önce hocası sahada ölü gibi olduğunu,kardeşinin daha iyi olduğunu,kafasının başka yerde olduğunu söylemiş.kafan birşeye mi takılıyor dedim.hocası bu sene oynamanız zor seneye daha çok süre alırsınız demiş.bu sene bana bırakacağım dediği için hevesi kaçmış,kendisini veremiyormuş gibi bir açıklama yaptı.o günden sonra hiç görüşmd

• yolunu çizmişsin sen zaten...yolun açık olsun...

• teşekkür ederim arkadaşım...

• oğlum safmısın ya herbi haltına katlanmıssın bırak gitsin daha iyi

0|0
    0|0
    • artık kesinlikle istemiyorum zaten.dönsede işim olmaz.ama bu kadar emeğe yazık değil mi :S

• insanlar değişmez ya siyamm şimdi bende ders oldu diyorum ama karşıma çıkacak başka kadını da bu kadar sahiplenirim ben.eminim bundan.yapım böyle çünkü

• sahiplen zaten ama insaflı olsun insan olsun .o insanın insan olmadığınıda diğer insanlara tavırlarından anlarsın

• En iyisi bu olmuş bu yazdıklarından seni gerçekten seviyor gibi gelmedi bana

0|0
    0|0
    • onu da düşündüm ama kardeşi,çevremde ki arkadaşlar hepsi beni sevdiği her halinden belli oluyor diyordu

• Ya burnunu havaya kaldırdın ya büyü yapıldı

0|0
    1|0
    • büyü diye olamayacağına göre şımardı :s

• benim genel sorunum bu galiba zaten,çok fazla değer veriyorum karşımdakine

• boşver kurtarmışsın kendini. elbette yıkıldın doğal olarak ama seni haketmemişti bunun farkına var.

Erkekler Ne Diyor 4

• sen de çok iyi davranmışsın o senin iyiliğin karşısında ezilmiş olabilir ilişkinize maddiyat girmesi üzücü

0|0
    0|0
    • öyle ama hocam ben sonuçta daha rahat spor yapabilsin diye yaptım bunları ve hiç birisinde bir menfaat beklentisi içine girmedim.ayrılırken hepsini iade etmek istedi.gerek yok onları ben sana isteyerek yaptım pişman değilim dedim.

• senin fazla iyi olman ters tepmiş üzülme senin karşına bunu hak edecek biri gelir :))

• kısaca anlatacak olursak demişsin ama maşallah destan yazmışsın :D okuyamadım ama hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Yasamak istedigi bazi seylerde pasif kalmis olabilirsin. Sanki yazdiklarindan anladigim kiz seni kullaniyordu, eger bakire degilse ve senide seviyorsa zaten seninde bakirelik ile ilgili böyle bir takintin yoksa birlikte olabilidiniz ama cok ilginc kiz seni frenlemis.

0|0
    0|0
    • eski nişanlısı,o istemeden ilişkiye girmiş o yüzden korkuyordu.bende daha fazla gerilmesin diye üstüne gitmedim,kendisien doğru zamanı söyler d,ye bekledim.

benim ona yaptıklarımı başka hiçbir erkek yapamaz o kadar iddalıyım bu konuda pişman da olacak ama iş işten geçti artık

• kesinlikle kendine yeni bir sayfa ac

• kafasında başka hesaplar olabilir. kendisine farklı bir yol çizmiş ama sana açıklamamıştır.

0|0
    0|0
    • bana da öyle geldi hocam voleybolda uzun süre oynamak istedi muhtemelen.bana bır sene sonra bırakcapının sozunu vermıstı.ıstemdı bırakmayı.benden vazgecti

Yükleniyor...