Çok Pişman ve Üzgünüm! Ne yapmalıyım sizce ?

Askerden geldiğimde Alkollü Olduğum bir gün farkına varmadan bir travesti ile ilişkiye girdim çok pişmanım bu pişmanlık nasıl giderebilirim ?:(:(:( Ama emin olun beraber olduğum hiç bir kadın onun kadar değildi !

Güncellemeler:
Teskere Kağıdımı aldığım ilk gece arkadaşların kötü bir şakasına yakalandım içelim dediler tamam dedim, neyse içiyoruz tabi ben tam zum olmuşum kimseyi doğru dürüst göremiyorum ki öyle bişey ki askerde öyle bir kaç kişi yakaladık döverdik, neyse tam uçmuşum ben valla kadın diye getirdiler benimle yanlız bıraktılar az çok bişey kaldı aklımda bende farkına varmadan beraber oldum.. gerçekten pişmanım insan içine çıkacak yüzüm yok utanıyorum insanların yüzlerine bakarken...

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• artıları neydiki?

0|0
    0|0
    • saksafonu iyi çalıyordu desem yeterli olacak mı ?

• emin ol iyi niyetimle yazıyorum kötü bir niyetim yok, ve burdaki amacım biraz kadınları kıskandırmak ve erkekleri ile var ilişkileri daha iyi koruyabilmeleri...

• anladım

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç bir kadın kadar deyilse alaydın nikahına ama TC cumhuriyetınde nikah gecmıyo en ıyısı alaydın evıne besleyeydin

0|0
    0|0
    • laa ben sadece itirafta bulundum ve yardım istedim pişman olduğumu dile getiriyorum ve bir çok kadın hayatımdan gelip geçti onların yaşatamadıklarını bu yaşattı diyorum birazda kadınlara iş atıyorum ama bana gelen yoruma bak !

• çok şükür öyle bir derdim yok olsa bıle senı baglamaz lavukkk nerden yavrum oluyorum bı sktır gıt

• aferin sana aferin, şimdi 2.80 yol al !

• Lan sen daha askerden gelmissin neyin derdindesin? Onun yaptiklatini yapmdi nedemek? Daha önce allah bilir birinle beraber olmamissindir bile... birde burda geziyorsun... aykk olsaydın oh iyi olmuş sen dua et video felan cekmediler

0|0
    0|1
    • neyin kafasını yaşıyorsun ? çok iyi biliyorsan buyur gel bir çayımı iç bakalım ! bu lafı kullanmamı mı istiyordun?

• 35 wotka sek - 4 biranın kafası vardı bende ve ilişkinin farkındaydım kadın diye biliyorum o yawşağı, kendime geldiğimde resim gösterdiler o piçin evlatları, seninde o piçlerden farkın yok işte !

• Senin bünye okadar ickiye alisik degildir ve zannetmiyorum Ayık oldugunu

• pişman olduğun son cümlenden belli

tam pişman olamamışsın olda gel

1|0
    0|0
    • aynen +1111111

• laa ben sadece itirafta bulundum ve yardım istedim pişman olduğumu dile getiriyorum ve bir çok kadın hayatımdan gelip geçti onların yaşatamadıklarını bu yaşattı diyorum birazda kadınlara iş atıyorum ama bana gelen yoruma bak !

• Travesti derken nasil farketmedin yaa :-D

0|0
    0|0
    • Teskere Kağıdımı aldığım ilk gece arkadaşların kötü bir şakasına yakalandım içelim dediler tamam dedim, neyse içiyoruz tabi ben tam zum olmuşum kimseyi doğru dürüst göremiyorum ki öyle bişey ki askerde öyle bir kaç kişi yakaladık döverdik, neyse tam uçmuşum ben valla kadın diye getirdiler benimle yanlız bıraktılar az çok bişey kaldı aklımda bende farkına varmadan beraber oldum.. gerçekten pişmanım insan içine çıkacak yüzüm yok utanıyorum insanların yüzlerine bakarken...

• Senin arkadas secmine sicam ben git arkadasliktan reddet onlari ayy assdfgdghshshhs

• zaten hiçbirinin suratına bakmıyorum.. arkadaş dedik can dedik ama böyle piç çıktılar.. neysee..

• ne yönden onun kadar değildi anlamadım

0|0
    0|0
    • evet, :(:( hiç bir kadın onun yaşattıklarını yaşatamadı bana :(:(:(

Erkekler Ne Diyor 6

• bırakın bu yalanları. alkollüyken farkında değilmiş. deliğe sokacak kadar ayıksan farkında değilim deme. ya da onu yaptığından eminsen farkında değildim deme.

eğer ki farkında olmayacak kadarsan belki o seni düdüklemiş olabilir. çünkü farkında olamayacak kadar bir sarhoşun siki kalkmaz deliği de bulamaz.

kendini acındırmak için farkında değildim yalanlarına gerek yok.

alkol insanı rahatlatır cesart verir ama asla bilinç kaybı olmaz. çok aşırı alınmışsa farkıan varmamak için komaya girmesi gerek. hala ayakta ise her şeyi farkeder.

0|0
    0|0
    • aslan 35 wotka 4 efes bira devirdim, o halde ki biri nasıl farkında olsun ? ben bişey yapmadım ki herşeyi o yaptı !

• yapacak birşey yok. allahtan af dile tövbe et. o anı da unutmaya çalış.

• insan içine çıkamıyorum aga, insanların yüzlerine bakamıyorum baktığımda utancımdan yerin dibine giriyorum resmen !

• olmuşla ölmüşe çağre yoktur o yüzden zevk almış olsan iyi olur

0|0
    0|0
  • Alkol sana oldukça güzel göstermiş onu :)

0|0
    0|0
  • Alıştın artık, hep travestilerle takılırsın.

0|0
    0|0
  • tebrik ederim :-)

0|0
    0|0
  • abi k.bakmada mideniz nasıl kaldırıyor yaa

0|0
    0|0
    • yaa olm istemeden oldu, bizim arkadaşlar karı diye onu getirmişler kötü bir şaka, bende alkollü iken farkına varamadım.. :(

• dostum sende 35 wotkayı 4 efes bira devir bakayım sen farkına varıyon mu ?

• abi hiç devirmedik mi o dediklerini. her neyse dikkatli ol derim bundan sonra unutmaya çalılş

Yükleniyor...