Zevgilime bu soruyu sormam gerekiyor ama yapamıyorum lütfen akıl verin :(

Arkadaşlar bir kız arkadaşım var 5.5 aylık ilişkim 2 kez ayrıldık ama tekrar barıştık ilişkiye girdik 12 13 cm içine girdi kanama olmadı bana esnek dedi ama benden önce bir sevgilisiyle elleme filan olmuş bakire olup olmadığını merak ediyorum sonuçta kimsenin kullandığı bir kızı istemem bunu ona nasıl sormalıyım doktora gidelim test yaptıralım desem nasıl olur hem esnek mi filan diye bir de kontrol ettiririz desem içimde bir şeyler var bir kuşku ne olur yardım edin :((

Güncellemeler:
En iyi cevabı verip beni gerçekten anlayan arkadaşıma teşekkür ediyorum

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• bu durumu kafaya taktığına göre onu çok seviyor olmalısın, önceden başkası ile çıktıysa seni ikna etmek için test yaptırmak zorunda,kimsenin kafasında soru işareti kalmasın

0|3
    3|3
    • Kardeşim diline sağlık beni anlayan tek kişi sensin onu çok seviyorum bu olayları düşünmek bile kafamda şimşekler çaktırıp ardı ardına sigara yaktırıyor ilerde karşıma çıksa tüm hayatım alt üst olur diye korkuyorum

• En iyi cevapmış. Lan sevgilinse güveneceksin. Güvenmeyeceğin biriyse sevgili olmayacaksın.

• senin yaşın küçük biraz daha büyü anlarsın

Kızlar Ne Diyor 12

• Sen kızla birlikte olurken bir sıkıntı yokda başkası birlikte olunca mı problem oluyor? Nasıl aptal bir düşünce bu?

4|5
    0|0
    • Ben ciddiyim annesiyle tanıştım o bana oğlum ben ona anne diyorum ama böyle bir durum beni bazı şeylerde düşündürüyor

• sizofrenkarinca parmaklarına yazık büyüyecek daha bu ablası ciddi düşünüyormuş :D

• valla ha okadar da yazdım :D neyse aldığım +lar haklı olduğumu gösteriyo buda sevindirici :D

• Bak bak bak.. yapmış yapmış da utanmadan birde kimsenin kullandığı bir kızı istemem diyor.. Yapmasaydın da o zaman sahip çıksaydın, sevmiyorsun belliki sevsen zaten istemem gibi bir cümle kurmazdın, kız ne diye esneğim ben diyor, oldu esnek diye her önüne gelenle yatsın o halde, boşver bırakmayın siz birbirinizi bulmuşsunuz çokta yakışmışsınız kişilik olarak..

1|5
    0|0
  • Bunun teklifi bile hakarettir ve mahkemeye bile veririm adamı sahsıma hakaretten lenn. Ayrıca namusumu bacağımın arasında arayan bir beyinle isimde olmaz. Bırak kızı da kurtulsun senden. Madem o kadar namus bekçisisin sen ne diye yattın kızla? Bişey olup ayrılsaydınız kızın durumu umrunda olmayacaktı. Şimdi de olmasın!

1|3
    0|4
  • Ayrıl ve kız senden kurtulsun neyin kafasındasın biri sana erkekliğinden şüphem var doktora gidelim dese ne hissedersin belkide kısırsın kontrol etmeden almasınlar senide

2|2
    0|0
  • Eski sevgilisiyle ellessin oksasin sorun yok zarinin esnekligin de mi sorun var ayni sey hemde kiz denemeden nerden bilcek esnek oldugunu

0|2
    0|0
  • vay amk kullanılmamış istiomuş bakirmisinki sen kullanılmamışsan kullanılmamış olsun ama tersiyse hak etmişin

0|0
    0|1
  • bu ne demek ya hem kızla birlikte ol hemde doktora götrmeye kalk yok kimsenin kullandığı kızı istemem bu nasıl bir düşnce tarzı arkadaşım sende kullandın kızı bilmem farkındamısın ?

0|0
    0|1
  • Igrencsin, belirteyim.

0|1
    0|3
  • kızı muayne odasına yalnız alırlar ve doktor sana bilgi vermek durumunda degil. zarı esnektir diye bir raporda alamazsin. kız muayne oldum dediğim gibiymis der sana.

0|1
    0|0
  • daha önce sevişmelerini nasıl kaldırabildin, zar mı bakirelik ölçütü?

0|3
    0|2
  • 6 yıllık ilişkimde bir iki defa birlikte olmayı denedik girmedi canım çok yandı şimdi 2 senelik bir ilişkim var seviştik ucu hemen girmişti ben kuşkuya düştüm oysa ona herşeyi anlatmıştım dr gideyim mi sence bakiremiyim acaba dedim ve o " saçmalama " dedi " " gideyim mi " dedinm "hayır asla " dedi.bakire değilse onunla evlenmeyecektim ama o beni öyle iyi tanıyor ki buna gerek duymadı. şimdi söyle sen mi doğrusun benim sevdiğim mi? kız sonuçta sana anlatmış bakire olmasa söylerdi merak etme o kadar kansız değiliz eğer kız seni kandıracak olsa kimse dokunmadı bile derdi

2|0
    0|0
  • bunu yapmadan once dusunmeliydin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence derhal o kızdan ayrılmalısın... "kimsenin kullandığı bir kızı istemem" diyen biri bencil biridir... Peki kimseyle yatmamışsa ve sen yattın, alacak mısın o kızı, nikah basacak mısın? Senin gibi biri sevmiştir ikna etmiştir belki, yine senin düşüncelerin gibi terketmiştir... Bu suçu kızda değil kendinizde arayın... O kızı haketmiyorsun, ayrılmalısın bence...

