Kızlıgımızın bozulup bozulmadıgını nasıl anlayabiliriz?

8 yaşındayken tecavüze ugramıştım o an aglayarak bayıldım çocugun tecavüz edip etmedigini bilmiyorum belkide acıyıp bırakmıştır hiç hatırlamıyorum uyandıgımda o kadar sersemlemiştimki ne oldugunu bile hiç bilmiyorum toparlanıp eve dönmüştüm Şu an 19 yaşındayım ve bu zamana kadar çıktıgım kimseyle öpüşmedim bile konu öpüşmeye gelince ayrıldım.

evlendigim zaman eşimin yüzüne çekinmeden bakabileyim diye hep uzak durdum öyle şeylerden ama şimdi korkuyorum evlendigimde eger bakire olmadıgımı farkedersem çok kötü olur utancımdan yerin dibine girerim.

doktorada gidemem nasıl anlayabilirim bakire olup olmadıgımı ?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• 1. aklında şüpheleri at.

2. bakire olduğuna kendini inandır. ve bu şekilde davran

3. bekaret için kimseyi ikna etmene gerek yok . başın dik olsun yeter

2|0
    0|0
    • içim gerçekten rahat ama düşünsene tecavüze ugramış bir kızla evleniyorsun bu onada yapılmış bir haksızlık olmazmı bana ilk dokunan o olmayacak ilkim o olmamış olacak..

• ilk olmak maddesel bedensel bir şey değildir. kalbini ve hayallerini verdiğin ilk erkek olmak hedeftir.

Erkekler Ne Diyor 13

• öyle bir olay olsa annen farkederdi. kanama falan olurdu. böyle bir durum yok ki annen tepki vermemiş. ya da sen hatırlardın kanama falan olsa. bence halen bakiresin.

0|0
    0|0
    • evet buda aklıma geldi ama bazılarında çok kanama olmuyormus.

hatta nereddeyse hiç kanama olmuyormus..

• arkadaşım 20-25 yaşında kızdan bahsetmiyoruz. sen o zaman 8 yaşındaymışsın. 8 yaşında bir kızdan kan gelmez mi. yetişkin bir kızdan belki esnek olma durumu var. ama 8 yaşında bir kızın vajinası bile yırtılabilir.

• durum öyleyse eger hala kızım.

yani öyle oldugunu bilmiyordum..

• bence senın ruhun bakire sen dudaklarını bile eşine saklarken ALLAH sana kesinlikle yardımcı olucaktır korkmana gerek yok hiç bişeyden . bacaklarının arası bakireyken ne o. apanlar var ALLAH yardımcın olsun böle karaktersizleri hadım ediceksin kesip yedirceksin ya bunlara . aldıkları nefes içtikleri su boşa gidiyo..

2|0
    0|0
    • Allaha inanmıyorum.

Ateistim..

malesef hiçbirşey öyle olmuyor belki eşim o an çekinmemden vs. anlayabilir daha önce ilişkiye girmedigimi ama emin olmaz ben kendimi bu kadar koruyarak yaşarken haketmedigim şüpheyi görücem ömür boyu onun gözlerinde hiç haketmedigim halde..

• Ateistliği yaşadıgım olay sonucunda seçmedim.

tabiki böyle bir sebepten seçseydim saçmalık olurdu 7 yıldır Ateistim.

Ateist olmak için birçok gerçerli sebebim var.

Ateistlerin kızlık zarına ihtiyacı yok ama ben sevdigim adamla ilkimi yaşamak isterdim ve sevip evlendigim adamın benim yüzüme bakıp ilkin ben degilmişim demesi zoruma giderdi hiçbir suçum yokken ve kendimi hep ona saklamama ragmen.

buarada din ile ahlaki degerler ayrıdır Ateist olunca ahlaki degerlerimizi kaybetmiyoruz.

