Nişanlımın penisine neler oluyor?

Nişanlımla ayrı şehirlerdeyiz. Dün gece birlikteydik. 10 dk.yı geçmeyen erken boşalma sorunu hep vardı. Bu sefer birbirimize oral yaptıktan sonra vajinama girer girmez boşaldı. İkinci nispeten daha uzundu (15 dk) şaşırdım :) ama üçüncü de ereksiyon haline geçip geçip içime girerken söndü. Bir türlü yapamadık. Bu durumda sizin teşhisiniz ne olur? Sorun var mı?

0|1
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Erken boşalma demişsiniz zaten ki ikinciler hep uzun sürer birincilere göre. Üçüncüye de gelince bende üçüncüyü yapabilmesi için biraz beklemesi lazım ki sertleşsin öyle hemen peş peşe olmaz bir eczacı olarak aklından o an başka şeyler geçiyo olabilir duygu yogunlugu olmazsa gecikme olur. ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Ayrı şehirlerde olmanız sebebiyle azmış erken gelmiş ama sonuncu olay garip olmuş acaba seni mi fazla beğenmiyor?

0|0
    0|0
  • Malzeme kalmadığından devam edememiş, üçüncü için biraz daha molayı uzun tutsaydınız bu olmayabilirdi.

0|0
    0|0
  • sen nişanlına kahvaltıda mesir macunu yedir sonra bak bakalım dünyanın kaç bucak olduğunu görürsün :D

0|0
    0|0
  • vay amk o durumda bile su saat su kadar oldu u diyosun

0|0
    1|0
  • link çok 31 çekmiş olmalı panpa :)))

0|0
    0|0
  • Hacı adama bir soluk vereydin bea.

0|0
    0|0
  • adamın imanını gevretmişsin dinlendirmeden motoru soğutmadan fazla yüklenmişsin

0|0
    0|0
  • nefes aldır biraz cocuga:P

0|0
    0|0
    • Niye 3 defa fazla mı?

• 3. için 15dakka yeteceği sanmıyrm ama madem istiyorsun besle cocugu güçlendir fındık vs.. ikinci bir önerim boşalacağı zaman girdirmesin dursun o esna da biraz sevişin sonra tkrar girdirsin o şekilde uzun sürdürebilirsiniz

• Teşekkürler

• zuhahahahha komik bir durum :D

0|0
    0|0
  • alkol ve sigarayı bıraksın düzenli uyuyup düzenli beslensin bol bol meyva yesin harnup olarakda bilinen keçi boynuzu pekmezi içsin ve rahat olsun sende sakın ona bunun gerilimini yaşatma seks yaşamınız düzene girdiğinde herşey yoluna girer

0|0
    0|0
    • Sporcu kendisi

• sporcu olması sağlıklı olacağı anlamına gelmiyor ki yoğun yapılan spor yorgunluk yapar ve penise vermesi gereken kuvveti veremez

• Alkol, sigara kullanmasın, düzenli yaşam, iyi beslenme demişsin de sporcu çok iyi bakar kendine demek istedim. Yorgunluk konusu evet haklısın olabilir.

• Penisi iyi kullanamamissin. Sorun sende.

0|0
    0|0
  • Dakika saymak yerine bulunduğun anın tadnı çıkarsanıza. Birde oral yapmadan gir ilişkiye oralde daha çok erkn gelir

0|0
    0|1
    • Anı yaşa diyorsun yani..d:

• Valla mı? Ben tam tersini düşünmüştüm, sağol

• Tam tersi benim gibi heyecanlanmayanlar. Seninki karşnda heyecanlandığı için erken boşalıyor daha uzun ön sevişme ve oral ile atlatabilrisn cabuk orgazm olursun deligine dil darbesi atarken bir eliyle de analını okşasn

• oralda doyurmuşssun 2 ci pstada fazlasıyla doyurmuşssun 3 de sönmesi pek anormal bir durum deyil e herkes benım gibi sağlam 5 ci olacak deyilya boşver fazla takılma olaya

0|0
    1|0
  • benzinle çalışmıyo bu makina

0|0
    0|0
  • kullanıcı hatası tamamen

0|0
    0|0
  • yo heyecan vardır bir sıkıntıdan kendini verememiştir

0|0
    0|0
  • Ya 3üncüyü yapmışsın elbette sönecek doğası gereği ne bu hayır çeşmesimi..

0|0
    0|0
  • Kriko ile kaldirsaydin :)

0|0
    1|0
  • kesinlikle önemli bir sorun var demekki ve bu seni sanırım yataktan baya baya mutsuz kalkmana sebeb oluyor dogrumu

0|0
    0|0
    • YOO onu çok seviyorum sağlıklı bir cinsel hayatımız olsun diye...

• sevdigini anladım o ayı bir konu sevgiden bahsetmiyor sevmezsen buna katlanmazdım ama yataktan tatmin olmadan kalkmanı saglamaz bu ;)

• siz bunu makina sanıyorsunuz ellaaam gayet normal bir durum hiç şaşılacak birşey değil. zaten bu iş normalde böyle

0|0
    0|0
  • Cocuk performanstan düşmüş. İyi bakmıyorsun cocuğa iyi bak besle böyle olmaz.

0|0
    0|0
  • Seni evire çevire severim kadın!sendromu bu

0|0
    1|0
  • Nişanlın sünnetlimi..

0|0
    0|0
    • Heralde, bağlantı kuramadım?

• Bazen çok gençlerde(18-20) gibi de soruyorsa ondan sordum anladığım son zamanlarda cinsel faliyet yaşı epey düştü..

• Yani onsekiz yaşındaki genç kızlardan bahsettim bazıları buna benzer sorular soruyor ve ben anlam vermiyorum bu kdr erkenliğe bizim zamanımızda 35 yaşına kdr hiç ilişkiy girmwywn kızlar vardı ve evlwnirlerdi ve mutlulardı..bende 30 yaşindayim bu arada..

• iktidarsız olabilir mi ?

0|0
    0|0
    • Yok artık 2. neydi o zaman?

• aynen saçma oldu :) yorgunluktan falan olabilir, belki konsantre olamamıştır.

• adam yorgundur o yüzden öyle olmuştur macunla falan besle dinlendir adamı ozaman belini kırar senin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çeşme mi bu aksın sürekli:)

0|5
    0|0
  • Bukadar da yüklenilmezki üst üste adam nefes alsın arada :)

0|2
    0|0
    • İşte bunu anlamıyorum. 3. 4. kendiniz istiyorsunuz olmayınca azgın olan biz oluyoruz :(

• kocan olmadan yaşayacağın her leyi yaşamışsın, bunu düşün öncelikle. Ya evlenemezseniz.

2|1
    2|2
    • Resmi nikah var canım, Düğün yapmadık işlerimiz dolayısıyla KAPAK!

• ya çevir kazı yanmasın yapmayın aq. malları. kız resmen evli adamla, resmi nikahlı eşi. kocası işte. yapmadıgı kalmamış. hala nişanlım diye kıvır.*kafirleri(kafirin anlamı; gerçeği gizleyen demek)

bukadar

• Toplum olarak sorun bu işte.

Yükleniyor...