Sevgilimle bir türlü ilişkiye giremiyorum ne yapmalıyım?

sevgilime söyledim seninle birlikte olmak istiyorum yani ilişkiye girmek istiyorum oda bir kaç gün Naz yaptı sora tamam dedi neyse benim aklımda anal vardı çünki onun kızlık zarını bozmak istemiyorum e sonuçta hayat ne olacaxı belli olmaz sora sevgilim mesaj attı vajinadan yapalım diye bende dedim ki bak kızlık zarı falan bozulucak yapmıyalım diye ama ısrar etdi bende tamam dedim şimdi yapıcamda kendimi zor tutuyorum sora pişman olurum falan önce anal la başlayalım dedim yavaş yavaş giriyodum agrıyo dedi geri çektim vajinadan yapalım dedi bende tamam dedim orayada giriyodum yine acıyoo dedi bende kıyamadım şimdi ben ne yapmalıyım lütfen ciddi yardıma ihtiyacım var (Not : evlenince yaparsın ve ya kızın kızlık zarını bozma demeyin)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Once oral ile iyice rahatlamasinimsaglayip kayganlastirici olan bir prezervatif ile ilkmbasta biraz acisada sokabilirsin ilk acidigi zaman biraz kipirdamadan durman acisini azaltacaktir. Birazda disinizi sikmaniz gerek 10 sn acisin yani olur okadar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• aci bir yere kadar,gerisi zevk olacak

0|0
    0|0
  • Zina eden kadın ve zina eden erkeğin her birine yüzer değnek vurun. Allah a ve ahiret gününe inanıyorsanız, Allah'ın dini hususunda bir acıma tutmasın. Mü'minlerden bir grup da bunların azabına şahid olsun. Nur suresi 2. ayet

0|0
    0|0
  • S.k gitsin ne dememizi bekliyon

1|0
    2|1
  • e acıyacak tabi.. vajinal seks yap sen dinle kızı..

0|0
    1|0
  • oral ilişki çok zevkli tabi partneri ikna etmen lazım ayrıca sürtünme yoluylada boşalabilrsiniz

0|0
    1|0
Yükleniyor...