2|2
    1|0
  • Başkasının kullandığı kızı istemezsin öyle mi? Bırak kardeşim üzme kızı. Ayrıl hemen. Sen eğer bu yüzden o kızı reddedeceksen sevginden şüphe edilir.

3|2
    0|0
  • Ha ellensin, sürtünsün, sevişsin ama kızlığı bozulmasın. Sizin namus kavramınızı yiyim ben...

4|2
    0|0
  • zaten elenmiş daha ne kulanılmasını bekliyorsunki kulanılmış işte

1|1
    0|0
  • Dostum sen ne kadar bakirsin onu ne kadar hak ediyorsun hiç düşündünmü ? kızın yerınde olsam götüne tekmeyi vururum ...!

0|0
    0|0
  • birader sen neyin kafasındasın?

0|0
    0|0
  • Sana tek soru. Esnek olduğunu nerden biliyor. İp ucu olarak şunu diyeyim denemeden bilemez heralde. Esnek olduğunu bilioyrsa bece biçok kez denemiştir. Yada zaten bozuk ama esnek diye seni kekliyor.

0|0
    1|0
  • bu gün sana verdiyse esnek diye önceden de vermiştir esnek diye nede olsa esnek demi bence gözünü aç derim

0|0
    4|1
    • Kardeşim ben çok sinirli bir adamım ve eğer benden önce biriyle yatmışsa bunu bilmeyi bırak düşünmek bile o beni deli ediyor o derece bunu ona bir türlü sormam lazım bence en iyisi doktor

• kendisi kabul ederse tabikide ama sen 12 13 cm girmişsin kızlık zarı 5 cm içeride yani doktor bozulmuş derse sen bozmuş olabilirsin bozulduğunda kan gelmeye bilirmiş zorlamazsa bir araştır bu konuları istersen

• Madem bu kadar 'pinpirikliydin' basacaktın nikahı öyle girecektin gerdeğe...Sen inanıyorum desen bile kendi gider doktora kız aklında şüphe kalmasın diye.Bak ciddiyim sen ne kadar inanıyorum desen de kız götürürdü seni.Ama 'sevgilisisin' böyle bir hakkın yok...

0|0
    0|0
  • Ya nasıl bir zihniyettir bu anlamıyorum

hem kızla ilişkiye gir hem de al eline cetveli ölç bakalım kaç cm girdi diye

Aloooo napıyosun birader sen yatak yatakta kalır bana ne senin kaç cm soktuğundan

Ya biz ne zaman akıllanacağız arkadaşlar

Kız değilse ben istemem başkasının kullandığını

Ulan terbiyesiz ahlaksız sen istemezsen başkası hiç istemez o zaman ne diye kullanıyorsun kızı

Ne diye buralarda anlatıyorsun

Senin içinde kuşku var kuşku ama kendinle alakalı kuşku var sen ne istediğini bilmiyorsun

Namus nedir ondan haberin yok senin

Kanama olsaydı şimdi o zaman ne yapacaktın peki bide bunu düşün

1|1
    0|0
  • güncellemenden sonra bozukların eksilemeleri çoğalacaktır

0|0
    3|0
  • Gerçekten esnek olabilir. Peki sizin kullandığınız kızı kim isteyecek, bu nasıl bir zihniyettir. Evlenmek için bakire olmasını istiyorsan o zaman kimsenin kızına dokunmayacaksın arkadaşım... Marifetmiş gibi anlatıyorsun yok 13 cm girdim öyle olmadı...

0|0
    1|0
  • malmı karşındakide bekaretine bakarak kimsenin kullandığı kızı istemem diyosun. abi ne kadar cahilsiniz! sen yapıyosan o da yapar! kimsin senki senin üstünlüğün var?

1|0
    0|0
  • ben kızın yerinde olsam sinkaflı küfür ederim net. bekaret kontrolü kadar kadını aşağılayan başka bişey daha var mı ?

1|0
    0|0
  • bırak bu işleri delikanlı işler daha ciddiye binmeden senin eklında 5bin soru oluşmuş. Sizin ilişkiden hayır gelmez.

1|0
    0|0
  • kimsenin kullanmadığı kız öyle mi ? hadi esnek diyelim sen kullandın gene ayrıldın eee başkası da demicek kullanılmış bu ? Sen ne oluyorsun kullanılmamış mı ? mantığa bak amk.

3|1
    0|0
  • gözüm kız esnek olduğunu ilk sendemi anlamış:))

kızların en büyük yalanı bakire diilse sen ikincisindir, ya da senden önce birşey olmadıdır.

bu bkız günahınıda almıyim ama anlattığın kadarıyla yiceni yemiş gibi duruyor:))

hem niye birtek sana versin, senin ne özelliğin var dimi;)

0|0
    3|1
  • Madem böyle düşünüyosun neden birlikte oldun ellediklerini bildiğin halde senin gibi bir çok ellenmemiş kız arıyor ama bulduğunuda ellemeyi ihmal etmiyor

Arkadaşlar nasıl bulmak istiyorsan öyle bırak sözü burdada geçerli

3|0
    0|0
Yükleniyor...