Bakire olmadığınızı bilen üçüncü kişiler var mı?

Erkekler genelde arkadaşlarına falan anlatıyordur da bayanlar bunu gizli mi tutuyor. Bunu siz ve sevgilinizden başka bilen var mı ? Arkadaşlarınız ya da ailenizden bir kimseye anlattınız mı, bilseler tepkileri ne olur ? Bunu herkesten gizli mi tutuyorsunuz ve hala beraberseniz bu yüzden, onunla devam etme gibi bir zorunlululuk hissediyor musunuz ?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Ya arkadaş neden gizli tutayım ? Utanılacak bi durum mu var ? Siz pipiniz var diye utanıyor musunuz ? Yapmayın lütfen, rica ediyorum.

1|4
    0|2
    • birçok insan ne kadar takmıyorum dese de eleştirebiliyor yani ve ister istemez tepkiden çekinme durumu olabiliyor.

• Ahahah doğru söylüyor :D

Lakin yaş olmuş 26 Pipi olmadı şimdi :D

• basdım artıyı...

Kızlar Ne Diyor 11

• Bunların hepsi öğretilmiş dayatmacı yaşama bakış açıları..

Kendımızı bir bekaret ile ıfade edip, bir bekaret uğruna hayatımızı şekıllendıre bılıyorsak halen vah vah...

0|2
    0|1
  • türkiye ve tabuları...

3|0
    1|2
  • henüz bakire olduğum için öyle bi sorunumda olmadı

1|2
    0|0
  • Ben kendime ve sevidğim insana karşı sorumluyum bilmesi gerekn kişi o.Diğerleri dış kapının dış mandalı.Gereksiz bilgi vermeye karşıyım.Benim özelim beni ve özelimdekini ilgilendirir.

1|1
    0|0
  • ilanını vermıoruz.. ama sorarlarsa ailem bir gun bilmiom nasıl cvb veririm.. açık açık soylerim dicem ama o anki cesaret ime bağlı, ki sormazlarda.. bir tane aarkadaşım var o biliyor.. bende onu biliyorum 1-1 yani durum.. :)

0|0
    0|2
  • Niye saklayalım ki? siz nasıl konuşuyorsanız arkadaşlarınızla bizde konuşuruz gayet.

0|0
    0|1
  • duyurusunu yapmıyoruz

0|0
    0|1
    • duyuru değil mesela paylaşırsın arkadaşınla falan :)

• yok... kimse bilmiyor aslında ben söylüyorum ama genelde şakacı bir tip olduğıum için kimse sallamıyor benii

0|1
    0|0
  • Evlenmeden önce bakire olmadığımı bilen yoktu nişanlım dışında.

0|0
    0|1
  • ailem hariç yakın dostlarımla paylaşabilirim

0|0
    0|1
  • anne baba vs bılıyor sevgılım bılıyor o kadar

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 9

• bakirlikten kurtulsam, taksimde pankart açıp çıplak koşacağım ama ahhh kader utansın

2|4
    0|0
  • TR'de zor bi kızın ben bakire değilim demesi ortalıkta.

saklıolar tabiki.

evlenmeye gelince de kabul edebilcek birini buluolar ya da sivilce falan patlatıolar o karanlıkta.

yani benim burda üzüldüğüm konu, gerçekçilikten uzak herşey. yalanlar var.

sokayım böyle düzene.

0|0
    0|0
  • bakirim panpa ben :) bilmiyorum bakıcaz artık sınıra daha gelmedim gelirsem saldırırım sağa sola tüm türkiye akşam haberlerinde duyar zaten :D

0|2
    0|0
  • adım cıktı 9a inmez oldu 8 e :D

0|0
    0|0
  • hırka cok kinci cıktın sen)))

0|0
    0|0
  • benimkini bitek sarı çizmeli mehmet ağa bilir.

0|1
    0|0
    • sen bir, sarı çizmeli mehmet ağa iki, üç...üç yok:DD naptın la mehmet ağaya :D

• olum skip skip suçu niye şeytana atıyorsun:D mehmet amcanın sarı çizmeleri fantezilikti diye elli kere uyarıldı kahve efradı tarafından, kendi kaşındı...üzülme

• bana meltem dediler reyis bileydim mehmet olduğunu kalkar mıydı hiç elim :(

• Belediyeye anons yaptırıyorum haftanın 3 günü.

0|0
    0|0
  • anası babası bilenler var gerisi boş

0|0
    0|0
  • bu benim problemim olurdu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...