Erkekler kız arkadaşlarının ne kadar ileri gitmesini ister?

bugün bir muhabbete tanık oldum ve şu an kendimi o kadar kötü hissediyorum ki. erkek arkadaşımlada arada ufak tefek sorunlar olunca inanılmaz büyüttüm bu olayı.

hoş bir bayanım, kariyerimde gayet iyi, o yüzden aslına bakarsanız istesem her daim hayatımda biri olabilir. seçicilik demeyelim, ama titizim bu konuda. gerçektende birine karşı derin duygular beslemeleyim o yüzden hayatıma çok az kişi girdi ve ilişkilerimin arasında da hep uzun zamanlar olmuştur. ve eğer biriyle ilişkiye başlıyorama açıkçası bazı konularda rahatta olmuşumdur. içimden geldiği gibi. sonuçta kendi değer yargılarım var, bazialrina ters ya da rahat gelebilir ki, nasıl bazialrina aşırı tutucu gelebiliyorsa.

mesela bakire değilim, ama hayatımda sadece iki erkek arkadaşım oldu. iki kişi elimi tuttu, hatta ben sadece iki kişiye cilveli bir şekilde gülümsedim. şimdiki erkek arkadaşımla daha yeniyiz, ama öpüşüyoruz ne bilim biraz rahatız işte. ama henüz cinsellik istemiyorum bu noktada kalamsini istiyorum çünkü hazır değilim.

ama kız arkadaşlarım bu durumun garip olduğunu düşünüyor. henüz 1 aylık olmamışken, onun bana dokunmasına izin vermem basitlikmiş! ya da madem bakire değilmişim neden sadece bu noktada tutuyormuşum! yani bunlar benim tercihlerim. çok mu garip?

erkekler bu konuda nasıl düşünüyorlar? yani ben uzun zamandır yurtdışında yaşıyorum ve insanların tercihlerinin bu kadar eleştirilmesine alışık değilim ve ilk kez türkiyede yaşayan bir türk erkek arkadaşım oluyor?

o damı böyle düşünür cidden?

0|0
3|23

En İyi Kız Görüşü

• kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman yaşa..bizim erkekler herşeyi bi zara bağlamış..zar varsa dur yoksa önüne gelenle yat mantığında bunlar..duygu his istek hiçbirinin umurunda değil.ne hale gelmişiz ya kadınları mal gibi görüyorlar

1|0
    0|0
    • bende aciyla okuyorum yazilanlari, ama insanalrin fikirlerini sordum o yuzden yazdikalrini şu an elestirmek bana dusmuyor sadece okuyorum. ama inan ayni seyleri dusundum.

• SİZ BİZİ NE DİYE GÖRÜYORSUNUZ HA EVLENİRKEN ARABASI İYİ İŞİ PARASI OLSUN DİYORSUNUZ EVİ FALAN BUNLAR YOKSA ADAM YERİNE KOYMUYORSUNUZ EE BİZ SİZDEN Bİ ZAR İSTEMİŞİZ ÇOKMU ONUDAMI İSTEMEYELİM ARKADAŞ

• anam bigudi sen misin ya 2 dir pot krıyorum :D ama görüşlerim bunlar alınma lütfen :D

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben Şahsen evleneceğim kişide illa Bakire'lik olsun diye bir takıntı içine girmem.

Niye derseniz ben bazı şeyleri yaşadıysam ve bunda kendimi haklı görüyorsam aynı durum karşımdaki bayan içinde geçerlidir.

İyi ben gidiyim çeşit çeşit kadınla beraber olayım eee buna evleneceğim kişinin hakkı yok, niye kan gelecek bi yol alsın onu isteyenler

2|1
    0|0
  • erkekler kendılerını mutlu eden doyuran kadınlara bayılır ama dırek gıdıp ılk aydan onu doyurursan olmaz o iş türk kızı cilvelidir ister ama istemezmiş gibi yapar sen ilk aydan öpüştün falan tamam ama o erkek bence senı çok degerlı gormez yanı yaptıgın yanlıs veya degıl ona bişe diyemem eger onu mutlu etmek baglanmak işte uzun zaman gecırmek ıstıyorsan cilveli ol tahrik et uzaklaş gidip beraber olma hemen en az 2 3 ay beraber olmadan cilveleş artık onun burnunda tüt senı elde etmek ıcın erısın bıtsın sonrası sana kalmıs onunla beraber ol umarım yardımım olur

0|0
    0|0
  • Türkiyede yaşayan ve doğup büyümüş biri ise " EVET " seni hafif görebilir/düşünebilir, özellikle de Bakir olmadığını öğrenince. Bu ne onaylanabilir veya kabul edilebilir bir durum, ancak Türk erkeklerinin % 95'i o şekilde düşünür. Kesinlikle son ana kadar ciddi olup olmadığını anlayamazsın. Çünkü maden öyle yaşayalım anı diye düşünür. 1 Ay gibi bir sürede öpüşüyor olmanız mesele olmaz, bu daha çok günün veya haftanın ne kadarını birlikte geçirdiğinizle alakalı bir durum. Eğer 1 ayda 2 kez buluşup 3. de öpüştüyseniz kesinlikle hafif karşılar. Yok her gün görüşüyorsanız da çok geç kalınmış diye düşünülür bana göre tabii..