• soran arkadaş sen dini bu alperen gibi kişlerin konustugu gibi sanma bunlar dini ne konusugunu ne düşündügünü bilmeyen insanlar. ALLAH kullarını yaratır ve gözetler cektikleri cefada sürdükleri sefa ALLAHtandır. şükreder ve ibadet ederlerse mükafatlarını ahir hayatta alıcaktır. islam dini hoşgörü dinidir ve böyle bir olayı hoş karşılamaz.

İslam hoşgörü dinidir; insanı en kıymetli varlık olarak kabul eder; ma’sum insanlara karşı yapılan tecavüz ve hücumları büyük günahlar arasında sayar.

• Doktora gitmemendeki neden nedir? 18'den büyük olduğun için sorun olmaz. Yinede kendim anlayayım diyorsan vajina dudaklarını ayırıp dijital fotoğraf makinası ile resmin çekip bilgisayarda inceleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • işin uzmanına git

2|0
    0|0
  • bakire olayını abartmayın artık

birlikteyken o insana namusunu koru ...kafi!

0|0
    0|0
    • orası sorun degil ama benim yöremde önemli malesef :(

• bunu ancak doktor anlayabilir :(

1|0
    0|0
  • Buraya yazmak istemiyorum.

0|0
    2|0
  • kardeş malesef ki senin durumun sözle söylenecek şey değil

mecbur doktora gideceksin

0|0
    0|0
  • tecavüzden sonra kanama oldumu hatırlıyormusun

0|0
    0|0
    • hatırlamıyorum kanama olsa hatırlardım heralde.

ama su durumda var bazılarında kanama çok az oluyormus yok denecek kadar az.

• tecavüze uğradığını ailen biliyormnu

0|0
    0|0
    • hayır.

• oha ya delimisin neden sölemedin

• nasıl söyleyebilirdim.

bi kız için nekadar zor biliyormusun sen ?

çocuk bizim okuldaydı bütün arkadaşlarıma anlatmıştı ögretmenimizde ögrenmesine ragmen hiçbirşey yapmamıştı bayandı ögretmenimiz çok iyi hatırlıyorum saglıgın iyimi dedi aglayarak bişey yok dedim o zaman bu konuyu açmana gerek yok dedi çıkartttı odasından.

• doktora git canım

0|0
    0|0
  • doktora bisey anlatmana gerek yok, sen genel kontrola git ve orda doktora sor, utamana gerek yok ve sebebinide doktora anlatma geregini duymana gerek yok.

ama o kisiyi taniyorsan ve bulabilme ihtimalin varsa, o yaptigini cezasiz birakma bence

0|0
    0|0
    • tanıyorum istersem bulabilirim ama ne yapabilirim ki ona.

• yasal yapamasanda en azindan yasa disi hirsini al bence, tabi bir erkegin yardimi ile

• yasal olmaz ama çocuk bizim eski oturdugumuz mahallede işin kötüsüde 2 hafta sonra o mahalleye gidicem karsılasma ihtimalimiz var. dayımlarda kalmak zorundayım 1 hafta kadar

ve mahallede birkaç çocuk ve arkadaşlarım aramızda geçenleri biliyor..

İstanbula tasındıgımızda ondan kurtulmustum aradan 12 yıl geçti 12 yıl sonra onu tekrar görmeye ne kadar dayanırım bilemem.

• denemelisin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onu yapanın adı batsın! Adi herif. Jinekoloğa git derim.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum bilsem seve seve yardim ederdim

1|0
    0|0
  • Hastaneden ogrenirsin

0|0
    0|0
  • bende küçükken mahallemizdeki bir bakkalın tacizine uğramıştım beni büfenin arkasında sıkıştırıp ellemişti çok küçüktüm hayal meyal hatırlıyorum

0|0
    0|0
    • öyle tacizci tecavüzcü sapık şerefsiz o* çocuklarının yaşaması haram idam edeceksin o piçleri

• çocukluğumdan hayal meyal hatırladığım bişey 3-4 yaşlarında falandım sanırım ve kimseye de söylemedim senin gibi bende emin değilim kendimden

• oha ya adi herif o yaştaki çocuga bide.

Yükleniyor...