Kızlık zarı diktirmenin mantığı ne?

kızlık zarı diktirmenin mantığı nedir? bu durum insanların kendi kendisini aldatması mı?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• çimleri ne kadar yeşertsen de ağaçlar kuruysa her zaman kendini ele verir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kişin kendini kandırmasıdır .

0|1
    0|0
  • çuvalın ağzını bağla aç aç bağla aynı yani .. hainliktir bence..

0|0
    0|0
  • Kendini ve kocasını kandırıyor aklınca

0|0
    0|0
  • Milletle yatıp kalkıp bakire el değmemiş arayan o* çocuklarına hak ettiğini vermek.

1|0
    0|0
  • kendine saygısızlık... kendini bir zar parçasıyla eş değer görüp de aman ben ne yaptım eyvah demenin son çırpınışları. ya o haltı hiç yemeyeceksin ya da adam gibi yediğin haltın karşısında duracaksın...

kendini aldatma değil..sadece karşıdakini kandırmak...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• erkekler bu kadar bekaret takıntılı olunca kızlara da başka çare kalmıyor haliyle...

2|0
    0|0
  • Burada millet kızlıkta kızlık diye tutturursa, kızlarda böyle bir yola başvurabilir... Her naneyi yiyipte böyle düşünenler için bir nevi müstehaklık durum :)

0|0
    0|0
  • dostum asıl senin böyle bir soru sormanın mantığı ne niye milletin aklına böyle şeyleri sokuyorsun bilmeyenler araştıracak neymiş bende diktireyim diyecek böyle sorular açman bence yanlış

0|0
    0|0
  • Araçı har vurup harman savurmak sürtürmek. Sonrasında motora bir rektefiye çekik 60.000 km arabayı sıfır diye kakalamak. Yalan ile kazanılan kazanç haramdır. Yakalandımı yalanı suratına türürürler. üstüne bide ağzına sıçarlar. Yani buz buna kumar oynamak adrenalini hissetmek de diyebiliriz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...