0|0
    0|0
  • olay tamamen spontane gelişir.içinizden gelirse ve ortam uygunsa tanıştığınız gün herşey yaşanır ve ilişki bunun üstüne kurulur yada olay adım adım ilerler gayet ciddi başlar ne konuşacağını bile bilmezsin sonra ilk el tutuşlar ayrılışlarda küçük öpüşler günler böyle geçer bu esnada ilişkinin nereye gideceği de belli olur ya işler iyiye gitmez yaşanır tüketilir, yada uyum söz konusuysa birlikte olanlar sıkı sıkıya bağlanır .

0|0
    0|0
  • insanlar her davranışı belli kalıplar içine sokmaya çalışırlar, böyle bir zorunluluğun yok, hatta böyle davranman belli kalıplara girmeyen kendi kararlarını belli düşüncelerden bağımsız olarak uygulayan biri olduğunu gösterir, olgun bir davranış, nekadar umrunda olur bilmiyorum ama takdir ettim, kadınların çoğu belli mantıklardan bağımsız olarak kararlarını veremiyor

0|0
    0|0
  • bir aylık ilişkide öpüşmek hem basit olabilir hemde olmayabilir eger sen içinden onunla günün birinde ayrılacagım gbi bir düşüncen varsa bu basitliktir eger yoksa değildir. bizim memlekette bir bayan bakire değilse her sevgilisiyle ilişkiye girmiş ve gelecekteki sevgilileriylede ilişkiye girecek gibi mantık var. sende sorun yok bnce toplumun kalıplaşmış düşüncesinde sorun.

0|0
    0|0
  • dürüst olucam ne incin nede kırıl

sormuşsun madem cevap verelim bir erkek olarak

1 aylık bir ilişkinde öpüşüyorsan bu basitliktir

biz szin gibilere genelde şöyle deriz erkek delisi

ciddi olmadıgımız zamanlarda senin gibiler

bizim için en cazibeli gelenlerden olursunuz cinsel konuda

ciddi olunca genelde suratına bakılmaz dediklerimiz densin

he evlilik senin için ne kadar önemli oda ayrı bir konu

kariyer felan hikaye arkadaşlarına katılıyorum

0|0
    1|1
    • fikrinizi soran benim, acik olmaniz beni tamtersine cok sevindiririm. tesekkurler.

• önemi yok bazen dogruları duymak bazı arkadaşları kasıyor kızıyorlar onun için dedim :D

• ya senin ruhuna sağlık sen gibi samimi ve değer yargıları iki ucada mesafeli insan kalmadı yada ben denk gelemedim o iki insan neler kaçırdığını bilememiş bence bekaret evet önemli ama tamda bu noktada senin düşüncelerin bunu yıkıp geçio ...yüreğin gibi sağlam erkek bir erkek seni anlar inşllh ...kızlara da çok tak ma onlar madem bakir değilsin km yapsana derdindeler ...

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim. insallah anlar.

• bakire değilsin ama cinsellik istemiyorsun ne iş? valla takılırım senin gibi kız arkadaşım olsa ama iş evliliğe gelince yol veririm!

2|0
    1|0
    • katılıyorum . bununki dengesiz ruh hali :D

• bunlar kim ?

• kendilerini biliyorlar ablam

• Siz kendinizi ne zaman neye hazır hissediyorsanız öyle davranın. Başkalarının fikirleri kendi hayatlarını ilgilendirir.. Erkeklerin kafasında böyle tabular olacağını sanmıyorum. En azından aklı başında olanların ;)

0|0
    0|0
    • ben tabiki davranislarimi, fikirlerimi degistirmeyecegim. sadece insanlarin bakis acisini merak ettim. cunku acikcasi anlamakta zorluk cekiyorum,insanlarin elestirilmesini anlayamiyorum ve bu elestirelerin bu kadar yuzeysel olmasi, her hafta sevgili degistirip, bakisip cilvelesip, devamli flort halinde olan birinin opusmedigi icin namuslu sayilip deger gormesi, diger taraftan 30 yasina gelip hayatina giren bir erkekle herseyi yasayan birinin eglenilcek kiz olarak gorulmesi. anlamaya calisiyorum

• bu ulkedeki insanlari ki, kendimi hazirlayayayim.

