Evleneceğiniz kişinin bakir / bakire olması sizin için şart mı?

Evleneceğiniz kişinin bakir / bakire olması sizin için şart mı?

Hem kızlara hem erkeklere soruyorum...Bu konuda bir tarafın daha ayrıcalıklı olduğunu düşünmüyorum şahsen..

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• şart.ben nasıl ilkimi onda yaşaycaksam oda benle yaşasın

1|0
    0|0
  • bende ayrıcalık görmüyorum bu konuda...Erkek nasıl evleneceği kadını bakire istiyorsa bende erkeğimi bakir isterim...Benim için şart

0|0
    0|0
    • e nasıl anlicaksın sizlerden çok çok daha rahat yalan söyleyebilir?

• işte en zoru bu :S

• bak bende senin gibi düşünüyorum bir kızda bunu nasıl anlicam eğer varsa böyle birşey söyle bende sana mesaj atarım farkları anlaman için :D

• İlkleri beraber yaşamak daha romantik,hoş olur..

0|0
    0|0
  • akire olarak evlenmeseydim önemsemezdim..ama kendimi koruduysam bakir olmayan bi erkekle işim olmazdı da şükür kendim gibi biriyle evlendim

0|1
    0|0
  • bakir erkek evlenince aldatıyor.malum yaşamadıklarını hevesden.evlenince yaşayası geliyor.herşeyi yaşasın.hevesi kalmasın evleneyim.

0|0
    0|1
    • İlginç bir yaklaşım...

• Tam aksine çok şey yaşamış olan aldatır çünkü yetinmez normal karı kocai ilişkisi sıradan gelir tabi herkes için geçerli değil

• ne çok şey biliyorsunuz maşallah..yaşayınca görceksiniz.ben ne desem boş.boşuna yazmayın yormayın beni..haklıymış dediğinizde çok geç olacak.:D

• bakir olmasın mümkünse tecrübeli olsun!

2|0
    0|2
    • gerçekten mi? ne mide ama

• arada senin gibiler çıkıyor

• Mesela eski sevgililerinden biri veya birkaçının cinsel performansı senden çok iyi..Ne olur o zaman? Hep aklı ona gider..Beğenmez seni...

• tek aski olmak tek dokun dugu olmak en güzeli ömür boyu büyük bir ask

0|1
    0|0
  • bence daha iyi olur olmaması.

1|0
    0|0
    • neden ama ? bakire olsun bile tecrübeli birinimi istersin yane bilmiyorum ilk senin tenine dokunasının sana hiç bir anlam vermezi nasıl bir kafa ya off

• sorma aga zoruma gidiyor beklesin işi ne o kadar çalışalım didinelim o bize bacak arasını çok görsün

• sart değil ama dürüst olması iyi olur tabiki

0|0
    0|0
  • benden sonrası ilgilendirir beni,öncesi değil

0|0
    0|0
    • ülke geneline bakarsak o zaman çoğu erkek evlendiği kadını haketmiyo mu diyeceğiz? yanılıyosun

• haketmiyor olabilirler...

• bu ayrıntının önemi yok benim için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bakire fakat cinselliği yeterince tanımış kız arkadaşlarım oldu sorun ufak bi zarsa onu müstakbel eşine saklayan ancak duygularına ve hormonlarına cevap veren bayanlar çokk... bence bekaret zihinde ordaki zar yırtılmasın...;)

1|1
    0|0
  • bakıyorum da hep bakırelık konusu var ulkemızde her 3 bayandan bırıde elastık ve defalarca ılıskıye gırıp halen bakıreyım dıyen bayanlar var:D herseyden once karsımıza helal sut etmıs mert durust ınsanlarla karsılasmak nasıp etsın rabbımız

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin bakir olduğu gözle anlaşımıyor ki zaten... Ama kadınlarda durum degişiyor. Çok kararsızım bu konuda ben ama ama tabiki bakire olsun isterdim.

0|0
    0|0
  • bakire olsun tabi canım yoksa işim olmaz terk etme sebebim valla kızmı yok oda ona göre geniş birini bulur ama oda biliyor o genişler aldatıyor

0|0
    1|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Millet bakirin olanın evlendikten sonra gözü açılır falan diyo ne alakası var gözünü açtırma ozaman

Not: Bakirim evlenince yapmayı planlıyorum ve tek kişiye sadık kalırım inş

4|1
    0|0
Yükleniyor...