Erken boşalmanın nedeni duygusal yoğunluk olabilir mi?

cinsel ilişkinizi duygusal olarak yaşadığınızda siz erkekler erken boşalma oluyormuş,başka bişey düşündüğünzde bir sorun falan olduğunda daha geç boşalıyormuşsunuz.bu doğrumu? yani erken boşalmanın nedeni duygusal yoğunluk olabilir mi?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Erken boşalma problemi olmayan biri normal şartlarda duygusallıktan erken boşalmaz.

Bahsedilen duygusallığın için hüzün/ayrılık/gerginlik varsa olur.

Bir sorun olursa da geç boşalır çünkü vücut gergindir. Başka bir şey düşünüyorsa erken ya da geç önemi yok, zaten zevk almaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• stres duygu boslugu felan aksıne gecıktırır . ısteksızlık. beslenme de bı faktordur. tecrubesızlıkte.

1|0
    0|0
  • Alakası yok dersem yeridir. Bazen duygusal olarak yoğun olsam da düzenli seks yaptığımda 1 saat gelmiyor olsam sevgilimi rahatsız ederdi. Bu kadar isteklisin neden hala boşalmadın diye.

0|0
    0|0
  • ilk ilişkiye girdiğinde bu sorunun cevabını birebir anlayacaksın bence

acele etme öğrenmek için daha çok küçüksün

sonra kafanı saçma sapan şeylerle doldurmaya başlarsın

zevk alacağın dünyanın en güzel duygularından nefret eder olursun

akışına bırak akışına

0|0
    0|0
  • bu kızlarada erken boşalsan sıkıntı geç boşalsan sıkıntı abi erken boşalırsın problem mi var neden erken boşaldın boşalmazsın yoksa ben seni etkilemiyormuyum hala boşalamadın der ve sex in içine ederler yanii

0|0
    0|0
  • duygusal yogunlukta tabıkı etken ama daha cok erkegın uste calısması ve sureklı alacagı zevkı dusunmesı kendı zevk aldıgında daha mutlu oluyor oysakı ben oncelıkle karsı tarafın bosalmasını ızlemek ardından doruga ulasmak daha zevklı dıye dusunuyorum :)

0|0
    0|0
  • sex yapmayı bilip bilmemekle alakalı

0|0
    0|0
  • daha çok hayvansal yoğunluk olabilir duygusallıktan öte.

0|0
    0|0
    • hayvansal olsa geç boşalır

• hayvansaldan kastim su. kendini fazlasiyla o ana kaptirmak ve hizla bosalmak bu duygusal bir sey degil. genclik komedi filmlerinde görülen klasik sahne. american pie da vardi böyle bir sahne. link +18

• hmm evet +1

• kişiden kişiye değişen bir olay bu ama genellikle yazdığın gibi olay cereyan ediyor

0|0
    0|0
  • her türlü etken olabilir sonucda boşalma psikolojik bir dürtüdür

0|0
    0|0
  • evet aşırı heyecan

0|0
    0|0
  • konsantre olamama başlıca neden

0|0
    0|0
  • Sabahdan beri gözüme carpıyon ne kadar meraklısın ?

Ben senin kadar gızlar squirt olayı sizdede oluyormu diye sormuyorum o.O

0|0
    0|0
    • karşı cinsi öğrenmezsek anlaşabilirmiyiz sence?

• evet ne oldu

• Yok bişey

Gecikdirici sprey var partnerin paççaklara sıksın biraz yakarmış

• Başka bir şey düşünme değil de karşıda ki partneri düşünmek önemli olan eğer o tatmin olmadan boşalıyorsa erkek zaten pek bir şey düşünmemiş demektir.

1|0
    0|0
  • cinsel ilişki sırasında direk karşıdakine odaklandığın için oluyor sanırım kafanı başka bir yere ver başka bişey düşün süre uzar ama zevkin durumu ne olur bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • evet türkiyede 100 kişinn 90 nında vardır bu sorun

0|0
    0|0
  • alakası yok çok biriktirdiyse ve çok heycanlanıyorsa boşalır hemen.duygusallığı karıştırma

0|0
    0|0
  • işin gerçeği şu erkek ne kadar çok zevk alır ve konuya odaklanırsa daha erken boşalır. NE garip dimi :)) cezamı ödülmü hala anlayamadık bunu.

1|0
    0|0
    • evet yaa ..

• anlatıyoruz işte canım aaaa bilgi saklamayı sevmem de işte gençlere kadınları anlatmak zor. kimisi kullancak obje olarak grüyor kimisi nefretle bakıyor kimisi cinsellik için ayaklarının altına yatıyor. Herşeyin bir doğası var. Önemli olan ürün değil satış stratejisi kadında erkekde kendini iyi pazarlamayı bildikten müşteri memnuniyetini ön planda tutuktan sonra işi çözyor. Tabir biraz kaba oldu ama en uygunu bu sanırım.

• evet uygun şekilde anlattın :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...