• Siz bence yurt dışında da yaşamış bir insan olarak, bizim erkeklerimizi bizim kızlarımızdan dinlemeyin. "eğlenecek kız" gibi tabirler biraz alt kültür deyimleri..diyorum ya siz kendinize göre seçip eledikten sonra, hak ettiğini düşündüğünüz insanla istediğinizi yaşarsınız..o insanın da size bakış açısı sizin ona baktığınız gibi olur. Yeterki siz elemeyi doğru yapın gerisi sorun değil.Hörmetler.

• hazir degilim... sözünden sonra orada durup ısrar etmemesi lazım ...

0|0
    0|0
  • çok yazmışsın benm okumam zayıf okuyamadm,

genelde tutucu ve nefsine hakim ciddi düşünen erkekler cinsel anlamda son haddeye ulaşmak istemezler

0|0
    0|0
  • bence sen dogru olanı yapıyorsun arkadasım en doğru zman canının ıstedıgı zaman ;)

0|0
    0|0
  • kadın erkek yok eğer hoşlanmışsan ilk gün onu istersin, ama bizde düşünce varya hemen olursa başka şey mi düşünür diye işteondan uzayıp gidiyo, keşke herke içinden geçeni her zaman söyleyebilse

0|0
    0|0
  • pompe şart. enınde sonunda olacak. pompe'den sonra ayrılacksa,soğuyacaksa barı çabuk yap , sonucu gör. eninde sonunda yapacaksın.

0|0
    0|0
  • Birlikte olacağın kişi gerçekten sevdiğin kişi olmalıdır bence.Karşındakine bunu hissettirirsen sende mutlu olursun o da

0|0
    0|0
  • Onun ne düşüneceğini bilemeyiz. Fakat sen kendi yolunu çizmiş. Değer yargılarına göre hareket eden yetişkin bir insansın. Kendin için çizgiyi başkalarının yönlendirmeleriyle değiştirecek değilsin ya

0|0
    0|0
    • tabiki degistirmeyecegim, sadece insanlarin bakis acisini merak ettim.

• İdeal olan herkesin sadece evlendiği insanla bu tip şeyleri yaşamasıdır. Fakat ideal olan birçok şey gibi bu hususta gerçek hayatta çok daha farklıdır işler. Birçok parametre devreye girer. Bir bakmışız ki daha önceden kınadığımız şeyleri yapar olmuşuz

• istediğin kişiyle istediğin kadar birlikte ol,yalan dolan o sadece sevdiğinle birlikte ol filan..bi daha gelmiyceksin dünyaya,unutma dünyadaki en değerli varlık senin mutluluğun senin için,isteklerini erteleme

0|0
    2|0
  • şahsen ben sınırsız ama seviyeli olmasını isterim

0|0
    0|0
  • bence ikimizin acilen arkadaş olması gerekiyor çünkü bu sorunu ben çözerim canım

0|0
    2|0
  • Bakire değilsen sınır tanıma bence... Madem o kadar seçicisin seçtiğin kişi o sonuçta.

0|0
    0|0
  • Bizim burası farklıdır buraya uyum sağlaman için kulaklarını başkalarının söylediklerine tıka.

0|0
    0|0
  • Ellere varda bize yok mu derse şaşırmam. Ek olarak sen ilk önce bakire olmadığını erkek arkadaşına söyle bence. Sonra ileri de ciddi sorunlar yaşarsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Önemli olan onun ne istediği senle hangi niyetle birlikte olduğu.İster bakire ol ister olma.Niyet önemli.Sende buna göre hareket edersin.Sana uymazsa uzaklaşırsın.Birisiyle cinsel birliktelik yapmak için bakirelik değil istek içinden gelme önemli.Ben bakire değilim diye her gelenlede yatılmaz.O kişilere başka bir ad veriyoruz.Kimsenin gazına gelme.Seçici olmak içinden gelmesi karşındakini anlamak sevmek güvenemk ciddi olmak daha önemli.Bu senin kendine olan saygını gösterir.

0|0
    0|0
  • başkalarını kafaya takma allah bilir o basşt diyen kızların ne basitliği vardır da sen bilmiyorsundur.. insanlar hayatta bazı sırlarını sadecekendilerini saklamalı canım.. sen ne istiyorsan nasıl istiyosan öyle yap..

0|0
    0|0
Yükleniyor...