Kadın olmak istiyorum

içimde bir kadınlık var hislerim öyle nedense bayan elbiseleri giymek istiyor çok güzel olmak istiyorum makyaj yapmak oje sürmek istiyorum gay değilim sadece ruhen bunu istiyorum sizce sorun nerde benim gibi başkalarıda var mıdır

Güncellemeler:
canım erkek istiyo şimdide :D

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• gay degilsin ama yarin bir gunde erkek arkadas istyceksin :)))

1|0
    1|1
  • ne var ya salak salak yorumlar yapılmış . sizin gibiler yüzünden bu insan gizliden soruyor bunları . Allah bilir her birinizin utandığı ne sorunları vardır ...her neyse..

kardeşim , yaşını bilsem daha çok yardımcı olabilirim kişiliğini bulma döneminde de olabilirsin çünkü gay değilsin sadece böyle merakların var . evde tek başınayken yapabilirsin bunları belkide sadece bir meraktır . ama bence psikoloğa görün sorun neyse ona göre bişeyler yaparsın . ve utanma bunu ailenle paylaş

0|0
    1|0
    • 23 yaşındayım aileye söylencek bişiy değil malesef babam keser beni

• yaşın büyükmüş o zaman sen hiç söyleme gizliden git psikoloğa

• Elbette vardır. Yaşadığımız bu toplum her ne kadar bu tip durumlara karşı ön yargılı olsada böyle şeyler olabiliyor işte. Senin gibi milyonlarca insan var fakat itiraf edip mutlu olacakları sekilde davranamıyorlar. Ayşe Armanın ropörtajlarını gözden geçir derim bu konuya değinen tek gazeteci yazar.

0|0
    1|1
    • teşekkür ederim

• utanma asla psikoloğa git bazı geri kafalı insanlar yüzünden kendini kötü hissetme çünkü onlar kötü konusmaya ömürleri boyunca ön yargılı olmaya devam edecekler

• Bir psikoloğa git, basit bir hevestir deyip deneme. Bakalım psikolog ne diyecek.

2|0
    1|0
  • Kıyamet yaklaşıyor gençler.

2|0
    0|0
  • :DD:D::DD:D::D:DD:D:D:D:DD:D

1|0
    0|0
  • psikoloğa git kardeşim :/

1|0
    1|0
  • denemekten zarar gelmez

0|0
    0|0
    • nası denicez

• bu senin tam anlamıyla kadın olma isteğin değil sadece bir fantezi olarak algılanıyor sorun yok arkadaşım cinsel tercihin değişmediği sürece

• bazen erkekleri arzuluyorum

• tevbeler olsun

0|0
    0|0
  • ohaa yani ilk defa duydum böle bişi yaş kaç?

0|0
    1|0
  • ağda yapmakta istiyor musun peki :D

0|0
    0|0
  • Ben de kendimi bildim bileli erkek gibi hissediyorum seni iyi anliyorum

1|0
    0|0
    • senin ne tür duyguların oluyo

• Oha grup mu yapacaksin :D

• evet bir tane yetmez ki :D kime yeter

• Psikiyatriste(psikoloğa değil altını çiziyorum) git belkide ruhsal bir boşluktan veya anlık heveslerden kaynaklanıyordur..eğer devam ederse bu düşüncelerin psikiyatrist nasıl mutlu olman ve hayatını nasıl devam ettirmen gerektiğini bizlerden çok daha iyi ve anlayabileceğin şekilde söyleyecektir sana..yani seni yönlendirecektir..

0|0
    0|0
    • teşekkür tatlım

• ama ne söylenilebilir başka en mantıklısı bu..bun da çekincek utancak korkcak bişe yok zaten yaşın büyük ailenide almana grek yok! git gizli gizli yönlendirecek o seni burdakle rne anlar senin psikilojinden?

• Ameliyat parasi versin yeter

• bunları istiyorsunda sen eyakında erkekde istersin ama

1|0
    0|0
    • eee erkek istesem nolcak sanki ne değişcek

• pasifmisin

• Bilmem icimfe penis istiyorum hayal ediyorum hep canim istiyo

• varsa vardir ama ameliyet olma derim o duyguyu öyle yasa

0|0
    0|0
    • o zaman i.bne diyolar

• istenmediğim bir toplumda napabilirim

• baskalari icin yasamaktansa kendin icin yasamis olursun? öyle bir duyguyu yasiyor olsaydim kesinlikle onu yasardim cünki bu ALLAHdan gelen birsey.

• git annenın elbiselerini git makyaj yap. kendını tatmın etmış olursun içinde kalmaz. geçici bişeydir belki

0|0
    2|0
    • annemin mi öykkkk :D

• ayy nabıyım be :d o zaman başka bul :D

• seninkileri giyim bana oje sür sen

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok az vardır maddi olarak çok paran gider ama

0|0
    0|0
  • başarılar dilerim

1|0
    0|1
  • Allah yardımcın olsun panpaa..

0|0
    2|0
  • war kardeşim yalnız değilsin bende o dertten sıkıntılıyım seninle tanışmak isterim

0|0
    0|0
  • bülent ersoyla bir konuş derim onun doktor sanada bişeyler yapabilir

0|0
    0|0
  • istediğin gibi takıl panpa yadırgamam ben seni

0|0
    1|0
  • canın erkek istiyorsa ben burdayım

0|0
    0|0
  • Haydi oldun gittin. Kırmızı kurdele nerde puhahahahahahahahha

0|0
    0|0
  • keşke sana bu baskıyı hissettirmeyen bir toplum olasaydık. olamadık ama affet. her ne hissediyorsan yargılamıyorum seni kabul ediyorum istediğin gibi. sorunun cevabı ise yalnız değilsin aksine kalabalıksın.

0|0
    2|0
  • Metroseksuel olmuşsun bea fazla özenme rotayı göremeden gemiyi alabola edersin ona göre. ÇIkarması zordur bilesin (Geçmiş olsun)

0|0
    1|0
Yükleniyor...