Doğum kontrol hapının sivilce üzerinde ki etkisi ?

Arkadaşlar doğum kontrol hapının sivilcelere iyi geldiğini yani sivilce çıkmasını önlediği söyleniyor . Bu doğru mu ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• hormon düzensizliği kaynaklıysa işe yarayabilir değilse ödem yaptığıyla kalırsın

1|0
    0|0
    • Evet haklısın . Bunun için doktora gidecem hormon tahlili yaptıracağım zaten ki hormon düzensizliği kesin var bende . Çünkü adet düzensizliği yaşıyorum . Eğer tahlillerimde hormon düzensizliği çıkarsa doğum kontrol hapını kesin isteyrim

• rica ederim umarım yakın zamanda porselen gibi bir cilde kavuşursun :)

• ahh inşallah canım :)

Erkekler Ne Diyor 2

• eski kız arkadaşımdan dolayı tahmin ediyorum, sanmıyorum bence asparagas

0|0
    0|0
  • Sperminde iyi geldiği söyleniyor onuda mı denicen işe yaramazsa

0|0
    1|0
    • Cahil cahil yorum yapmadan önce araştır biraz . Hormon bozukluğu varsa her bekar kadına dogum kontrol hapı verilir ! Çünkü hormon bozukluğu sivilce yapar ! Sayemde biraz bilgilendin !

• Eyvallah panpa

Kızlar Ne Diyor 3

• alakası yok bazı durumlarda doktorlar adet düzenleyici olarakta kullandırabiliyor ama sivilce için ilk sende duydum.

0|0
    0|0
  • ben doğum kont. hapının hormonları düzenlediğini biliyorum. sivilcelerinde hormon düzensizliğinden kaynaklandığını nekadar doğru bilmem ama..

0|0
    0|0
    • Sivilce oluşmasının başlıca sebebi hormon düzensizliğidir zaten . Kadınların bir çoğu reğl dönemlerinde sivilce çıkarırlar , bu da o dönemlerde hormonlarımızın değişim göstermesinden kaynaklanıyor

• umarım ciddi bir problemin yoktur.. doktor en kesin çözüm elbette geçmiş olsun ..:)

• inşallah . tesekkur ederım

• ben hem hap içip hem sivilce çıkarabilmiştim

0|0
    0|0
    • Hadi yaa :( Peki sen de hormon bozukluğu varmıydı ? Yani ne amaçla kullanmıştın ? Ben birçok kadının sırf sivilce çıkmasını önlemesi için doğum kontrol hapı kullandığına şahit oldum .

• Cildiye doktoruna göründün mü peki ? Belki de hormonsal değil de karaciğerinde sorun vardır ? Karaciğerinde sorun varsa eğer sivilce çıkar . Bak şu link haritasını incele açıklamaları var . Sivilcelerin en çok hangi bölgende çıkıyorsa sebebini anlayabilirsin . Tabi yine de doktora görün . Benim sivilce sorunum hiç olmadı ergenlikte de çıkarmadım .24 yaşındayım birden sivilcelendim , ama adet düzensizliğimden şupheleniyorum ben . O yüzden hem kadın doğum hem de cıldıyeden randevu aldm

• anladım canım çok geçmiş olsun bakıcam linke çok sağol ya

Yükleniyor...