Hamile kalma riski olur mu?

erkekler boşaldıktan sonra penislerini silip bir süre sonra tekrar girerse sperm kalması, hamileliğe yol açma riski olur mu? bir de prezervatif kullansak da tedirgin oluyorum ilişkiden sonra kendimi berbat hissediyorum sanki düzgün korunmamış gibi. kondom her zaman işe yarıyor mu?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir korunma yöntemi % 100 garantili değildir. kondom da buna dahil. eğer sperm kalmışsa penis içerisinde elbette gebelik riski var. silme sadece dıştaki sperm için geçerli. asla işemeden tüm sperm atılmaz. murlak penis kanalında sperm kalır ve gebelik riski vardır. dış temizlikten sonra gidip işemesi gerekir

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yarar yırtılmazsa.

silersede birşey olmaz.

ki hamile kalmak öyle kolay değildir.

sadece korktuğun başına gelir küçük fahişe :D

0|0
    1|1
    • ağzını topla oro..pu çocuğu!

• içimden öyle demek geldi :D

değilsen kusura bakma

• kızdırmak için dememiştim ama alındın.

şaka yapalım dedik ama sen ileride anne olacaksın ve anne anlayışınıda millete göstermiş oldun ;)

• Risk olur tabi, düşük ama var.

0|0
    0|0
  • arkadasım herzaman bir risk vardır ama rahim dibine ulasıp o dokudan iceri girmesi lazım sprmlerin buyuk ihtimalle olmaz ama yinede kucukde olsa risk var umursancak kadar degil bence

0|0
    0|0
  • işemedi ise risk %70 condom yıryılmadıgı sürece %100 koruma saglar kaliteli olanlar

0|0
    0|0
    • ben bu çiş mevzusunu hiç bilmiyodum :S yüzde yetmiş diyosun fazla bir oran değil mi? cidden o kadar etkisi olur mu

• başima geldiğinden dolayı yazıyorum size ondan sonra mutlaka çış yaparım zorlada olsa

• hadi ya :/ sağol

• Bimden gibip alırsanız korumaz tabi

0|0
    0|0
  • boşaldıktan sonra tuvalete gidip işemeye çalışsın çıkmassa birşey yıkasın silsin tepesini devam..birşey olmaz merak etme içine boşalmasın yeter

0|0
    0|0
    • ya ilişkiden sonra kasıklarımda sızı gibi bişey oluyo huzursuz ediyo. sanki karnımda değişimler başlıyo gibi paranoya var

• evet çünkü ben vajinal orgazm olamıyorum. ilişkiden sonra karnımda boşluklarda bişeyler oluyo gibi hissediyorum

• boşalamadığın için şişiyor içerisi işte iyi biliyorum o durumu, orgazm olamıyorum diye birşey yok eliyle seni boşaltmaya yardımcı olması gerekiyor ramak kalınca penisiyle girip seni orgazm ettirmesi gerekiyor..sana hiç eliyle girmedi dimi hemen o boşalıyor ve toplanıyorsunuz

• kondomsuz ilişkıye girme risklı dicem ama kondomdan da nefret edıyorum o sıcaklığı o kayganlığı penis ucunda hissetmedıkten sonra da sex zevk vermıyorkı

0|0
    0|0
    • bi de o var. bazen zevk suyu gelebiliyor erkekten o tehlike yaratır mı? çünkü bildiğim kadarıyla içinde sperm olabiliyormuş az miktarda da olsa. ama normal şartlarda bile bir kadını normal boşalmayla hamile bırakmak çok zor yazıyordu internette. kazayla olma riski çok mudur ki

• çok riskli birşey ya. teşekkür ederim sağol

• evlimisnz?

• bizim orhan abi vardı 10 kere birlikte oluyolardı dediğin şekil ama karı hamile kalmıyodu. :D

0|0
    0|0
    • işte ben de zor diye biliyordum

• kondam yarar delik değilse silince spermler yok olur

0|0
    0|0
  • yaaa sen ne diyon ablacım normal halde bile bir kadını hamile bırakmak deveye handek atlatmaktan daha zor geçtim ki o dedğinden olma şansı milyarda bir ama sen şanssız bedeviysen ceketini üstüne atsa hamile kalırsın...

0|0
    0|0
  • evet kalırsın kalan çok var

0|0
    0|0
  • prezervatif %99 korur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hamile kalma olasılığı var tabi

0|0
    0|0
  • %100 korumaz ama hiç kullanmamaya göre epey fark eder yani. ama kondom biraz zevk azaltır bu gerçek

0|0
    0|0
    • siz kadınlar yine çok etkilenmiyorsunuz kondomdan esas olan bize oluyor...

• daha bu gün ben doğum kontrol hapı aldım eczaneden reçete istemediler. ya tanıdık olduğundan ya da öyle bir kural olmadığından

• tanıdık yer bulmak lazım o zaman

• Abartiyorsun bence. Ozaman sende dogum kontrol hapi kullan. Prezervatif ya da herhangi baska bir yöntem yüzde yüz hicbirzaman korumaz zaten. Aaagida okudun kasiklarin felab sizliyormus. Bunu bir kadın doktoruna göstermelisin belki bisey vardir..

0|0
    0|0
    • daha önc denemedim hep kondom kullandık ama dediğim gibi böyle de içim rahat etmiyo. onu sordum zaten satılıyor mu diye

• Dedigim gibi dogum.kontrol hapini kafin doktoruna danismadan kullanmamalisin nasil kullanacini bilmiyorsun ve senin hormon seviyesini nasil etkileyecegini bilmiyorsun. Farkli farkli haplar var çünkü.

• teşekkürler

Yükleniyor...