Bakire erkek bakire kızla mı evlenebilir ancak?

Kural bu mu ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Bu arada bakir yazacaktım e fazladan olmuş pardon

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• yok öyle bişey

0|2
    0|1
    • Bnde öyle düşünüyorum

• tamam sen haklısın ters bir zamanın heralde kolay gelsin

• Estağfurullah sende haklısın

Kızlar Ne Diyor 3

• bakir erkek bakire olmayan kadınla evlenebileceği gibi bakire olmayan bir erkekde bakire bir kadınla evlenebilir. bunun ayrımı cehalettendir. insanları bekaretine göre yargılamayı bıraktığınız an daha huzurlu olucaz.

0|0
    0|0
    • Soruyu düzgün oku bnim öyle bir iddam yok çoğunlukla kızlar böyle süşünüyo kural mı bu yani demek �stediğ�m illa böyle olmalı

• ben sana kötü birşey yazmadım fakrındaysan. genel olarak öyle düşünenlere yazdım yazımı. sende düzgün oku istersen cevabımı.

• Bıraktığınız dediğin zaman ister istemez üstüme alınmak zorunda kaldım yeterince süzgün okuyorum zaten

• Cahil insanlar bunu düşünür

0|3
    1|1
    • Kızların çoğu böyle düşünüyor

• Etmem önemli olan o kişiyi sevmem. Eger benimleyken biriyle olursa işte o zaman olucaklardan korksun :D

• Tabi o kötü bişey aldatmak :)

• hayır böyle düşünmüyorum. herhangi iki insan birbiriyle evlenebilir. bekarete göre insanları ayırmaktan kurtulduğumuz gün cinsellik konuşmak da normal hale gelecek sanırım.

0|0
    1|0
    • Şu andada normal ama bazı insanlar aşırı derecede anartıyo sıradışılaştorıyo

Erkekler Ne Diyor 7

• zihniyete bak la

0|2
    0|2
  • oyle bir kural olması iyi değil mesela ben bakir değilim ama bakire birini isterim

0|1
    0|0
  • Ağzına sağlık ne güzel söyledin

helal olanı bakir erkekle bakire kızın evlenmesidir

böylelikle günah faktörü ortadan kalkmış olur

1|0
    0|0
    • Yok bn öyle idda etmiyorum düşüncelerinizi merak ettim mesela bm bakir değilim bakire bir kızla evlenemem mi yani?

• Günah faktörü ?

Kaçtı acaba? Formülde nereye koyucaz?

• anlaman için mühendis bey olman lazım

• Meşru dairelerden bakire değilse evlenirim.Yani evlenmiş boşanmış bir kadın olabilir,kabul ederim.Ama gel gelelim sevgilileriyle yaşamış ise kabul etmem.Ben bakirim, ya bakire bir kız ya da önceden sadece helaliyle yaşamış bir kızı kabul ederim.

0|0
    0|0
    • Bakirelikten kastımız zar değil ayrıyetten.Ruhununda bakire olması, gerçi onu bilmeye pek imkan yok.

• Hmmm peki evlenmiş le sevgili arasındaki fark nasıldır? Tabi bu arada bir iddam yok sadece düşünce paylaşımı kim ne düşünüyor hepsi o bazıları saptırmış sorunun bnim düşüncem olduğunu kastetmiş

• Evlenmiş kadın en azından helaliyle ilişkiye girmiştir.Sevgiliyle yaşayan da apaçık haram işlemiştir.Benim inancıma ters. Ben temizsem, karşımdakininde temiz olmasını isterim.

• kızlar neden kızlık zarı ile yaratılmıştır bunu hiç düşünen var mıacaba

0|0
    0|0
  • evet eğer erkek bakirse bakire olmayan kızı isteme şansı yüzde 1 yani hatta okadr bile yok

0|0
    0|0
  • kimi seversen onunla evlenirsin. bunun bekaretle ne ilgisi var ?

0|0
    0|0
    • Çoğu dediğim şeyi kural olarak görüyoda ondan sordum

• Yani evet senin bir üzerinde cevap verene bak pekte bişe anlamadım versiğin cevaptan ama bir örnek:)

• ahahahaha

Yükleniyor...