Sevgilimle olunca cisim geliyor..

ne zaman cafeye gitsek sevgilimle öpüşünce cisim geliyor...ben gelince sevgilim kalkıyor...tek kişiye bağlı değil tüm sevgilillerimle boleydi...neden ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• çiş bu geleceği zamano bilmiyor tabi git işe ne olcak sanki işeyince yine mi geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gecenlerde bir kiz konu acmisti sevgilimle öpüstükten sonra sevgilim tuvalete gitti diye. o kizin sevgilisimisin acaba (:

3|0
    0|0
  • heyecan yapıyorsun sanırım ondandır...

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle heyecandandır. çişin gelmeyen bi kız olursa evlen onunla :D

0|0
    0|0
  • Değişik bir durum . kendını buna alıstırmıs olabılırsın .. Dusunmemeye caLıs :D

0|0
    0|0
  • içinde kalacagına dısarı cıksın ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aklına getirme çişini falan sadece o anın keyfini çıkar bence

0|0
    0|0
  • Heyecandandır. Yaş ilerledikçe kaşarlanırsın, geçer.

0|0
    0|0
  • Heyecandan

0|0
    0|0
  • heycandandır işemeyin geldimi işe gitasin kanka :D

0|0
    0|0
  • psikolojik bir durum olmuş tedavi olmak istiyorsan uzman bir psikolok doktora başvur

0|0
    1|0
    • bide çişim için paramı verıyım uzman napcan ? Dickimimi bağlıcak gelmemesı ıcın

• böyle mantıksız düşünme küçüklügünde veya başka bir zaman bu konudan ekilenmiş bilinç altına girmiş bir olaydır mesela ben sigara içerken tuvaletim gelir yada arkadaşımın yanında bagırdıgım zaman bagırma babam bagırıyor sanıyorum diyor veya şöyle düşün bir çocugu ailesi küçüklügünde bir soru sordugu zaman çocuga sus konuşma sonra derse o çocukta bir güven duygusunu kaybetme oluşuyor sona ilerde büyüdügü zaman kimseyle konuşamaz bir duruma geliyor psikoloji böyle birşey

• inan bana bu durum doktor tarafından çözülecektir öyle bir konuşuyorlarki seni düzeltiyorlar yinede sen bilirsin

Yükleniyor...