Kol killarini kesen erkek

Arkadaslar, ben koll killarimi almak isiyorum. Nedeni?

Bodybuilding yapiyorum, ve vucumun bir cok bolgesi artik kastli, kolumun on kismi haric. Orda kastalrimin gerismemesinin sebebi bance killar. Kast gelismesi icin proteine ihtiyac duyuyor. Ama ben dusunceme gore, kol on kismi killa kapali oldugu icin protein killarin uzamasina gidiyor, kastin gelismesine degil.

Sizce koll kilarimi alma fikri normalmi? Kizlar ne dusunuyorsunuz? Alay edilmekten korkuyorum. Hani simdi, killini alan erkek kilibiktir, gay falan laflari var ya...

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini Alırsan Tipsiz Durur Sanki Yinede Senin Seçimin Kas Çalışanlarda Pek Hoş Durmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ten rengin beyaz mı? eğer öyleyse kötü durur da ama hafif buğday tenliysen alabilirsin şahsen ben köyü düşünmem aksine bakımlı erkekler daha çekicidir

0|0
    0|1
    • esmerim, bu yazda kollarim iyice gunesde karardi

• aldırabilirsin bence ten renginde uygunmuş bir sıkıntı olmaz :)

• "killini alan erkek kilibiktir, gay falan" diyorum hem de senin tabirinle :)

0|1
    0|0
    • peki erkek nasil olmali?

• %65 maço %35 light olsun o. Maço yönü ağır bassın ama vurup kırmasın dağıtmasın da ortalığı birazcıkta kibarlık tamamdır :))

• Ne güzel de söyledin :)

• Kılsız erkek mi olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• O kıl ile kas gelişimi konusu çok alakasız ..

0|0
    0|0
  • Erkek adam kılsız olur mu? Böyle mantık yok. Kılsız erkek bildiğin kızdır bir farkı kalmaz. Ben de fitness yapıyorum ama kıllarım duruyor?

0|0
    0|0
  • Alırsan dahi uzaması için tekrardan proteinler oraya gitmeyecek mi tamamen lazer olurum diyorsan bilemiyorum ama alınan kıl sonuçta kökden yine uzayacak ?

0|0
    0|0
  • kim anlıcak ki o kadar çok köse varki senide onlardan sanarlar

0|0
    0|0
  • dostum bende kestim zamanında millet çaktırmadan bakıyo bu ne lan gibisinden, bence boşver

0|0
    0|0
  • Kıl olduğunda protein işe yaramıyor mu? :D

Kim demiş ya :D

0|0
    0|0
  • ya ne gerek var bende spor yapıyorum kolumdaki ve bacağımdaki kılları almıyorum almamda giderse gitsin protein onlara feda olsun azıcık kas belirgin olcak diye kılımı alamam sıkı sıkı yap sporunu zaten çıkar o kıla o kadar takma kesme bence kızlardan tek farkımız kıllarımız ve çükümüz

0|0
    0|0
Yükleniyor...