Kızlık zarım bozuldu ve 3.gün olmasına rağmen kanama var

pazar gecesi erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. o gün kanamam oldu ama sonraki iki gün kanama yok denecek kadar azdı. ama az önce wcye gittigimde bir miktar kanadı ve korktum sizce normal mi arkadaşlar bu ? ayrıca ağrı sızı yok adetime de daha beş gün var.

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bişi olmaz normaldir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• 1 ay sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdim bana böyle böyle yapıyor evlenmeyi düşünmediğini söylüyor ne yapacam dersin

1|3
    0|0
  • normall hanımefendıı o yuzden ılıskıden sınra 1 haftaa ılıskıyee gırmeyınızz dıyee ufak ufak sızıntılar devam eder korkulacak bısey yok

1|0
    0|0
  • Kızlık zarı vajinanın girişini çevreleyen, üzerinde kılcal damarlar ve ortasında değişik biçimlerde delik bulunan bir doku parçasıdır. İlk cinsel birleşme sırasında, ortada bulunan delikten daha geniş olan penis vajinaya girdiğinde, kızlık zarı vajina duvarlarına doğru çekilir, bu sırada üzerindeki kılcal damarların çatlamasına bağlı olarak az bir miktar kanama olur. Zarın esnek olduğu ve kılcal damarlar yırtılmadan, kenarlara çekilebildiği durumlarda, hiç kanama olmayabilir. İlk cinsel birleşmede kanama olduysa, bunu izleyen 1 hafta içinde kendiliğinden veya cinsel birleşmeler sırasında hafif kanamalar devam edebilir. Daha seyrek olarak da, ilk cinsel birleşme sırasında kızlık zarının bir bölümü sağlam kalıp, sonraki birleşmeler sırasında yeni damar çatlamalarına bağlı kanama da görülebilir.

0|0
    0|0
  • Adetin erkn gelmiştir. ilk ilişkiden sonra adet günlerinde düzensizlik olur genelde.

0|0
    0|0
  • geçicektir. önemli bişey olduğunu sanmıyorum. tabiki burdan konuşmak kolay benden kan aksaydı çıldırırdım:D

0|0
    0|0
  • asıl şimdi zor işin bundan sonra daha kötü olabilir. almazsa seni ark. yanlış yapmışsın

0|1
    0|0
  • Dokuya fazlaca zarar vermiş, kanayan kızlık zarın değil vajina duvarı muhtemel.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun, sıcaklar, stres, aşırı heyecan vb durumlar adet periyodunu değiştirebilir. ilk gelen kan kızlık zarına ait kan belli ki. bugün gelen kan ise adet başlangıcı olabilir. adet sonrasında bakıcas artık duruma :)) tekrar geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim moralin için. umarım adet kanaması başlangıcıdır =/

• öyledir öyle :)) bekaretini kaybetmen travmatik bir değişim olmuş senin için. büyütme o kadar, her kadının başına geliyor :))

• şimdi yattın yarında bırakırsa ne yapacam diye düşünürsün kanama geçerde adam geçip giderse o sende nasıl geçer bilemedim

1|0
    0|0
  • 17 yaşındasın sanırım ya da 16 mı ? adet kanamasıdır ... ya da seninki çok dardı haşırt diye sokunca çok yardı..

0|2
    0|1
  • Yeterince hazırlanmadanmı girdi ?

0|0
    0|0
    • evet öyle oldu :/ her defasında hazır olmadıgımı söylüyordm bahaneler uyduruyordm en sonunda korkularımı dile getrdim

• canın yanmıştır ?

• heyecandan erken ola bilir adetin

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun:D

0|0
    0|0
  • Zar kalın olduğu zaman kanama kesik kesik bir kaç gün sürebilir. Tamamiyle yapısal bir durum...

0|0
    0|0
  • ilk defa birşey giriyor devamlı kanaması normaldir

0|0
    0|0
  • ilk zamanlarda agri sizi olmaz guzelim. Agri seni ortada biraktigi zaman baslicak.

0|0
    0|0
  • hor kullandı sanırım

0|1
    0|0
  • naptın be kızım sen

0|1
    0|0
  • doktora git kanamadan ölürsün

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • normal merak etme

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Tatlım simdi burda yok ayrılınca nolcak falan yazanlara aldırma sen.sn mal ya da hediye değilsin eşin bakir olmadığı sürece kendini saklamak zorundada değilsin. Burda yorum atanlar her haltı yiyip kendine el değmemiş kadın arayanlar. Böyle insanlara prim verme eğer sn birini seversen kaç kişiyle yattığı umrunda olur mu? Olmaz. Seni seven insanda bunları umursamicak seni mal esya olarak görmicek. Soruna gelince benimde ilk ilişkimde kanama oldu doğal seyler bir kaç gün ilişkiye girme ordaki yara kapansın. Sonra doya doya yap

1|1
    1|1
  • peki bu rahatligin sebebi ne ya?ne icyorsun sen kardesim?kanaman gecer de baska seyler gecmez.umarim birakip gitmez seni.

1|4
    2|0
  • sızıntı şeklinde ise sıkıntı yok kasma kendini ;)

0|1
    0|0
  • Hayır normal değil o çok sert girmiş dikkat etmemiş

0|2
    0|0
Yükleniyor...